toptan satış
8.24 USD KDV Dahil
4.51 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
10.95 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
10.95 USD KDV Dahil
4.51 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
57.96 USD KDV Dahil
64.40 USD KDV Dahil
12.36 USD KDV Dahil
8.24 USD KDV Dahil
16.49 USD KDV Dahil
20.61 USD KDV Dahil
49.46 USD KDV Dahil
37.09 USD KDV Dahil
12.36 USD KDV Dahil
16.49 USD KDV Dahil
20.61 USD KDV Dahil
49.46 USD KDV Dahil
37.09 USD KDV Dahil
8.24 USD KDV Dahil
12.36 USD KDV Dahil
16.49 USD KDV Dahil
20.61 USD KDV Dahil
37.09 USD KDV Dahil
49.46 USD KDV Dahil
8.24 USD KDV Dahil
12.36 USD KDV Dahil
16.49 USD KDV Dahil
20.61 USD KDV Dahil
37.09 USD KDV Dahil
49.46 USD KDV Dahil
Tükendi
57.96 USD KDV Dahil
64.40 USD KDV Dahil
1

Filografi Teli

Filografi, Ahşap bir zemin üzerine çivilerle oluşturulan desenlerin iplik ya da tellerle işleme sanatıdır. Zarif ve naif bir sanat olan filografi çalışmaları, uzmanına adeta psikoterapi niteliğinde huzur vermektedir. Filografi sanatıyla uğraşanlarda ruhsal sıkıntılar görülmemektedir ve etrafına pozitif enerji yaymaktadır. www.hayalperestboncuk.com.tr/filograi-teli adresine gelerek ürünleri görebilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

  Hayalperest Boncuk Filografi Teli Çeşitleri

  Hayalperest boncuk filografi sanatının temel ürünler, filografi malzemeleri ve teknik desteklerini sizlere sunmuş bulunmaktadır. Özel ölçülerde satışta bulunan filografi teli fiyatları tüm sevenlerine uygun olarak yansıtılmaktadır. www.hayalperestboncuk.com.tr/filografi-teli adresini ziyaret edebilir, siparişinizi verebilirsiniz. Firma güvencesiyle, belirlenen tutar üstü ücretsiz kargo, kredi kartına taksit ve nakit olarak kapıda ödeme seçenekleriyle adresinize gönderilecektir. Filografi teli satın al seçeneğiyle kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Filografi sanatına gönül verenler ince ruhlu insanlardır. Hayali gölgelerle muhteşem görsellere imza verebilmektedirler.

  Hayalperest Boncuk Filografi Teli Özellikleri

  Filografi telleri geniş renk seçeneğine sahiptir. Filografi malzemeleri üst kalite ve görüntüde satışta bulunmaktadır. Günün her saati internetten seçimlerinizi yapabilir sipariş verebilirsiniz. Filografi teli satın al hakkınızı hayalperestboncuk.com.tr’ den yana kullanarak kalite ve güven satın alabilirsiniz. İster parlak ister mat filografi teli fiyatları tercih edebilirsiniz. Güvenli ödeme, kolay iade, kredi kartına taksit ve de kapıda ödeme şansınız olduğunu unutmamalısınız. Ürünleriniz 2- 3 gün içinde özel paketleme yöntemleriyle güvenle kapınıza kadar gönderilmektedir.  Filografi malzemeleri emsallerine göre yüksek kalite ve güvencede bulunmaktadır. İnternet sitesini ziyaret ederek muhteşem renkler ve özellikteki filografi teli satın alabilirsiniz.

 Hayalperest Boncuk Filografi teli Renkleri

  Filografi teli renkleri bir birinden güzel ve özel üretimlerle raflarda bulunuyor. Filografi teli fiyatları tamamen müşteri bütçesini düşünerek belirlenmiştir. Uygun fiyata yüksek kalite, renk vermez, paslanmaz ve anti alerjen filografi malzemeleri piyasada bulunan emsallerine göre fark yaratmaktadır. Beyazın asaleti, morlar, yeşiller, altın sarı bordo ve siyahın muhteşem kalitesiyle beğeninize sunulmuş bulunmaktadır. Filografi teli satın al butonunu kullanma özgürlüğünüz sizindir. Fakat almadan geçemeyecek, işlemeden yapamayacak, parmaklarınızla ruhunuzun dansına tanıklık edeceksiniz. Filografi teli fiyatları kullanıcı bütçesini aşmayacak şekilde son derece makul bulunmaktadır. Filografi malzemeleri güncellenen seçeneklerle en son teknoloji ürünleridir. Renk seçeneği ve üretim özellikleriyle müşteri memnuniyeti kazanan ürünlerdir. Kullanıcılar için sağlıklı, pas tutmaz özel dokusuyla eşsiz görseller çıkarılabilmektedir.

  Hayalperest Boncuk Filografi Malzemeleri

Filografi sanatçıları için filografi malzemeleri hayati önem taşımaktadır. Günün her saati alışveriş şansınızın bulunduğu www.hayalperestboncuk.com.tr/filiografi-teli adrestir. Hemen tıklayın ve filografi teli satın al seçiminizi yaparak siparişinizi verebilirsiniz. Filografi teli fiyatları son derece uygun ve özel ürünlerdir. Sağlıklı, anti alerjen ve doğal boyalarla renklendirilmiş orijinal ürünlerdir. Filografi malzemeleri son moda renkler özel ölçülerle beğeni kazanmaktadır. www.hayalperstboncuk.com.tr/filografi-teli sitesinde gereksinim duyduğunuz bütün ürünleri görebilir sipariş verebilirsiniz. Filografi teli satın al seçme hakkınızı hayalperest boncuk özel ürünlerinden yana kullanabilirsiniz. Filografi teli fiyatları ürün özelliklerine göre belirlenerek müşteriye uygun şekilde yansıtılmaktadır. www.hayalperstboncuk.com.tr/filografi-teli sizin için 7/24 hizmete açıktır.

  Hayalperest Boncuk ürünleri

  hayalperest boncuk, filografi telleri altın, gümüş, bakır, bordo, mor, muhteşem yeşil gibi doğanın tüm armağanlarını çağrıştıran renk cümbüşüyle rafları süslemektedir. Filografi teli satın al hakkınızı kullanarak özel üretim malzemelerle olağan üstü eserlere imza verebilirsiniz. Filografi teli fiyatları bütçenize yük getirmeyecektir. Uygun fiyat, özel kargo seçenekleri, güvenli ödeme ve kolay iade seçenekleriyle çalışmaktadır. Satışta bulunan filografi teli fiyatları özel ve tamamen orijinal 0 doğal malzemelerden oluşmaktadır. www.hayalperstboncuk.com.tr adresini ziyaret ederek muhteşem renk ve dokudaki ürünleri görebilir, çok satanlardan özel seçeneklere hepsini görebilirsiniz.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı