toptan satış
0.64 USD KDV Dahil
0.77 USD KDV Dahil
0.93 USD KDV Dahil
0.93 USD KDV Dahil
0.93 USD KDV Dahil
0.77 USD KDV Dahil
0.95 USD KDV Dahil
0.64 USD KDV Dahil
0.77 USD KDV Dahil
0.45 USD KDV Dahil
0.77 USD KDV Dahil
1.55 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.55 USD KDV Dahil
0.39 USD KDV Dahil
1.03 USD KDV Dahil
5.67 USD KDV Dahil
0.77 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.55 USD KDV Dahil
0.77 USD KDV Dahil
0.66 USD KDV Dahil
0.73 USD KDV Dahil
2.06 USD KDV Dahil
0.77 USD KDV Dahil
2.32 USD KDV Dahil
3.86 USD KDV Dahil
2.58 USD KDV Dahil
0.66 USD KDV Dahil
0.73 USD KDV Dahil
0.66 USD KDV Dahil
0.73 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.55 USD KDV Dahil
1.03 USD KDV Dahil
2.06 USD KDV Dahil
0.77 USD KDV Dahil
0.95 USD KDV Dahil
2.58 USD KDV Dahil
7.47 USD KDV Dahil
0.52 USD KDV Dahil
0.49 USD KDV Dahil
1 2 3 ... 61 >

Kurdele Çeşitleri

Kurdeleler çok uzun yıllardan bu yana süsleme sanatının baş tacı, ayrılmaz bir parçası ve vazgeçilmez bir aracıdır. Kurdele demek hayal gücü demektir, kurdele ile aklınıza gelebilecek hemen hemen her tasarımı rahatlıkla yapabilirsiniz. Kurdelelerde bir çiçek tasarlayabilir, bir kumaşın üzerine dikebilir, bir çiçek buketini bağlayabilir, bir sandalye örtüsüne süsleme yapabilirsiniz. Kurdelenin kullanım alanı ev dekorasyonundan kıyafetlere, mekan giydirme süslemelerinden abiyelere, ev tekstili ürünlerinden iç giyime kadar pek çok farklı alanda kullanılabiliyor. Hayal ettiğiniz tasarımları kurdelelerle süslemek eski bir gelenek olsa bile bu gelenek hiç bozulmadan günümüze kadar ulaştı ve gelişerek kendini idame ettirmektedir.

Kurdele çeşitleri çok geniş bir kategori yelpazesine sahiptir. Kurdelelerin ünü sayesinde her geçen gün farklı bir kumaştan, farklı bir tarzda ve boyutta, geniş renk yelpazesine sahip kurdelelerle karşılaşmaktayız. Tasarımınız için en uygun kurdeleyi seçmek sizin elinizde. İster tasarım işlerine yeni başlayan biri olun ister usta bir tasarımcı olun kurdele çeşitliliği sayesinde pek çok tasarımınız sanat eserine dönüşecektir.

Kurdele Çeşitleri Modelleri ve Fiyatları

Grogren kurdeleler bilinen en eski kurdele çeşitlerindendir. Pek çok farklı en boyutuna sahip olmaları, renk skalalarının geniş olması, parlak dokusu ve sade duruşları sayesinde hemen hemen her çeşit süsleme işinde başarılı bir performans sergilerler. Kaliteli kumaş dokuları sayesinde kolayca şekil alabilirler, bağlanabilirler ve sağlamlardır. Parlak dokuları şık bir görüntü yaratmaya oldukça uygundur. Grogren kurdelelerin aynı zamanda farklı baskılı çeşitlerini de kategorilerimiz arasından bulabilirsiniz. Pek çok temaya uygun baskıları sayesinde her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz geniş bir çeşitliliğe sahiptir.

Saten kurdeleler grogren kurdelelere göre daha naif bir yapıya sahiptirler. Her renk çeşidini bulmak mümkün olduğu gibi farklı en boyutlarına da sahiptirler. El işlerinde en çok saten kurdeleler kullanılmaktadır. Daha yumuşak olan dokuları sayesinde kıyafetlerle oldukça uyumludurlar. Kolaylıkla dikiş tutarlar, yıkamaya karşı dayanıklıdırlar. Aynı zamanda gerekli hallerde ütüye karşı da dayanıklı malzemelerden üretilmişlerdir.

Koton kurdeleler son yılların en revaçta olan kurdele çeşitleri arasında yer almaktadır. Koton kumaşlardan üretilmekte olan koton kurdeleler genellikle desenli olarak üretilirler, bu yüzden hediye paketi, kına – nişan – düğün – sünnet- mevlüt gibi organizasyonların içerisinde ikram edilen hediyelik eşyaların süslenmesinde kullanılmaktadırlar. Koton kurdeleler eni 4 cm boyu ise 1 metre hesabı ile satışa sunulmaktadırlar.

Kurdele Çeşitleri Satın Al

 

Organze kurdeleler tül kumaşlarsan üretilmekte olup daha çok süsleme sanatında tercih edilmektedirler. Diğer kurdelelere göre daha ince bir yapıya sahip olduğu için daha az deforme olma ihtimali olan bölgelerde kullanılmaya uygun bir kurdele çeşididir. Hemen hemen her renk tonunu bulkmakta mümkündür. Organze kurdelelerin simli, yaldızlı, işlemeli çeşitleri mevcuttur. Aynı zamanda çiçek motifleri, çizgi film karakterleri gibi farklı çeşitlerde baskıları olan organze kurdeleler kategorilerimiz altında bulunmaktadır.

Sim baskılı kurdeleler ev dekorasyonunun başkahramanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Sim baskılı kurdeleleri daha şık ve ağır bir hava yaratmak istediğiniz durumlarda veya sade olan herhangi bir şeyi odak noktası haline getirmek istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kadife kurdeleler ise kadife kumaşlardan üretilmektedir. Kadife kumaşın yumuşak dokusu sayesinde süslemek istediğiniz materyalin üzerinde asil bir görüntü oluşturulmasına yardımcı olacak bir üründür. 2 cm – 4 cm aralığında en boyutlarına sahiptir.

Tüm kurdele çeşitlerimiz birinci sınıf malzemelerden özel olarak üretilmekte olup kategorilerimiz altında onlarca farklı kurdele çeşidine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tüm siparişleriniz özel olarak paketlenerek anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile kapınıza kadar teslim edilmekte olup, kapıda ödeme, havale veya eft, kredi kartı ile ödeme seçenekleri ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

 

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı