Bal Rengi Pera Gelin Kına Tacı Ve Damla Abiye Küpe
Bal Rengi Pera Gelin Kına Tacı Ve Damla Abiye Küpe
Bal Rengi Pera Gelin Kına Tacı Ve Damla Abiye Küpe
Bal Rengi Pera Gelin Kına Tacı Ve Damla Abiye Küpe
Bal Rengi Pera Gelin Kına Tacı Ve Damla Abiye Küpe

Bal Rengi Pera Gelin Kına Tacı Ve Damla Abiye Küpe (KNTC1214)

5,00
Fiyat : 43.29 USD(KDV Dahil)

Bal Rengi Pera Gelin Kına Tacı Ve Damla Abiye Küpe

 

Bal rengi pera gelin kına tacı ve damla abiye küpe, gelinlerin en özel günlerinde şık ve gösterişli bir görünüme kavuşmasını sağlayacak mükemmel bir aksesuardır.

ADET

Artır Azalt

Bal Rengi Pera Gelin Kına Tacı Ve Damla Abiye Küpe Parlak Taşlı Pera Model Satışı Taç Ve Küpe Üzerinden Yapılmaktadır. Gelin Saç Ve Türban Aksesuarı Tasarım Bir Üründür. 

 

Bal Rengi Pera Gelin Kına Tacı ve Damla Abiye Küpe

Bal rengi pera gelin kına tacı ve damla abiye küpe, gelinlerin en özel günlerinde göz kamaştırmasını sağlayacak şık ve gösterişli bir aksesuardır. Set, taç ve küpeden oluşmaktadır.

Küpeler:

Küpeler, taç ile aynı renk ve tarzdadır. Damla küpe şeklinde tasarlanan küpeler, gelinin kıyafeti ile mükemmel bir uyum yakalar.

Kullanım:

Set, kına gecelerinde ve fotoğraf çekimlerinde kullanılabilir. Gelinin kıyafeti ile uyumlu olması için bal rengi veya diğer açık tonlarda kıyafetler tercih edilebilir.

Bakım:

Ürün, yumuşak bir fırça ile tozdan arındırılabilir. Su ile temas ettirilmemelidir.

Özellikleri:

  • Bal rengi pera taşlı
  • Taç ve küpe set olarak satılmaktadır

Ürünün Artıları:

  • Zarif ve ışıltılı tasarımı
  • Bal rengi ile mükemmel uyumu
  • Taç ve küpe set olarak satılması

Genel olarak, bal rengi pera gelin kına tacı ve damla abiye küpe, şık ve gösterişli bir görünüme sahip, gelinlerin en özel günlerinde göz kamaştırmalarını sağlayacak mükemmel bir aksesuardır.

Kısaca özetlemek gerekirse, bal rengi pera gelin kına tacı ve damla abiye küpe, gelinlerin en özel günlerinde şık ve gösterişli bir görünüme kavuşmasını sağlayacak mükemmel bir aksesuardır. Set, kına gecelerinde ve fotoğraf çekimlerinde kullanılabilir. Gelinin kıyafeti ile uyumlu olması için bal rengi veya diğer açık tonlarda kıyafetler tercih edilebilir. Ürün, yumuşak bir fırça ile tozdan arındırılabilir. Su ile temas ettirilmemelidir.

Ürünün farkı nedir?

Bu ürün, diğer bal rengi gelin kına tacı ve küpe setlerinden farklı olarak, taç ve küpelerin aynı renk ve tarzda olmasıyla öne çıkmaktadır. Bu sayede, set daha zarif ve uyumlu bir görünüme sahip olmaktadır. Ayrıca, taçtaki pera taşlar, seti daha da özel ve şık bir hale getirmektedir.

Ürün ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler:

  • Ürün, yumuşak bir fırça ile tozdan arındırılabilir.
  • Ürün, özenle kullanılması tavsiye edilir.
Benzer Ürünler
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                       
Çerez Kullanımı