toptan satış
1.03 USD KDV Dahil
1.20 USD KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
7.72 USD KDV Dahil
10.30 USD KDV Dahil
1.36 USD KDV Dahil
2.57 USD KDV Dahil
4.29 USD KDV Dahil
1

Jüt İp Çeşitleri

Hobi tasarımlarında kullanılan malzemeler kullanıldıkları alanlara göre farklı ve çeşitli malzemelerden üretildikleri için farklı tasarımlar ortaya koymanıza da yardımcı oluyor. Bazı özel ev dekorasyon ürünleri, halı veya kilim tasarımları, kapı süslemeleri ve makrome işleri gibi farklı alanlarda jüt ipler hobi severlerin en çok tercih ettiği hobi malzemeleri arasında yer alıyor. Jüt ip özel olarak tasarlanmış bir üründür. Özel bir bitkiden elde edilerek hazırlanır. Dolayısı ile doğal bir üründür. Tıpkı bambu gibi, farklı ürün tasarımları içerisinde kendine yer edinmiş ham maddelerden oluşmaktadır. Kullanıldığı alanda farklı ve şık tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Genellikle bej ve krem rengi ağırlıklı tonları bulunur. Farklı renk çeşitlerine rastlamak çok zordur zira olduğu gibi işlenen bir ip çeşidi olduğu için, doğal yapısının bozulmamasına çok dikkat edilmektedir.

Jüt İp Modelleri ve Fiyatları

Jüt ipler örgüye uygun yapıda tasarlanmışlardır, özel tığları ve şişleri ile farklı örgü tasarımlarına uygundurlar. Bu sebeple örgü yöntemi ile jüt ipler kullanılarak yüzlerce farklı tasarım ortaya çıkarabilirsiniz. Jüt ip ile yapacağınız tasarım tamamen sizin hayal gücünüze bağlıdır. Fakat belli başlı tasarımlarda jüt iplerle ortaya konularak moda halini aldı. Yapacağınız tasarım her ne kadar hayal gücünüze İlham verecek olsa da, bir yerde gördüğünüz özel bir tasarımı jüt ipi yardımı ile tasarlayabilirsiniz. Jüt iplerle genellikle halı ve kilim, kapı süsleri, sepet tasarımları, tablolar, runner tasarımları gibi tasarımlar ortaya konulmaktadır. Jüt ipler görülebildiği gibi belli bir zeminin üzerine yapıştırılarak farklı tasarımlara aracı olabilirler. Yapıştırma yöntemi ile genellikle duvar süslemeleri veya kapı süslemeleri tasarlanır. Jüt iplerin kalınlıkları birbirinden farklı olduğu için, size en uygun ve tasarımınızı ortaya çıkaracak olan kalınlıktaki jüt ip çeşidini satın alarak hobi işinizi tamamlayabilirsiniz. Jüt ipi 7 numaralı tığ ile veya kumaş ip tığları ile örülebilecek yapıdadır. Aynı zamanda tasarım çeşidine göre şiş kullanarak da örebilirsiniz. Örme işlemi için yeterli esnekliğe sahip bir ip çeşididir.

Jüt İp Satın Al

Jüt ipinin en sık tasarım konusu olduğu ürün sepetlerdir. Ev dekorasyonunda sepet yapımı pek çok eşyayı bir araya toplayacak özellikte olduğu için ve farklı ip çeşitlerinden kolaylıkla tasarlanabilecek bir yapıda olması sebebiyle hobi işlerine konu olan bir tasarımdır. Jüt ipi ile sepet yaparken özel aksesuarlardan faydalanarak tasarımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda jüt ipi sepet yapımında kullanılan en uygun malzemelerden biridir. Kalın ve kolay hasar görmeyecek yapısı sayesinde, tasarlanan sepetler dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır. aynı zamanda jüt ipi ile sepet yapımı sayesinde pek çok farklı eşyanızı bir araya toplayabileceğiniz farklı boyutlarda sepet tasarımları ortaya koyabilirsiniz. Küçük ve büyük pek çok sepet tasarımı yapabileceğiniz jüt ipi aynı zamanda kolay temizlenebilen bir malzeme olduğu için yaptığınız tasarım, yıkanabilir ve silinebilir yapıda olacaktır.

Jüt ipi satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli durum ipin kalitesi olmalıdır. Kaliteli bir jüt ip sayesinde tasarımlarınız oldukça gösterişli ve dayanıklı olacaktır. Jüt ipini kategorimiz altından size en uygun seçenekler arasından satın alabilirsiniz. Jüt iiplerinde en ekonomik fiyatlar, farklı boyutlar ve farklı kalınlıklar, farklı markalar arasından seçim yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda kolay ödeme seçenekleri, güvenli ödeme altyapımız ve farklı ödeme seçenekleri ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tüm satın alımlarınız adresinize kadar özenle paketlenerek teslim edilmektedir. Yapacağınız tüm alışverişlerde en kısa süre içerisinde anlaşmalı kargo şirketine teslim edilmektedir.

 

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı