toptan satış
2.30 USD KDV Dahil
14.04 USD KDV Dahil
7.47 USD KDV Dahil
2.30 USD KDV Dahil
19.07 USD KDV Dahil
8.37 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
9.08 USD KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

Gelin Kına Duvağı

Gelinler kına ve düğünlerinin kusursuz ve eksiksiz bir biçimde gerçekleşmesini isterler. Bu yüzden alınacak her aksesuar, yapılacak her planlama, tüm detaylar çok büyük önem arz etmekte ve tüm bunlar çok büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Kına ve nikah törenleri için yapılan hazırlıkların tümü üzerinde titizlikle düşünülmüş yüzlerce farklı detayla doludur. Giyilecek kıyafetten takılacak takıya, kullanılacak aksesuardan ikramlıklara kadar özel olarak seçilmiş ve kapsamlı pek çok detayı oluşturmaktadır. En az düğün günleri kadar özenerek hazırlanılan bir gün varsa o da mutlaka ki kına geceleridir. Kına geceleri en az düğünler kadar uzun uğraşlarla hazırlanan, en önemlisi de pek çok detayına özenilmesi gereken bir aktivitedir. Gelinler bu özel günlerde giyecekleri kıyafetleri, takacakları takıları, aksesuarlarını, saç stillerini, kaftanlarını ve olmazsa olmaz olan gelin kına duvaklarını büyük araştırmalar sonucunda özenerek seçerler. Gelin kına duvakları tıpkı düğün duvakları gibi işlemeler, süslemeler, farklı ve özenli tül kumaşlardan özel olarak tasarlanmalıdırlar. Kına duvakları geline kına yakılırken kullanılan, daha sonra da gelinler isterse aksesuar olarak taşıyabilecekleri bir parçadır. Gelin kına duvakları tıpkı normal duvaklar gibi özel tüllerden yine özel ve özenle hazırlanmaktadır.

Gelin Kına Duvağı Modelleri ve Fiyatları

Gelin kına duvakları genellikle kırmızı renkte seçilseler bile pek çok farklı renklerde tasarlanabilirler, bu tamamen gelinin tercihi ile alakalı bir konudur. Gelin kına duvağı seçerken en önemli husus duvağın kullanılacak kaftana veya kına kıyafetine uygun temalarda seçilmesidir. Gelin kına duvakları ekstra olarak satılır, bir kına kıyafeti ile birlikte temin etmek mümkün değildir. Bu açıdan ek bir maliyet gerektirir. Fakat bir gelin için kına duvağı olmazsa olmaz, gerekli ve özel bir parçadır. Bu yüzden en kaliteli olanının satın alınması elzemdir. Gelin duvaklarını satın alırken önemli olan kullanacağınız kıyafetlerle olan uyumudur. Uyumlu bir gelin kına duvağı ile dilediğiniz görüntüyü rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Gelin kına duvakları genellikle beyaz, altın sarısı, gümüş veya kırmızı olarak tasarlanırlar. Kırmızı gelin kına duvağı en sık tercih edilen gelin kına duvakları arasında yer almaktadır.

Sitemizde satışa sunulan gelin kına duvakları başın üzerine örtülecek şekilde yekpare kare veya yuvarlak olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu duvakları saç tasarımına uygun bir biçimde saça veya topuza monte edebilirsiniz. gelin kına duvaklarını dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz ve daha sonra yeniden kullanılabilmesi için muhafaza edebileceğiniz kalitede ürünlerdir. Gelin kına duvakları pek çok modele nazaran genellikle yalnızca kına yakılırken kullanılan ürünler olduğundan daha sade ve düz modeller tercih edilse de kategorilerimiz altında farklı renklerde, farklı işlemelerde ve modellerde gelin kına duvakları bulunmaktadır. Farklı renklerde kına duvakları arıyorsanız doğru yerdesiniz, bordo, kırmızı, yeşil renklerde kına duvakları sitemizde gelin duvakları kategorisi altında satışa sunulmuş olan diğer duvaklar arasında yer almaktadır.

Gelin Kına Duvağı Satın Al

Hayalperest boncuk olarak satışa sunmuş olduğumuz kına duvaklarımızın tamamı birinci sınıf malzemelerle ver özel el işçiliği ile hazırlanmış duvaklar arasında yer almaktadır. Tüm ürünlerimiz sizler için özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm kına duvaklarımız yapacağınız alışverişlerde en ekonomik fiyat garantisi, en iyi işçilik ve en beğenilen modeller arasından özel olarak seçilmektedir. Yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile ödeme, kapıda ödeme, kredi kartına taksitlendirme ile bütçenizi yormayacak kolay alışveriş imkanı sunmaktadır. Tüm gelin kına duvaklarını dilediğiniz adette satın alabilirsiniz ayrıca vereceğiniz adrese kadar anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile, özenle paketlenmiş ve hasar görmeyecek bir biçimde teslim edilmektedir. Gelin kına duvaklarınızda konforlu ve kaliteli alışverişin tadını çıkarın.
SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı