toptan satış
$0.45 KDV Dahil
$0.45 KDV Dahil
$4.51 KDV Dahil
$1.07 KDV Dahil
$1.47 KDV Dahil
$1.07 KDV Dahil
$1.47 KDV Dahil
$1.07 KDV Dahil
$1.47 KDV Dahil
$9.66 KDV Dahil
1 2 3 >

Keten Kurdele Çeşitleri

Kurdeleler yüzlerce yıldır kullanılan ve özellikle süsleme sanatında kurtarıcı bir parça olan özel şeritlerdir. Kurdeleler çok geniş bir alana yayılarak kullanılmaktadır. Herhangi bir objeyi süslemek, kumaş tasarımları yaparken veya elişi tasarımlarında eklenti bir malzeme olarak kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Kurdele çeşitleri yapacağınız tasarıma göre kumaş ve yapı açısından oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Keten kurdeleler de bunlardan biridir. Keten kurdeleler, kumaşından faydalanılarak tasarlanmış ürünler olarak bilinmektedir. Yalnızca tek bir renk değil onlarca farklı renkten tasarlanabilen keten kurdele tasarımlarınız da kullanabileceğiniz özel bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda baskılı ve özel modellerde tasarımlara sahiptir. Yalnızca keten kumaşından değil keten efektli kumaşlardan da üretilen keten kurdeleler bulunmaktadır. Keten kurdeleler genellikle dekor olarak kullanılan ürünlerdir.

Keten Kurdele Modelleri ve Fiyatları

Keten kurdeleler yapıları gereği diğer kurdele çeşitlerine göre daha sert materyallerden üretilmektedir. Keten kumaşların yapısını düşünürseniz ketan kurdeleler de keten kumaşından üretilmekte p tasarımı bu şekilde yapılmaktadır. Keten kurdelelerin en büyük özelliği yapılarından kaynaklı olarak kolaylıkla baskı yapılabilmesi ve dolayısı ile dekor olarak iş görmesidir. Keten kurdeleler özel objelerin bağlanmasında, özellikle kına, sünnet, özel cemiyetlerde dağıtılan hediyeliklerin süslenmesinde, masa veya sandalye süslemelerinde, ev içi dekorasyon yaparken süsleme yapmak istediğiniz alanlarda kullanabileceğiniz özel bir yapıya sahiptir. Keten kurdeleler aynı zamanda onlarca farklı renk ve desen çeşitliliği sayesinde yapmak istediğiniz tasarımın Gözde parçası olacaktır.

Keten Kurdele Satın Al

Keten kurdele satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu keten kurdelenin sizin yapacağınız tasarıma veya kullanacağınız alana uygun renk ve desen çeşitlerinde olmasıdır. Keten kurdeleler bu talebi tam anlamıyla karşılayabilmekte ve aradığınız tüm çeşitliliği bir arada bulundurmaktadır. Keten kurdeleler ile yapacağınız tasarımlar dilediğiniz şekilde uygulayabileceğiniz şekilde tasarlanan ürünlerdir. Keten kurdeleler ile pek çok farklı tasarım ve ürün uygulaması yapabilirsiniz. Keten kurdele çeşitleri ile İhtiyacınız olan tasarımı yapmak oldukça basit ve keten kurdelenin kaliteli ve sağlam yapısı sayesinde tasarımlarınız da rengarenk yeni dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Aradığımız en doğru keten kurdeleyi bulabilmek için en doğru yerdesiniz. Tüm keten kurdele çeşitlerinin sitemiz üzerinden orijinal görselleri ile inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde en kaliteli ve en göz alıcı ürün çeşitliliği, aradığınız tüm renk çeşitlerini bulabilme imkanı ile birlikte yapacağınız tasarımları en uygun ürünleri temin edebilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde uygun fiyat garantisi ve kaliteli ürün çeşitliliği teminatımız altındadır.

SON EKLENEN ÜRÜNLER