toptan satış
$0.36 KDV Dahil
$0.48 KDV Dahil
$0.94 KDV Dahil
$1.05 KDV Dahil
$0.76 KDV Dahil
$0.84 KDV Dahil
$0.76 KDV Dahil
$0.84 KDV Dahil
$0.76 KDV Dahil
$0.84 KDV Dahil
$0.76 KDV Dahil
$0.84 KDV Dahil
$0.94 KDV Dahil
$1.05 KDV Dahil
$0.57 KDV Dahil
$0.63 KDV Dahil
$0.57 KDV Dahil
$0.63 KDV Dahil
Tükendi
$2.29 KDV Dahil
Tükendi
$3.05 KDV Dahil
Tükendi
$4.20 KDV Dahil
Tükendi
$7.63 KDV Dahil
Tükendi
$5.34 KDV Dahil
Tükendi
$5.34 KDV Dahil
Tükendi
$6.10 KDV Dahil
1

Nikah Şekeri

Nikah törenleri bir çiftin hayatını birleştirmek üzere organize ettiği törenlere verilen isimdir. Nikah törenleri çoğunlukla düğüne dahil olabilir veya yalnızca nikah törenini kapsayan bir organizasyon olarak gerçekleştirilebilir. Bu sürece karar verildikten sonra nikah törenlerinde kullanılacak aksesuarlara, mekan seçimine, eşyalara ve organizasyona dahil edilecek detaylara karar verilmelidir. Yalnızca nikah töreni yapmak teferruatlı bir iş olmasa da, düğünde kıyılacak nikahlar için farklı konseptler geliştirmek gerekebilir. Nikah törenlerinde verilmesi öngörülen bir takım hediyelik eşyalar, mekanın süslenmesi, nikah organizasyonuna hazır hale getirilmesi gibi detaylarda ortaya çıkmaktadır. Nikah törenleri veya düğünün içerisinde kıyılması organize edilmiş olan nikah törenlerinde akla ilk gelecek olan şey nikah şekerleridir hiç şüphesiz ki.

Nikah Şekeri Modelleri ve Fiyatları

Nikah şekeri nikahın temasına, kıyılacak mekana, gelin ve damadın kıyafetlerine varana değin pek çok ayrıntıya uygun olmalıdır. Nikah şekerleri seçilirken pek çok alternatif incelenmelidir, zira piyasada kaliteli ve kalitesiz yüzlerce farklı çeşitte nikah şekeri her sezon çiftlerin beğenisine sunulmakta ve taleplerine cevap verilmektedir. Nikah şekerlerinin seçilmesi ve kullanılması bu alternatiflerin arasında kaybolmak demektir, fakat çok alternatif görmek belli bir noktadan sonra amacınızın dışına çıkarak istediğiniz üründen sapmanıza sebep olabilmektedir. Şayet bir nikah şekerinin temasını seçmişseniz ve ona uygun alternatifler görmek istiyorsanız ciddi bir ön araştırma yapmanız uygun olacaktır. Nikah şekerleri farklı türlerde tasarlanabilirler, kurutulmuş çiçekler, dualı pleksiler, cam kavanozlara konulmuş badem şekerleri, mumlar, oda kokuları veya kolonyalar son yıllarda en çok tercih edilen nikah şekerlerinden bazılarıdır. Çakıl taşlarından şekerlemeler, şık ve küçük kutulara konulmuş deniz kabukları, pleksi üzerine yazılmış anlamlı sözler veya dualar ile nikah şekeri tasarımlarında yeni bir boyut oluşturuluyor. Nikah şekeri siparişi verirken öncelikle ne istediğinize, nasıl bir temayı tercih edeceğinize, renklere ve üzerinde kullanılacak olan materyallere dikkat etmeniz tam da aradığınız nikah şekerini bulmanıza olanak sağlayabilir.

Peki nikah şekerlerinizi kendiniz tasarlamak istemez misiniz? Hayalini kurduğunuz nikah şekeri tasarımını bulamıyor musunuz? Tam da aklınızdaki nikah şekerini yapmak istiyor ama malzemelere ulaşamıyor musunuz? Hayalperest boncuk olarak sizler için hazırladığımız nikah şekeri kategorimiz altında kendi nikah şekerinizi tasarlayabileceğiniz malzemeleri sizler için özenle seçiyor, en kaliteli ve en moda materyalleri bir araya getirerek aklınızdaki nikah şekerini tasarlamanıza olanak sağlıyoruz. Birbirinden özel ve farklı nikah şekeri malzemeleri ile dilediğiniz ve hayalinizdeki nikah şekerini tasarlamanıza olanak sağlıyoruz. Eğer nikah şekeri seçiminde kararsız kalıyor, pek çok nikah şekeri modeli arasında hayalinizdeki modeli belirleyemiyor veya özel ve benzersiz bir nikah şekeri tasarımı ile misafirlerinizi şaşırtmak istiyorsanız, ekonomik bir nikah şekeri tasarımı yapmak istiyorsanız kategorimiz altındaki nikah şekeri malzemelerini seçeneklerinize ekleyerek kendi nikah şekerinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Böylece hem hayalinizdeki nikah şekeri tasarımını yapabilir hem ekonomik bir nikah şekeri tasarımına kavuşur hem de farklı bir tasarımla ön plana çıkabilirsiniz.

Nikah Şekeri Satın Al

 

Nikah şekeri kategorimiz altındaki ürünlerin tamamı nikahlarınızda misafirleriniz için sunmak istediğiniz özel tasarıma uygun modelleri içermekte, hazır modeller ile farklı ve benzersiz bir nikah şekeri satın almanıza olanak sağlayan ürünler bulunmaktadır. Tüm nikah şekeri modellerimizde en beğenilen modellerin yanı sıra, çarpıcı ve sıra dışı nikah şekeri modellerine de yer verilmektedir. Yapacağınız alışverişlerde kolay ödeme seçenekleri, en ekonomik fiyat garantisi, çoklu alım ve stok sorunu olmadan alışveriş imkanı, kredi kartına taksitli alışveriş, kapıda ödeme avantajı gibi kolay satın alma ve kolay ödeme seçenekleri ile kapıya kadar teslimat avantajından yararlanabilirsiniz.

 

SON EKLENEN ÜRÜNLER
Çerez Kullanımı