toptan satış
1 2 >

Toptan Bohça Süsü

Bohça süsü, düğünlerde gelinin çeyiz bohçalarını süslemek için kullanılan bir aksesuardır. Bohçanın uçlarını kapatmak için kullanılır ve toka gibi takılır. Bohçayı sıkı bir şekilde muhafaza ederken aynı zamanda şık renkleri ve tasarımları sayesinde bohçaya hareket ve şıklık katar.

Toptan Bohça Süsü, Hayalperest Boncuk tarafından üretilen ve toptan olarak satılan bir üründür. Ürün, birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Bohçanın boyutuna göre farklı ebatlarda üretilebilmektedir.

Toptan Bohça Süsü, farklı renk ve tasarım seçenekleri ile sunulmaktadır. Ürün, lila, pudra, beyaz, krem, kırmızı, bordo, yeşil, mavi, mor ve sarı renk seçeneklerinde mevcuttur. Tasarım olarak ise inci dantelli, güllü dantelli, çiçekli dantelli ve düz dantelli seçenekleri bulunmaktadır.

Toptan Bohça Süsü, düğün organizasyon firmaları, gelinlikçiler, hediyelik eşya mağazaları ve toptancılar tarafından tercih edilmektedir. Ürün, 1 adet, 3 adet ve 5 adet olarak paketlenmektedir.

Toptan Bohça Süsü, düğün organizasyonlarında gelinin çeyiz bohçalarını süslemek için ideal bir üründür. Ürün, birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır. Farklı renk ve tasarım seçenekleri ile sunulan ürün, düğün organizasyonlarına şık bir görünüm kazandırır.

Ürün Özellikleri

Birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir.

Uzun ömürlü kullanım imkanı sunar.

Farklı renk ve tasarım seçenekleri mevcuttur.

Bohçanın uçlarını kapatmak için kullanılır.

Toka gibi takılır.

Bohçayı sıkı bir şekilde muhafaza eder.

Bohçaya hareket ve şıklık katar.

Kullanım Alanları

Düğün organizasyonları

Gelinlikçiler

Hediyelik eşya mağazaları

Toptancılar

Sipariş Bilgileri

Ürün, 1 adet, 3 adet ve 5 adet olarak paketlenmektedir.

Ürün, toptan olarak satılmaktadır.

Ürün siparişleri, Hayalperest Boncuk internet sitesi üzerinden veya iletişim numaraları aracılığıyla verilebilir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı