toptan satış
21.28 USD KDV Dahil
16.62 USD KDV Dahil
16.62 USD KDV Dahil
16.62 USD KDV Dahil
16.62 USD KDV Dahil
1 2 3 4 >

Nikah Şapkası Eldiven Set

Nikah aksesuarları bir gelinin olmazsa olmaz detaylarından bazılarıdır. Nikahta geleneksel olarak kullanılan bu aksesuarlar gelinler için hem özel olmalıdır, hem de tarzlarına uygun bir seçim yapılması mühimdir. Sade bir nikah düşünüyorsanız eğer, bu nikahta kullanacağınız bazı aksesuarlar giyeceğiniz elbisede oldukça tarz ve özel bir görüntüye sahip olmanızı sağlayacaktır. Kıyafetlerle bütünleşen ve aslında geçmişten bu yana sıklıkla kullanılan bazı aksesuarlar sade nikah törenleri için oldukça şık bir alternatif olabilir.

Tül gelin eldivenleri aslında nikah törenlerinin değişmez parçalarından biridir. Gelinlerin taktığı tül eldivenler geçmişten gelen bir moda, zamanın bıraktığı bir nostalji niteliği taşır. Pek çok farklı çeşidi olmakla beraber genel anlamda beyaz renk ve dantel detaylı eldivenler kullanılır. Yarım eldiven olabileceği gibi tam eldivende olabilmektedir. Bu tamamen tercihe bağlı bir konudur. Son yıllarda artık gelinler sürekli kullanılan renk ve modellerin biraz dışına taşarak nikah törenlerinde kendilerine özel bir tarz yaratmaya çalışıyorlar. Bu yüzden en çok kullanılan eldiven modellerinden biri siyah dantel detaylı tül eldivenler olarak karşımıza çıkıyor. Bu eldivenler beyaz veya açık ton eldivenlere nazaran daha fazla dikkat çekiyor ve modayı bir adım öteye taşıyor. Dantel detaylı eldivenlerle beraber boncuk detaylı veya pul detaylı eldivenlerde oldukça moda haline geldi.

Nikah Şapkası Gelin Eldiveni Set Modelleri ve Fiyatları

Vualet nikah şapkası aslında uzun yıllardır kullanılagelen bir şapka modeli. Duvak niyetine tülü olan, genellikle tüylü ve pek çok rengini rahatlıkla bulabileceğiniz bir şapkadır vualet nikah şapkaları. Nikahlarda pek çok gelin tarafından kullanılmaktadır. Hem tarz görünmesi, hem de geçmişten bu yana modasının asla geçmiyor oluşu nikah törenlerinde sevilerek kullanılan bir nikah şapkası haline gelmesine sebep olmuştur. Vualet şapkaların süslemeleri şapkanın rengine ve dokusuna uygun olmalıdır. Genellikle tül ve saten kumaşlar bu şapkalarda öne çıkmaktadır. Parlak görünmesi, tüylerin şapka ile uyumu, tüllerin işlemeleri ve genellikle eldivenleri ile beraber takım olarak satılması sebebi ile kombin halinde satın alınabilmekte ve uyumlu bir görüntü yakalanmasını sağlamaktadır.

Maskeler ise aslında sık kullanılan bir nikah aksesuarı değildir fakat genellikle nikah sonrası verilen davetlerde kullanılmaktadır. geline ayrı ve şık bir hava katmaktadır. Nikahlarda kullanılan maskelerin hemen hemen hepsi boncuk işlemelidir. Üzerindeki işlemeler dökülme yapmaz. Göz kısmını kapatır ve gizemli bir hava yaratılmasını sağlar. Eğer nikah sonrası davetlerde size ve kız arkadaşlarınıza özel set halinde maskeler almak isterseniz farklı renk ve detayda çeşitli gelin maskesi sitemizde bulabilirsiniz.

Nikah Şapkası Gelin Eldiveni Satın Al

Bunların yanı sıra sade bir toka, eldiveni, yelpazesi, yaka çiçeği, kalemi ile birlikte tasarlanan özel setler nikah günü ihtiyacınız olabilecek tüm malzemeleri tek bir set içerisinde bulabilmenize olanak sağlamaktadır. Tüylü bileklikler ve nikah şapkalarını yine takım olarak bulabilirsiniz. Küçük detaylara sahip fakat oldukça özenle tasarlanmış bu ürünler en mutlu gününüz olan nikah gününüze ayrı bir hava katarak hem resimlerde daha şık görünmenize sebep olacak, hem de nikahınıza katılan misafirleriniz için şık bir görüntü yaratacaktır.

Kategorimiz altındaki tüm ürünlerimiz birinci sınıf malzemelerden özel olarak üretilmekte olup piyasadaki en uygun fiyatlara sahip ürünlerdir. Aynı zamanda görsellerde net olarak gördüğünüz ürünleri satın alırsınız. Dilediğiniz sayıda satın alabileceğiniz nikah şapkası gelin eldiveni gelin aksesuarlarını kredi kartına taksit, kapıda ödeme gibi kolay alışveriş yöntemleri ile sahip olabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz özel olarak üretilmekte olup vereceğiniz adrese kadar özenle paketlenerek gönderilmektedir. Ürünlerde ezilme, yıpranma veya bozulma olmaması açısından dış etkenlere maruz kalmayacak şekilde özel olarak ambalajlanmaktadır. En uygun fiyat garantisi ve güvenli ödeme yöntemleri ile tüm ürünlere tek tıkla sahip olabilirsiniz.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı