toptan satış
21.28 USD KDV Dahil
9.78 USD KDV Dahil
9.78 USD KDV Dahil
12.75 USD KDV Dahil
4.60 USD KDV Dahil
4.60 USD KDV Dahil
4.50 USD KDV Dahil
8.05 USD KDV Dahil
2.95 USD KDV Dahil
1.73 USD KDV Dahil
16.67 USD KDV Dahil
7.47 USD KDV Dahil
9.65 USD KDV Dahil
10.30 USD KDV Dahil
1.37 USD KDV Dahil
1.71 USD KDV Dahil
4.02 USD KDV Dahil
16.23 USD KDV Dahil
18.80 USD KDV Dahil
10.10 USD KDV Dahil
11.54 USD KDV Dahil
5.98 USD KDV Dahil
7.69 USD KDV Dahil
3.42 USD KDV Dahil
5.13 USD KDV Dahil
0.85 USD KDV Dahil
1.20 USD KDV Dahil
2.16 USD KDV Dahil
2.31 USD KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
19.32 USD KDV Dahil
12.75 USD KDV Dahil
1 2 3 ... 10 >

Kına Malzemeleri

Kına geceleri kültürümüz içerisinde yüzyıllardan beri süregelen ve gelin için düğün töreninden önce düzenlenen, kadınların kendi aralarında eğlenebilmek için tertip ettiği çok güzel bir organizasyondur. Kına gecelerinde geline kına yakılır, bu kına töreni esnasında pek çok farklı malzemeye ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda her geçen gün kına organizasyonları farklılık göstermeye, yeni adetler oluşmaya başlamıştır ki, bunlar içinde ayrı ayrı malzemeler gerekebilmektedir. İşte bu malzemeleri temin etmek, en kalitelisini fakat en ekonomik olanını bulabilmek başlı başına bir iştir. Bu alımların tek bir adresten toplu şekilde eksiksiz bir biçimde temin edilebilmesi de önemli bir husustur.

Kına malzemeleri artık set halinde satışa sunuluyor. Ek ürünleri de yine satışı yapılan sitemizden bulmanız mümkün. Buket, yüz örtüsü, tüylü def, isim yazılı kemer, yaka çiçeği ve kına eldiveninden oluşan bu setler gelin ve damatları tamamlıyor. Genel olarak adetlerimiz üzere bu setler kırmızı renklerden oluşmaktadır.

Kına Malzemeleri Modelleri ve Fiyatları

Bir diğer set seçeneğinde ise yine isim yazılı kemeler, tüylü kalem, yelpaze, yüz örtüsü yerine nikah şapkası ve eldiven seçeneği bulunmaktadır. Bu çeşitler kına organizasyonunun nasıl yapılacağına göre oluşturulmaktadır.

Yüz örtüleri kına gecelerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yüz örtüsü kına yakılırken gelinin başına serilir. Bu örtülerin farklı çeşitleri bulunmakta olup genel olarak tül kumaştan tasarlanır, lazer kesim tül çiçekler, inciler ve taşlarla süslenmektedir. Ay yıldızlı modelleri de bulunmaktadır. Narin görüntüsü ile en çok dikkat edilen kına malzemelerinden birisidir. Yüz örtüleri aynı zamanda eldiveni ve kemeri ile de set olarak satılabilmektedir.

Yelpazeler kına malzemeleri arasında son yıllarda tercih edilen bir üründür. Gelin buketi yerine geçebilecek ve kına açılışında dans ederken kullanılan bir kına malzemesidir. Yelpazeler genel olarak tüyler ile tasarlanmaktadır. Hemen hemen her rengi sitemizde satışı olan parçalar arasında yer almaktadır.

Kına Malzemeleri Satın Al

Kına sepetleri kına organizasyonlarında olmazsa olmaz malzemeler arasında yer almaktadır. Kına tepsisinin konulması için özel olarak tasarlanmaktadır ve aynı zamanda gelen misafirlere kına dağıtmak için kullanılmak üzere iki adet sepeti set haline getiriyoruz. Dilediğiniz rengini kolaylıkla bulabilirsiniz. Daha sonraki organizasyonlarda kullanılmak üzere uzun süreler saklanabilirler. Tüylerle, boncuklarla veya incilerle süslenmiş saten kumaşlarla tasarlanmaktadırlar.

Damatlara da kına yakılınca damat kına örtüleri de özel olarak tasarlanmaktadır. Genel olarak yeşil renklerde üretilmekte, Osmanlı tuğrası gibi geleneksel motiflerle süslenmektedirler. Damatlara gelinin yanında kına yakılırken omuzlarına örtmek için kullanılmaktadırlar.

Dağıtmalık kına paketleri ise kınanın içerisine toz veya yaş halde paketlenerek konulduğu küçük süslü kutulardır. Tek renk veya karışık renkli ve 100’lü paketler halinde temin edilebilmektedir. Kınalarda dağıtılacak kına için kurtarıcı bir parçadır.

El gülü, sis bombası, kına mumu, ledli mum, iğnedanlık, halay mendili, def gibi tek kalem halinde satışa sunulmakta olan kına malzemelerini de sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Toplu alımlarda stoklar sürekli güncellenmekte olup, dilediğiniz kadar alım yapabilirsiniz. Tüm kına malzemelerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmekte olup deformasyonlara karşı mukavemetlidir. Aynı zamanda yapacağınız tüm alımlarda kargoda herhangi bir zarar görmemesi adına özel olarak paketlenmekte olup anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile 3 – 5 gün arasında tarafınıza ulaştırılmaktadır. Tüm kına malzemeleri eksiksiz bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir. Havale, eft, kağıda nakit ödeme, kağıda kredi kartı ile ödeme veya online alışverişlerden birini, tercih edebilir, taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Anlaşmalı kargo şirketleri ile tüm ürünleriniz tek seferde vereceğiniz adrese kadar sağlam bir şekilde teslim edilmektedir. 

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                       
Çerez Kullanımı