toptan satış
11.44 USD KDV Dahil
12.40 USD KDV Dahil
12.40 USD KDV Dahil
14.30 USD KDV Dahil
12.40 USD KDV Dahil
12.40 USD KDV Dahil
12.40 USD KDV Dahil
12.40 USD KDV Dahil
12.40 USD KDV Dahil
12.40 USD KDV Dahil
14.30 USD KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

Kol Saati Modelleri

Saatler yüzlerce yıldan bu yana hepimizin severek kullandığı aksesuarlar arasında yer alıyor. Kol saatleri gündelik yaşamda, spor faaliyetlerinde, özel zamanlarda, hediyelik eşya olarak veya kişisel kullanım amacı güderek satın aldığımız ve destekleyici bir aksesuar olarak biliniyor. Günümüzde pek kişi saat kullanımına çok önem veriyor, teknolojik aksesuar olarakta kullanıyor ama klasik saatlerin modası asla bitmiyor ve sürekli kullanılıyor. Kol saatleri de bunlar arasında en sık rastladığımız ve hemen hemen herkesin aksesuar koleksiyonuna dahil ettiği bir parça olarak biliniyor. Kol saatleri kullanım alanlarına göre değişik ve farklı modellere bürünebiliyor, özel günlerde farklı çeşitler ve modeller, gündelik hayatta ise farklı çeşitler ve modeller kullanılabiliyor. Ayrıca kol saatleri kadınların ve erkeklerin zevklerine özel, farklı çeşitlerde üretiliyor, farklı materyaller kullanılarak üretimleri yapılıyor.

Erkek Kol Saatleri

Erkeklerin en çok kullandığı özel aksesuarlar arasında yer alan kol saatleri erkeklere özel olarak tasarlanırken onların zevkleri ve alışkanlıkları göz önüne alınıyor. Farklı renkler, daha tok ve büyük kadranlı modeller, daha sert çizgiler erkek kol saatleri için özel olarak tasarlanan kategoriler arasında yer alıyor. Özellikle erkek zevkleri göz önüne alındığı zaman daha koyu renkler kullanılması, metal akşamların artırılması, kayışlarda kullanılan detayların sertleştirilmesi oldukça doğal. Erkek kol saatleri aynı zamanda kullanıcısının dikkatine ve özenine göre uzun ömürlü olması gereken bir aksesuar ve dış etkenlere karşı da dayanıklı olmalıdır. Bunlar göz önüne alındığı zaman yapılan tasarımlarda dayanıklılık bir tık öne geçmektedir. Erkek kol saatlerinin en büyük özelliği ise farklı pek çok ortamda ve günde kullanılabilecek tasarımlar yapılmış olmasıdır. Erkekler kol saati kullanım alışkanlıklarında gün içerisinde, özel günlerde ve diğer alanlarda sürekli kullanmak isterler, bu sebeple yapılan tasarımların günün her saatine uygun, hem spor hem şık ürünlerden oluşması gerekmektedir.

Kol Saati Bayan

Kadınlar kol saati kullanımında her zaman bir adım önde duruyorlar, kol saatleri bir kadının neredeyse ayrılmaz bir parçası. Kadınlar her aksesuarda olduğu üzere günün farklı saatlerinde, farklı ortamlarda kullanmak üzere çeşitli kol saatleri satın alıyor. Özel günlerde ve gecelerde ayrı modeller, gündelik hayatta ayrı modeller kadınların ilgisini çekiyor. Bijuteri ürünlerde yer alan kol saatleri ise kadınların en çok ilgisini çeken kol saati çeşitleri arasında yer alan ürünler. Bir kadın kol saati seçimi yaparken saatin şıklığı, tasarımı, kullanılan materyaller oldukça önemli bir hale geliyor. Kadınların zevklerine uygun, neşeli, çarpıcı, şık, kaliteli kol saatleri her zaman bir adım önce. Aynı zamanda kadınların daha hassas olan ciltlerine uygun, alerji yapmayan kol saatleri ise sık kullanılan kol saatleri arasında yer alan ürünler arasında. Kadınlar kol saati seçimlerinde mevsimleri bile dikkate alıyor, mevsimlerin hareketlerine ve değişimlerine göre farklı modeldeki kol saatleri daha sık ilgi topluyor.

Aradığınız tüm kadın ve erkek kol saati modellerine hayalperest boncuk olarak kategorilerimiz arasında yer veriyor, hem kadınlar hem de erkekler için farklı, ilgi çekici ve özenli modelleri ortaya koyuyoruz. Hayalperest boncuk olarak, dilerseniz günlük kullanıma uygun, dilerseniz sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz farklı ve ilgi çekici kol saatlerini sizler için özel olarak seçiyoruz. Yapacağınız tüm alışverişlerde ekonomik ve özel fiyatlarla kaliteli ürünleri bir araya getiriyoruz. Tüm alışverişlerinizde uygun fiyatlarla birlikte taksitli alışveriş imkanı, kredi kartı ile ödeme seçenekleri ve kapıda ödeme yapabilme avantajı ile satın aldığınız ürünleri adresinize kadar özel olarak teslim ediyoruz.
SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı