toptan satış
$23.50 KDV Dahil
$27.46 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
$23.50 KDV Dahil
$27.46 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
$74.77 KDV Dahil
$84.97 KDV Dahil
$34.89 KDV Dahil
$39.65 KDV Dahil
$36.56 KDV Dahil
$41.54 KDV Dahil
Tükendi
$34.89 KDV Dahil
$39.65 KDV Dahil
Tükendi
$74.77 KDV Dahil
$84.97 KDV Dahil
1

Taşlı Kemer Çeşitleri

Bilhassa Özel günlerde kullandığınız aksesuar ve takı çeşitleri oldukça önemli ve seçim yapmakta Özen gösterdiğimiz ürünler arasında yer almaktadırlar. Özel günlerde kullandığımız takı ve aksesuarlar bilhassa özel olarak seçilmiş ve kullandığımız diğer kıyafet ve aksesuarları uygun olmasına dikkat ettiğimiz ürünlerdir. Kıyafetinizle veya seçtiğimiz diğer takılarla uyumlu olması aksesuarlarımızın bir bütünlük yaratması ve daha şık görünmesi açısından önem arz etmektedir. Taşlı kemerler de bu aksesuarlar arasında yer alan temel ürünler arasındadır. Taşlı kemerler abiye veya kıyafetlerin bel kısmına takılan bir aksesuar çeşididir ve özellikle düğün ve kına gibi organizasyonların baş tacı bir üründür. Kadınların oldukça merak saldığı ve tercih ettiği taşlı ve abiye aksesuarları arasında yer alan taşlı Kemer çeşitleri özel organizasyonlarda ve şık kıyafetlerle kullanmak üzere üretiliyor ve tercih ediliyor. Yalnızca abiye kıyafetlerle değil, şık ve daha sade kıyafetlerle de tercih edilen ve hareketlendirmesi öngörülen ürünler arasında yer alan taşlı kemerler yöresel kıyafetlerin ve özel tasarım kıyafetlerinde yan aksesuarı olarak tercih ediliyor. Arnavutların abiye kıyafetlerle ve Arnavut şalvarı ile sıklıkla tercih ettiği taşlı kemerler bu yöresel çizgilere uygun bir biçimde üretilmiş modelleri ile de karşımıza çıkıyor.

Abiye Taşlı Kemer Modelleri ve Fiyatları

Taşlı Kemer çeşitleri arasında en sık karşımıza çıkan ve çeşitliliği bol olan Kemer çeşidi abiye kemerlerdir. Abiye Kemer çeşitleri abiye kıyafetlerle ve genellikle gelin kınalarında, düğünlerde veya yöresel organizasyonlarda abiye kıyafetler ve yöresel kıyafet çeşitleri ile kullanılan özel bir kemer çeşididir. Kemer çeşitlerinin Gördüğü görevi Gören ve aynı zamanda taşlı, boncuklu ve süslü modelleri ile oldukça şık bir görüntü yaratan ve gösterişli bir hava katan taşlı Kemer çeşitleri abiye Kemer olarak da bilinmektedir. Abiye kemerler en sade kıyafetleri bile en gösterişli görüntüye kavuşturarak aradığınız süslü ve şık tasarımları ortaya çıkarmanıza yardımcı olmaktadır. Abiye kemerler yalnızca düğün ve kına organizasyonlarında değil sade kıyafetlerinizi hareketlendirmek için de kullanabileceğiniz bir kemer çeşididir. Parlak görüntüleri, taşlı modelleri, imitasyon olmaları sebebiyle altın ve değerli taşlarla süslenmiş görüntüleri sayesinde oldukça gösterişli ve ön plana çıkan kıyafet görüntüleri ortaya koymanız a yardımcı olmaktadır. Abiye Kemer çeşitleri ile yapacağınız kombinler özel zamanlarınızda ve düğün günlerinizde sizler için kurtarıcı bir parça olarak ortaya çıkmaktadır. Abiye Kemer çeşitlerini elbiseleriniz de, yöresel şalvarlarınızda veya pantolon ve etek üzerinde rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Abiye Kemer çeşitleri talebinize uygun olarak farklı kalınlıkta ve farklı materyallerle üretilebilmektedir. Gümüş renginde veya altın renginde veya hem gümüş hem de altın rengi karışık olarak üretilmiş modelleri bulunmaktadır. Abiye kemerler veya diğer adıyla taşlı Kemer çeşitleri özel taşlarla ve özel tasarımlar da üretilmektedir. Bu sayede hemen hemen tüm kıyafet ve abiye giyim çeşitlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Taşlı Kemer Satın Al

 

Sitemiz üzerinde tüm stillere ve abiye kıyafetlere uygun abiye Kemer ve taşlı Kemer çeşitlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde özel ödeme seçenekleri, özel ve indirimli fiyat garantisi, taksitli ödeme seçeneği, vereceğiniz adrese kadar anlaşmalı kargo şirketi ile teslimat ve güvenli alışveriş garantisi ile konforlu bir alışveriş imkanı sizleri bekliyor. Tüm alışverişlerinizde toplu olarak veya adet bazında satın alabilirsiniz. İhtiyacınız olan taşlı Kemer ve taşlı abiye Kemer çeşitleri kategorimiz altında mevcuttur ve en kaliteli ürün seçeneklerine sahiptir. Taşlı ve abiye Kemer çeşitlerimizin tamamı imitasyon ürünlerden oluşmaktadır. Bir sınıf üretim ile gerçeğinden farksız kaliteli ürünleri satın alabilir Betül kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz.

 

SON EKLENEN ÜRÜNLER
Çerez Kullanımı