toptan satış
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.76 USD KDV Dahil
1.19 USD KDV Dahil
0.76 USD KDV Dahil
1.19 USD KDV Dahil
Tükendi
0.66 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
Tükendi
0.76 USD KDV Dahil
1.19 USD KDV Dahil
Tükendi
0.76 USD KDV Dahil
1.19 USD KDV Dahil
Tükendi
0.76 USD KDV Dahil
1.19 USD KDV Dahil
Tükendi
0.76 USD KDV Dahil
1.19 USD KDV Dahil
Tükendi
0.76 USD KDV Dahil
1.19 USD KDV Dahil
1

Şifon Çiçek

Ev tekstilinde, çeyizlik ürünlerde, el işlerinde, kıyafetlerde ve hemen hemen tüm tekstil ürünleri ile beraber dekorasyon ürünlerinde de tasarımlar yapılırken en çok kullanılan malzemeler süsleme malzemeleridir. Süsleme malzemeleri tekstil alanında tasarlanan el işlerinde kendine büyük bir yer edinmiş durumda. Bir el işi ile, bir dekorasyon ürününü tasarlamakla veya bir hobi işi ile ilgileniyorsanız ilave süslemelerin nasıl ürettiğiniz ürünü kurtardığını da iyi biliyor olmalısınız. Ürünlerinizin şıklığı ve görsel kaliteleri için sıklıkla başvurduğunuz ilave süslemeler arasında en çok talep gösterdiğiniz ürünlerden birisi de şifon çiçekler.

Şifon çiçekler pek çok alanda büyük talep gören bir ürün olma özelliği ile karşımıza çıkıyor. Şifon çiçeklerin çeşitlerinin bir sınırı yok, her renkte, her büyüklükte, her modelde şifon çiçek bulmak mümkün. Şayet şifon çiçekleri kullanmayı seviyorsanız yüzlerce farklı alternatif bu kategoride karşımıza çıkıyor. Şifon çiçeklerdeki çeşitlilik, boyutlarındaki farklılık, renklerinde ve desenlerindeki çeşitlilik hemen hemen tüm tasarımlarda bizler için kolaylık ve yardımcı bir ürün haline gelmesine olanak sağlıyor. Üstelik şifon çiçeklerin kullanım alanlarında bariz bir sınırlama yok, tekstil ürünlerinde de severek ve beğenerek kullanabilirsiniz, aksesuar ve takılarda da. Kıyafetlerde, ev dekorasyon ürünlerinde, kına, nikah, bebek şekeri gibi hediyelik ürünlerin tasarımını yaparken, oda tasarımlarında, yatak örtülerinde, perdelerde, bebek battaniyelerinde ve nice farklı el işi tasarımlarda şifon çiçek çeşitlerinden destek alabilirsiniz.

Şifon Çiçek Çeşitleri ve Fiyatları

Şifon çiçekler adından da anlaşılacağı üzere şifon kumaşlarla tasarlanmaktadırlar. Yapıştırmalı olarak, dikilerek veya silikon yardımı ile kumaş üzerine veya farklı bir tasarın üzerine uygulanabilirler. Yaptığınız tasarımlarda çiçek görüntüsüne ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda şifon çiçeklerden destek alabilirsiniz. Şifon çiçekler aklınıza gelebilecek tüm el işlerinde kullanılabilirler. Yıkanmaya karşı dayanıklıdırlar. Basit bir toz alma işlemi ile bile rahatlıkla temizlenebilirler. Uygulandıkları alanlarda doğru bir biçimde kullanıldıkları takdirde uzun ömürlü süsleme ürünlerindendir. Pek çok farklı alanda hoş bir görüntü sergilemenize olanak sağladıkları için tercih edeceğiniz öncelikli süslemelerden biri haline gelen şifon çiçekler uygulandıkları alanda hem kolay temizlendikleri hem de dayanıklı oldukları için uzun süre kalabilirler, eskime ve yıpranma yaşamazlar. Uygun şartlarda yıkandıkları veya temizlendikleri takdirde daima ilk şekillerini muhafaza etmeye devam ederler. şifon çiçekler oldukça kullanışlı ve tasarımlarınıza eklediğinizde çok şık bir görüntüye sebep olacak ürünler arasında yer almaktadırlar. Şifon çiçekler tasarlandıkları özel kumaşlar sayesinde hem sade, hem gösterişli bir havayı aynı anda yakalamanıza olanak sağlayan süslemelerdir.

Şifon Çiçek Satın Al

Şifon çiçekleri tercih ederken boyutlarının da farklılık gösterebilmesi ve buna göre özel olarak üretilmeleri sebebiyle tasarımınız için en uygun boyutlardaki şifon çiçekleri satın almanıza da olanak sağlıyoruz. Böylece tasarımlarınızda kullanacağınız süslemelerin ebatlarını da rahatlıkla bir tercih haline getirebiliyorsunuz. Janjanlı çeşitleri asil renk geçişlerine, parlak saten çeşitleri özellikle daha gösterişli tasarımlarınızda, parlak tüllü çeşitleri transparan görüntünün renklerle birleşmiş şık görüntüsüne, neon renkler ise daha gösterişli ürünleriniz için uygun seçenekler olacaktır. Gümüş, altın, beyaz ve siyah gibi ana renklerin yanı sıra, kırmızı, mor, pembe, bebe mavisi, lacivert renkler ise diğer tasarımlarınızda uygulayabileceğiniz şifon çiçeklerimiz arasında yer almaktadır.

Tüm şifon çiçek çeşitlerimiz sizler için özel olarak tasarlanıyor, el işlerinize ayrıcalıklı bir hava katıyor. En uygun fiyat garantisi, taksitli alışveriş imkanı, kapıda ödeme, kredi kartı ile ödeme seçeneklerimizle tasarımlarınız için en uygun ve en kaliteli şifon çiçekleri kategorilerimiz altında bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz. yapacağınız tüm alışverişler vereceğiniz adrese kadar özenle teslim edilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı