• Eylül 20, 2021

  Gelin taçları bir gelinin gelinliği ile kullanmayı en çok sevdiği, saç tasarımına şık bir hale getiren ve gelin adaylarını prensesler gibi hissettiren bir aksesuardır. Gelin taçları saç tasarımı yapıldıktan sonra saça oturtulur ve bütün bir gece boyunca sabit kalması beklenir. Aynı zamanda gelin tacı saçı yormamalı ve baş ağrısı yapmamalıdır. Tüm bu detaylar düşünüldüğü zaman konforlu bir gelin tacı kullanımı oluşabilmesi için gelin tacının saça doğru bir biçimde takılması gerekmektedir.

  hobi, hobi malzemeleri, takı malzemeleri, hobi ürünleri
 • Eylül 18, 2021

  Danteller özellikle ev tekstili ürünlerinde sıklıkla kullanılan bir süsleme aracıdır. Eskiden elde örülen dantellere rakip olarak üretilen ve daha ekonomik bir malzeme olan dantel çeşitleri, yalnızca ev tekstili ürünlerinde değil hayal gücünüze göre pek çok farklı üründe kullanabileceğiniz bir malzemedir.

  hobi, hobi malzemeleri, takı malzemeleri, hobi ürünleri
 • Eylül 16, 2021

  Kurdeleler pek çok farklı hobi işinde kullanılan ve yapılan tasarımlarda da baş tacı olan bir malzeme çeşididir. Son yıllarda ihtiyaçlara uygun olarak kurdele çeşitleri de farklı renk ve desenlerde üretilmektedirler. Yalnızca saten kurdeleler değil farklı dokulara sahip kumaş çeşitlerinden üretilmiş özel kurdele çeşitleri de revaçtadır.

  hobi, hobi malzemeleri, takı malzemeleri, hobi ürünleri
 • Eylül 14, 2021

  Gelinler en özel günlerinde tüm detaylarda olduğu gibi makyajlarında da çok dikkatli ve özenli davranırlar. Makyaj yapmak bir sanattır, düğün makyajları ise sanatın en üst noktasıdır. Tüm gece terleyecek, oynayacak, farklı dış etkenlere maruz kalacak bir gelin için makyaj profesyonelce yapılmalı ve oldukça kaliteli, dayanıklı olmalıdır. İyi bir makyaj yapabilmek için en iyi makyaj malzemelerinin kullanılması gerekir.

  hobi, hobi malzemeleri, takı malzemeleri, hobi ürünleri
 • Eylül 13, 2021

  Her gelinin hayali düğün gününde prensesler gibi olmaktır. Düğün gününüzde gerek gelinliğinizle, gerek saç tasarımınızla, gerekse taç seçiminizle iyi görünmek ve prensesler gibi olmak mümkündür. Gelinlik modeline uygun seçilmiş bir taç ile yapılan saç tasarımının ardından çok şık bir gelin olabilirsiniz. Taç ile saç tasarımı birbirine bağlantılıdır.

  hobi, hobi malzemeleri, takı malzemeleri, hobi ürünleri
 • Eylül 10, 2021

  Doğal boncuklar geçmişten günümüze takı tasarımlarında en sık kullanılan boncuk çeşitlerinden biridir. Doğal malzemelerden üretilmeleri, doğal renk tonlarına sahip olmaları, inanışlara göre şans, para, aşk, dostluk, doğru iletişim ve konsantrasyon gibi doğal etkilere sahip olmaları nedeniyle pek çok insanda merak uyandıran malzeme türlerindendir.

  hobi, hobi malzemeleri, takı malzemeleri, hobi ürünleri
 • Eylül 06, 2021

  Hobi severlerin en çok kullandığı malzemeler arasında yer alan kurdeleler, farklı ihtiyaçları karşılayabilmek amacıyla geçmişten günümüze büyük bir çeşitlilik kazanarak ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Kurdeleler farklı ihtiyaçlara yönelik farklı çeşitleri ve farklı süslemeleri tasarlayabilmeniz için rengarenk ve farklı modelleri ile er geçen hobi işlerimizde daha fazla kullandığımız bir ürün haline gelmektedir.

  hobi, hobi malzemeleri, takı malzemeleri, hobi ürünleri
 • Eylül 02, 2021

  Bahar aylarında ve sonbahar aylarında kır düğünleri tüm düğün organizasyonlarının bir adım önüne geçiyor. Kır düğünleri adından da anlaşılacağı üzere dış mekan organizasyonlarıdır.

  gelin tacı, kır düğünü, çiçekli gelin tacı,
 • Ağustos 29, 2021

  Tesbihler özellikle erkek modasında en favori aksesuarlardan biri olarak bilinmektedir. El yapımı tesbihler çok uzun yıllardan bu yana erkeklerin severek kullandığı ve özellikle tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

  tesbih, tesbih yapmak için malzemeler, tesbih için malzemeler, tesbih malzemeleri
 • Ağustos 25, 2021

  Gelin tacı bir gelinin vazgeçilmez aksesuarıdır. Gelinlik modeli ne olursa olsun, gelinler mutlaka aksesuar olarak gelin tacı kullanmaktadırlar.

  gelin tacı, taç, yeni sezon gelin taçı, trend gelin taçları
 • Ağustos 21, 2021

  Bir hobi sahibi olmak insanı hayatında daha değerli hissettirmekle birlikte kaliteli bir yaşam sunar. Boş zamanlar bu hobiler ile değerlendirilerek insana kişisel gelişim sağlar. İnsana özgüven sağlamakla beraber sosyal hayatını canlandırır. Bir hobi edinmeden önce insanın kendini çok iyi tanıması gerekir.

  hobi, hobi malzemeleri, takı malzemeleri, hobi ürünleri
 • Ağustos 17, 2021

  Zirkon, uzun yıllardan beri takılarda kullanılan bir çeşit yarı değerli taştır. Özel camlardan takılarınızda kullanılabilmesi üzere tasarlanır ve üretilirler. Zirkon taşlar imitasyon takı ve aksesuarlarda en sık kullanılan, ekonomik ve oldukça şık bir taş çeşidi olup gelin taçlarında en sık kullanılan taşlardan biridir. Zirkon gelin taçları gelin taçları arasında en fazla satışa sunulan ve beğenilerek satın alınan taç çeşitleri arasında yerini almaktadır.

  hobi, hobi malzemeleri, takı malzemeleri, hobi ürünleri
 • Ağustos 13, 2021

  Fimo boncuklar son yıllarda farklı, eğlenceli, tasarım harikası takılarda ve aksesuarlarda sıklıkla karşımıza çıkan boncuk çeşitlerinden biri. Fimo Hamur Boncuk yumuşak kauçuk yapıları, renkli, canlı ve farklı karakterlerdeki yapıları ile özellikle çocuklar için tasarlanan kolye, bileklik gibi takılarda sıkça karşımıza çıkıyor. Yalnızca çocuklar için değil, aynı zamanda büyüklerde fimo boncuklarla tasarlanan farklı takı, aksesuar ve ürünleri çok seviyor.

  hobi, hobi malzemeleri, takı malzemeleri, hobi ürünleri