toptan satış
Tükendi
0.73 USD KDV Dahil
1.01 USD KDV Dahil
Tükendi
0.53 USD KDV Dahil
0.73 USD KDV Dahil
Tükendi
0.95 USD KDV Dahil
Tükendi
0.89 USD KDV Dahil
Tükendi
0.89 USD KDV Dahil
Tükendi
1.79 USD KDV Dahil
Tükendi
0.83 USD KDV Dahil
Tükendi
0.95 USD KDV Dahil
Tükendi
1.07 USD KDV Dahil
Tükendi
1.19 USD KDV Dahil
Tükendi
2.03 USD KDV Dahil
Tükendi
1.07 USD KDV Dahil
Tükendi
0.89 USD KDV Dahil
Tükendi
0.95 USD KDV Dahil
Tükendi
0.95 USD KDV Dahil
Tükendi
0.89 USD KDV Dahil
Tükendi
0.95 USD KDV Dahil
Tükendi
0.89 USD KDV Dahil
Tükendi
0.95 USD KDV Dahil
Tükendi
0.60 USD KDV Dahil
1

Deri Şeritler

El sanatlarında kullanılan aksesuar ve ürünler günümüzde en sık kullanılan süslemeler arasında yer almaktadır. Şayet hobi işleri ile uğraşan biriyseniz bu süslemelerin ne kadar önemli ve günü kurtaran ürünler olduğunu bilirsiniz. Bir ürünü ortaya koyarken o ürün üzerinde yapacağınız süslemelerin, kenar kısımlarında kullanacağınız işlemelerin  ve aksesuarların üretmiş olduğunuz ürünler üzerinde yaratacağı görüntü ve şıklık ürünün tamamen güzelleşmesine ve farklı bir görüntüye bürünmesine olanak sağlayacaktır. Ürünlerinizin ilk günkü özeninde ve güzelliğinde kalabilmesini sağlamak amacıyla yapacağınız bir takım değişiklikler çok önemlidir. Bu sebeple süsleme seçenekleri oluştururken hem kumaşınızın veya aksesuarınızın cinsine, hem rengine ve genel görüntüsüne uygun seçenekler oluşturmalısınız.

Şeritler çok eskiden beri sürekli olarak kullanılan süsleme ürünleri arasında yer almaktadır. Şeritlerin amacı bir dekorasyon ürününü bağlayarak süslemek, kenarlarına geçerek süslemek veya bir kıyafetin herhangi bir bölümünü hareketlendirmek üzere dikilerek, silikon yardımı ile veya yapıştırarak monte edebilmenize olanak veren ürünlerdir. Şeritler çok çeşitlidir, yüzlerce farklı şeritten birini seçerek ürünlerinizde farklılık yaratabilirsiniz. Dilediğiniz şeridi satın alarak hayalinizdeki tasarımları kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Şeritlerin kullanımında bir sınır yoktur, pek çok farklı çeşidi olduğu için yine pek çok farklı amaçla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken şeridi hangi biçimde ve amaçla kullanacağınıza karar vermektir. Bu sayede şerit seçimi yaparken daha konforlu davranabilirsiniz.

Deri Şeritler Modelleri ve Fiyatları

Deri şeritler son yıllarda özellikle ev dekorasyonu alanında çok sık kullanılan bir süsleme aracı. Deri şeritlerle aklınıza gelebilecek tüm tasarımları rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Deri şeritler sizler için özel olarak en kaliteli malzemelerle özenle hazırlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Deri şeritler ev dekorasyon ürünlerinde, kıyafet ve aksesuarlarda, ev tekstili ürünlerinde kullanılabilmektedirler. Bu tamamen sizin hayal gücünüzle alakalıdır. Bir deri şerit ile uygun şekilde yapacağınız bir seçim sayesinde aradığınız ve aklınızdaki tasarım ürünü kolaylıkla yapabilirsiniz. Deri şeritler uygulandıkları alanlarda uzun süre varlıklarını bozulmadan, yırtılmadan, eskimeden sürdürebilecek ürünlerdir. Bir deri şeridi takı yapımında da kullanabilirsiniz, bir tekstil ürününün kenar kısımlarına uygulamak içinde kullanabilirsiniz. Uygulama alanlarında herhangi bir sınır olmamakla beraber çok kapsamlı ve kolay uygulanabilen bir üründür. Suni deriden özel olarak hazırlanmakta, güçlü bir yapısı bulunmakta ve kolaylıkla bozulmayacak, eskimeyecek, dış etkenlerden ve yıpranmayı sağlayacak faktörlerden kolay etkilenmeyecek bir yapısı bulunmaktadır. Deri şeritleri metre hesabı ile satın alabilirsiniz. pek çok farklı kalınlıklarda bulabilirsiniz. Bu sayede uygulamasını yaparken zorlanmazsınız. Zincir desenli, örgülü, desenli örgülü, baskılı, altın yaldızlı veya gümüş renklerdeki çeşitleri sayesin de pek çok farklı kumaş ve farklı renk ve desenlerdeki diğer aksesuarlarla rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Deri Şeritler Satın Al

Deri şeritler en çok aksesuar ve takı yapımında kullanılırlar. Takılarda metal materyallerden hoşlanmayan kişiler için iyi bir alternatiftir. Deri şeritler takılarda hem spor hem de şık bir görüntü için iyi bir alternatiftir. Deri şeritleri kullanacağınız alana göre renk ve modellerde görebilmek ve farklı alternatiflere göz atabilmek için kategorimizi inceleyerek en kaliteli ürün avantajı ile fikir edinebilir ve seçimler yapabilirsiniz.

Deri şerit alışverişlerinizde bol seçenek imkanı, en kaliteli ürün seçenekleri, çok sayıda farklı renkte deri şerit bulabilme imkanı sayesinde yapacağınız tüm alışverişlerde en iyi seçenekleri ürünleriniz üzerinde kullanabilir ve uygulanmasını yine hayal gücünüzün özgürlüğünde yapabilirsiniz. Tüm deri şeritlerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olup özel ve ekonomik fiyat seçenekleri ile kolay ödeme imkanlarından faydalanmanıza olanak sağlıyoruz. Tüm alışverişleriniz özenle paketlenerek vereceğiniz adrese kadar teslim edilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı