toptan satış
10.82 USD KDV Dahil
30.29 USD KDV Dahil
1.30 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
30.29 USD KDV Dahil
26.45 USD KDV Dahil
8.05 USD KDV Dahil
30.29 USD KDV Dahil
10.18 USD KDV Dahil
43.29 USD KDV Dahil
22.88 USD KDV Dahil
8.89 USD KDV Dahil
11.11 USD KDV Dahil
3.25 USD KDV Dahil
4.27 USD KDV Dahil
1 2 3 ... 118 >

Kına & Düğün Malzemeleri


Kına ve düğünler
yüzlerce yıldır geleneklerimizin devamı dahilinde nesilden nesile aktarılmış olan, yapılan evliliği çevredekilere duyurmak ve bu sebeple tertip edilen bir takım eğlenceleri içeren birkaç gün süren merasimlerdir. Geleneklerimizde kına ve düğünlerin önemi oldukça büyüktür. Kınalar ve düğünler oldukça titiz bir biçimde organize edilmektedir. Bu organizasyonların her ayrıntısı özenle yapılmalıdır. Ömür boyu tek bir sefer ve birkaç gün içerisinde gerçekleşecek olan bu organizasyonun ayrıntılarına karar verirken kullanılacak her malzeme, düzenlenecek olan her ayrıntı ve devamlı olarak üzerine yenileri eklenen bir takım âdetler sayesinde alınacak malzemelerde ciddi bir çeşitlilik hakim olmaya başlar. Düğün ve kına organizasyonlarında her detaya merasim sahiplerinin karar vermesi istenen bir şeydir zira bu özel günde detayları kendi zevkimize göre seçmemiz mühim bir konudur. Yılar boyu hatırlanacak olan bu özel günlerde özellikle kutlamaların yapılacağı yerlerdeki süslemeleri, gelinin aksesuarlarını, misafirlere dağıtılacak olan hediyeliklerin seçimlerinin yapılmasını ve tüm bu malzemelerin en uygun fiyatlarla seçiliyor olmasının önemi büyüktür. Aynı zamanda tüm bunları tek bir alışveriş noktasından temin ediyor olmakta büyük kolaylık sağlayacaktır.

Uygun Fiyatlı Kına ve Düğün Malzemeleri


İhtiyacımız olan temel ve belli başlı bir takım malzemeler bulunmaktadır. Kına organizasyonları için gelin setleri en favori aksesuarlar arasında yer almaktadır. Gelin çiçeğinden gelin tacına, kına eldiveninden saç tokasına, para kurdelesinden kına kesesine, tüylü kalemlerden anı defterlerine kadar onlarca farklı renk ve seçeneklerden oluşan, rengarenk ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olan setler kına organizasyonlarının vazgeçilmez malzemeleri arasında yer almaktadır.

En Şık Gelin Buketleri ve Gelin Taçları


Gelin buketleri ise başlı başına vazgeçilmez bir aksesuardır. Eskiden özel olarak çiçekçilerde yaptırılan yapay gelin buketleri bir dönem gerçek çiçeklere yerini bıraksa da artık gelin buketleri çoğunlukla kurutulmuş çiçeklerden yapılmaktadır. Kurutulmuş çiçekler hem gerçeksi ve romantik bir hava katmakta. Renkleri dolayısı ile gerçek ve yapay çiçeklere oranla daha canlı ve daha gözle görülür farklı bir havası bulunmaktadır. Bu yüzden artık gelinler kurutulmuş gelin buketlerini daha sık tercih etmektedir.

Gelin taçları hem kınalarda hem de düğünlerde gelinlerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri haline gelmiştir. Gelin taçları genellikle zirkon taşlardan tasarlanmaktadır. Zirkon taşlı taçların maliyetli olacağını düşünenler için daha uygun fiyatlı olan kristal taşlı gelin taçları tercih edebilirsiniz. sadece beyaz taşlı değil kına kıyafetlerine uyumlu olabilmesi açısından farklı renklere sahip olan gelin taçları da sitemizde mevcuttur.

Gelin şapkaları ve daha bilinen adı ile nikah şapkaları nikahında tüllü ve tüylü şapkalarla bu şapkalara uyumlu olan eldivenlerle beraber takım olarak satılmaktadır. Gelin maskeleri ise kategorilerimiz arasına yeni eklenen ve yeni normalleşme sürecinde düğün yapacak olan çiftler için gelin aksesuarı olarak özel kumaşlardan ve gelinliklere uygun olarak üretilmekte olan yeni bir aksesuar çeşididir. Bu yılın simge ürünlerindendir.

Kına malzemeleri ise kınalarda kullanılacak olan kına tepsilerini, kına örtülerini ve kına sepetlerini set halinde veya ayrı ayrı bulabileceğiniz seçenekleri içermektedir. Tüm bunlar kınaların olmazsa olmaz malzemeleri arasında bulunmaktadır. Saç ve türban aksesuarları ise hem saçları hem de türbanları şekillendirilirken kullanılacak olan toka veya taşlı taç ve saç aksesuarlarını bir arada bulabileceğiniz tüm malzemeleri içermektedir.

Sitemizde bulunan ve kına & düğün organizasyonlarının olmazsa olmaz ve vazgeçilmez parçalarını tek bir noktadan satın almanıza olanak sağlamaktadır. Fiyatları tüm malzemelerin içeriğinden ulaşabilir ve en uygun fiyatlarla güvenli ödeme alt yapısı sayesinde kolaylıkla satın alabilirsiniz. tüm ürünlerimiz kargo ile kapınıza kadar eksiksiz olarak teslim edilmektedir.
SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı