toptan satış
41.83 USD KDV Dahil
20.20 USD KDV Dahil
23.08 USD KDV Dahil
30.27 USD KDV Dahil
30.29 USD KDV Dahil
24.52 USD KDV Dahil
12.26 USD KDV Dahil
21.49 USD KDV Dahil
30.27 USD KDV Dahil
42.82 USD KDV Dahil
49.05 USD KDV Dahil
85.01 USD KDV Dahil
30.27 USD KDV Dahil
1 2 3 ... 12 >

Gelin Taçları

Gelin taçları gelinliği vurgulayan ve daha da şık görünmesini sağlayan olmazsa olmaz mutlaka kullanılması gereken bir aksesuardır. Geçmişten beri gelinlerde mutlaka ama mutlaka gelin taçları kullanılmaktadır. bu da bir nevi gelenek haline gelmiş olup yıllar geçerken gelin taçları da değişmiş, daha görkemli bir hal almışlardır. Gelin taçlarının da diğer tüm gelin aksesuarları gibi farklı farklı modelleri bulunmaktadır. En çok tercih edilen gelin taçları zirkon taşlı büyük modeller olmasına rağmen daha sade gelin taçları arayanlar içinde farklı farklı pek çok modelde gelin taçları bulunmaktadır.  Aynı zamanda renkleri de farklılık gösterebilmektedir.

Zirkon taşlı gelin taçları genel olarak gümüş renginde tasarlanmaktadırlar. Taşlarda kullanılan gümüşler tacın daha havalı görünmesini ve uzun yıllar bozulmadan kullanılabilmesini sağlarlar. İleride çocuklarının sünnet merasimi gibi merasimlerinde de kullanmak üzere saklanabilecek kalitede gelin taçlarıdır. Aynı zamanda ağırlık anlamında özellikle hafif ve başı ağrıtmayacak şekilde tasarlanırlar. Pek çok farklı desen ve motifte tasarımları bulunmaktadır. En büyük modellerden en sade modellere kadar yüzlerce farklı çeşidini gelin tacı kategorimiz altında bulabilirsiniz.

Gelin Taçları Modelleri ve Fiyatları

Kristal taşlı gelin taçları zirkon taşlı gelin taçlarına oranla daha ekonomik bir tercih olabilir. Zirkon taşlı gelin taçlarına oranla daha hafif tasarlanmışlardır. Bu gelin taçlarında aralara cam taşlarda ilave edildiği zaman daha parlak ve ışıltılı bir görünüm elde edilir. Genel olarak zirkon taşlara nazaran daha iri taşlara sahiptir. Daha büyük taşlı bir gelin tacı arıyorsanız kristal taşlı gelin taçları sizler için daha uygun olacaktır. Kristal taşlar farklı renklerde üretilebiliyorlar bu yüzden de kına ve nişanlar içinde oldukça uygun bir gelin tacı çeşidi haline geliyor. İstediğiniz renkte bulabileceğiniz kristal taşlı gelin tacı uzun yıllar bozulmadan, rengi değişmeden muhafaza edebileceğiniz bir alternatiftir.

Saç aksesuarları taçlar yerine alternatif olalı uzun yıllar olmadı fakat her gelin bu tür saç aksesuarlarını oldukça seviyor. Hem daha sade görünüyor, hem baş üzerinde ciddi ağırlıklara sebep olmuyor hem de pek çok farklı çeşidi rahatlıkla bulunabiliyor. Genel olarak gümüşten üretilen ve zirkon taşlarla süslenen saç aksesuarları ister salık saçta isterseniz de toplanmış saçta kullanabileceğiniz sade bir alternatiftir. Sadece zirkon taşlı değil, kristal veya cam taşlı, inci ile tasarlamış veya kurutulmuş çiçeklerden üretilmiş çeşitleri de göze çarpıyor. Hemen hemen her renkte bulabileceğiniz saç aksesuarları daha sonra özel bir günde de kullanabileceğiniz bir alternatiftir.

Gelin Taçları Satın Al

Gümüş gelin taşları en az taş ile daha hafif bir gelin tacı olarak karşımıza çıkıyor. Taşa benzetilen oymalarla oldukça şık ve göz alıcı hale gelirken, büyük detaylar dışında taş kullanılmadığı için başta herhangi bir ağırlığa sebep olmuyor. Oldukça ekonomik bir alternatif haline gelen gümüş gelin taçları uzun yıllar rahatlıkla saklanabilecek, bozulmaya ve yıpranmaya sebep olmayacak şık bir gelin tacı alternatifidir.

Gelin taçları aynı zamanda küpeleri ile takım halde de satılmaktadır. Düğününüzde kullanacağınız takılarla uyum sağlayacak şekilde farklı farklı renk tonlarından üretilmektedir. Altın rengi, bal rengi ve gümüş rengi gibi farklı renklerden tasarlanabilmektedir. Aynı zamanda özel tasarlanmış olan kırmızı – yeşil gibi farklı renklerde taşlara sahip olan gelin taçları kategorilerimiz altında bulunmaktadır.

Tüm gelin taçlarımız birinci kalite malzemelerden üretilmekte olup uzun yıllar muhafaza etmeye uygun olarak tasarlanmaktadırlar. Özel olarak paketlenerek taşıma esnasında herhangi bir deformasyona uğramasının önüne geçilmiş olur. Gelin taçlarımızın zirkon veya kristal taşları kullanım esnasında dökülme yapmayarak modellerinde bozulmaya rastlanmamaktadır.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı