toptan satış
$0.53 KDV Dahil
$0.59 KDV Dahil
$3.97 KDV Dahil
$4.41 KDV Dahil
$3.97 KDV Dahil
$4.41 KDV Dahil
$3.97 KDV Dahil
$4.41 KDV Dahil
$3.97 KDV Dahil
$4.41 KDV Dahil
$3.97 KDV Dahil
$4.41 KDV Dahil
1

Şerit İnciler

İnciler yüzyıllardan bu yana kadınların üzerinde taşımayı çok sevdiği ve naif ve saf görüntüsü sebebiyle tercih edilen özel bir boncuk çeşididir. Gerçek inciler midyelerden temin edilir ve oldukça kaliteli ve maddi değeri yüksek bir üründür. Bu sebeple inciler genellikle süsleme alanında kullanılırken plastik malzemelerden üretilerek kullanılırlar. İnciler aklınıza gelebilecek tüm alanlarda ve özellikle takı sektöründe ön planda yer alan özel bir üründür. İncilerle yapılan tasarımlar da ön planda olup uygulandığı ürünü naif ve saf bir hale sokmaktadır. İnci saflığın simgesi olarak ön plana çıkarken İnci çeşitleri ile yapılmış pek çok farklı tasarım göz dolduruyor. Süsleme alanında ve hobi işlerinde inciden sık sık faydalanılıyor ve tasarım ürünler de çokça tercih ediliyor. İşte İnci şeritler bu noktada ön plana çıkan ürünlerden biri. Şerit incileri tercih ederek tasarımlarınızı da göz dolduran Yeni işler gerçekleştirebilirsiniz. Şerit inciler sayesinde hem hobi el işlerinizde hem de kıyafet tasarımlarınız da olağanüstü tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Şerit İnci Nedir?

Şerit İnce bir kurdele veya bir şeridin üzerine montajlanmış yarım incilerden oluşmaktadır. Şerit inciler de bir kenar veya köşeyi süslemek için yardım alınabilir. Kıyafetlerde, toka tasarımlarında, aksesuarlarda, hobi işlerinin süslenmesinde veya ev tekstili ürünlerde ve bunun yanı sıra aklınıza gelebilecek tüm süsleme alanlarında şerit incilerden faydalanılmaktadır. Şerit inciler hobi işlerinizde kurtarıcı bir malzeme olarak karşınıza çıkacaktır. Bu sebeple şerit incileri pek çok farklı alanda kolaylıkla kullanabilir ve tasarımlarınızı şık bir hale getirebilirsiniz.

Sıralı Şerit İnci

Şerit inciler aynı zamanda sıralı inci olarak da bilinmektedir. Sıralı inciler bir şeridin üzerine montajlanmış yarım incilerden oluşmaktadır. Gerek bir misina üzerine gerekse bir kurdele veya bir kumaş üzerine sıralanmış inciler ve genellikle incilerin yanında zirkon taşlar veya cam taşlar ile yapılmış diğer süslemeler yardımıyla pek çok alanda kullanılabilecek bir şerit İnci ortaya çıkarılmaktadır. Sıralı şerit inciler belli bir mesafeye göre sıralanmış incilerden oluşan şeritlerdir .ve bu sayede belli bir uzunlukta sıralı şerit ince sahip olmuş olursunuz. Sıralı şerit incileri aynı zamanda pek çok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıralı oldukları için dikiş veya herhangi bir tekstil yapıştırıcısı ile tekstil ürünlerinize yapıştırabilir ve sabitleyebilirsiniz. Sıralı şerit incilerin aynı zamanda ütü ile yapışan modelleri de bulunmaktadır. Belli bir sıcaklıkta ki ütü ile sıralı şerit incileri dilediğiniz alana ve özellikle tekstil alanındaki ürünlerinize ütü sıcaklığı yardımıyla yapıştırabilir ve uyguladığınız temizlik şartlarından etkilenmeden uzun yıllar boyunca sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı ütü ile yapışan sıralı şerit inciler yıkamaya karşı oldukça mukavemetlidir ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla uygulandığı alanda kalabilir, herhangi bir deformasyona uğramaz.

Web sitemiz üzerinden farklı çeşitlerde ve farklı renklerde sıralı şerit incilere sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda farklı tasarımlardaki şerit incileri özel modeller arasından seçerek temin edebilirsiniz. Şerit inciler kaliteli ve dayanıklı ürünlerden oluşmakta olup uyguladığınız alanlarda uzun yıllar boyunca varlığını sürdürerek ürünleriniz de farklı ve şık bir hava katacaktır. Kategorimiz altında var olan şerit İnci çeşitleri aradığınız tüm modelleri içermektedir. En favori modellerden bilinen en eski modellere kadar farklı modellerde satın alabileceğiniz şerit İnci çeşitleri kolay uygulanabilen ve kaliteli ürünler arasından sizler için özel olarak seçilmiştir. Yapacağınız tüm alışverişlerde en kaliteli ürün garantisi ve kolay ödeme seçenekleri ile arayıp bulamadığınız şerit incileri ve çeşitlerini satın alabilirsiniz.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
Çerez Kullanımı