toptan satış
$6.44 KDV Dahil
$0.95 KDV Dahil
$5.34 KDV Dahil
$6.44 KDV Dahil
$0.57 KDV Dahil
$6.44 KDV Dahil
$6.44 KDV Dahil
$6.44 KDV Dahil
$6.44 KDV Dahil
$1.32 KDV Dahil
$1.47 KDV Dahil
$1.43 KDV Dahil
$6.44 KDV Dahil
$6.44 KDV Dahil
$6.44 KDV Dahil
$6.68 KDV Dahil
1 2 3 ... 30 >

Aksesuarlar hepimizin gündelik hayatta, özel günlerde, sosyal hayatımızda ve günün her anında kullandığımız özel parçalar. Aksesuar denince akla ilk gelen her ne kadar takılarda olsa aksesuarları yalnızca takılarla sınırlandırmak doğru değil. Aksesuarlar yalnızca takılardan ibaret değil, aynı zamanda anahtarlıklar, saç aksesuarları, kol saatleri gibi ürünleri de kapsamaktadır. Bijuteri aksesuarlar özel ve değerli taş ve metalleri kapsamayan, ekonomik malzemelerden üretilen ve aynı zamanda oldukça dayanıklı ve sağlam olan ürünlerdir. Bijuteri aksesuar suya, neme ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı ürünlerdir. Maddi değeri olan, altın, gümüş ve değerli taşların tam bir taklidi ve muadili olan bijuteri ürünlerle tam bir şıklık içerisinde olmak mümkün hale gelmektedir.

Bijuteri takılar

Bijuteri takılar oldukça güvenlidir, suya veya diğer dış etkenlere karşı mukavemetlidir. Aynı zamanda özel olarak üretildikleri için alerjik reaksiyonlara sebep olmazlar. Bijuteri takılar şık ürünlerdir. Pek çok farklı günde, gündelik olarak, özel zamanlarda veya tamamen sürekli takmaya uygun ürünleri ihtiva etmektedir. Bijuteri takıların kolay yıpranmaması, pek çok gerçek takıya, özel ürüne ve değerli taşa muadil olmaları onları tercih edilebilir hale getirmektedir. Bijuteri takılar özenli bir üretimden ve koruyucu tekniklerden geçtikten sonra satışa sunulmakta olan, dolayısı ile oldukça beğenilen ve uzun yıllar kullanılabilen ürünlerdir. Bijuteri takı çeşitleri sınırlı değildir, farklı pek çok takı çeşidinde üretimi yapılabilmektedir. kolyeler, küpeler, yüzükler, bileklikler gibi onlarca farklı ürünle bijuteri takı üretimi yapılabilmektedir. ekonomik olması sebebiyle satın alırken farklı çeşitlerde ürün satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Bijuteri Aksesuar Modelleri

Bijuteri aksesuarlar hem kadınların hem de erkeklerin kullanımına sunulan, çok çeşitli aksesuarları içermektedir. Saç tokalarından doğal taş teşbihlere, anahtarlıklardan aksesuarlara kadar onlarca farklı çeşitlilikte bijuteri aksesuar temin edilebilmektedir. Özellikle gün içerisinde elinizde düşmeyen pek çok aksesuar bijuteri alanında özel olarak üretilmiş ürünleri ihtiva etmektedir. Özellikle büyük ve ihtişamlı aksesuarlar bijuteri teknikleri ile üretildikleri zaman oldukça ekonomik hale gelmekte, tıpkı değerli malzemelerden üretilmiş gibi ince ve zarif bir hale gelmektedir. Son yıllarda bijuteri alanında en çok talep toplayan ve ilgi çeken ürünler arasında saç aksesuarları yer alıyor. Saç aksesuarları özellikle gelinler için özel olarak üretilen bijuteri ürünlerindendir. Gelin taçları veya gelin saç aksesuarları bijuteri aksesuarları alanında en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer alıyor. Bijuteri aksesuarlar arasında erkek ve kadınlara özel, gündelik hayatta da kullanılan çakmaklar, anahtarlıklar ve tesbihler yine bijuteri aksesuar kategorisinde olan ürünlerdir ve sık sık kullanılmaktadırlar. Bu ürünler genellikle gündelik hayatta kullanıcılarına oldukça katkı sağlarlar ve elden düşmeyen ürünler olduğu için doğru bir biçimde üretilmeleri gerekmektedir. Bijuteri aksesuarlar arasında en çok ilgi çeken ve kullanılan bu ürünler gündelik hayatta da duruşları ve kaliteleri ile ilgi çeken ürünlerden olmalıdır.

Bijuteri Aksesuar Satın Al

Sitemizde yer alan bijuteri takılar ve bijuteri aksesuarlar özel olarak üretilirler, en beğenilen kategoriler arasından seçilirler. En kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bijuteri aksesuar ürünlerimizi her alanda güvenle kullanabilir, gündelik hayatta ayrılmaz bir parçanız olarak taşıyabilirsiniz. Bijuteri aksesuarlarınızı satın alırken ihtiyacınıza yönelik olan ürünü,  aradığınız özel aksesuarı kategorilerimiz arasından kolaylıkla bulabilirsiniz. Çok sayıda ürün çeşitliliğimiz bijuteri teknikleri ile üretilmiş olan bijuteri aksesuarlarımızı sizlere özel hale getiriyor. Yapacağınız alışverişlerin tamamında toplu alışveriş imkanı, taksitlendirme, kredi kartı ile alışveriş veya kapıda ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Tüm alışverişleriniz özel olarak paketlenerek vereceğiniz adrese anlaşmalı kargo şirketleri ile teslim edilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER