toptan satış
1

Ütü İle Yapışan Renkli Şerit

Hobi ve aksesuar ürünleri içerisinde en çok kullanılan ürünlerden biri süsleme amacı ile ürünlerimiz üzerinde farklı tasarımlar yapacağımız renkli şeritlerdir. Bu renkli şeritler gerek ev tekstili ürünlerinde, gerek kıyafetlerde ve hazır giyim sektöründe sık sık karşımıza çıkan ve özellikle hareketsiz ve sade ürünleri hareketlendirmek amacı ile kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Renkli şeritler uygulama şekilleri itibariyle kolay ve çabuk hazırlanabilen yapılara sahiptir. Renkli şeritlerle pek çok farklı ürünü özel olarak tasarlayabilir ve yaptığınız tasarımları benzersiz hale getirebilirsiniz. Renkli şeritler kolay monte edilebilir yapıda olmaları gereken ve uygulama alanına basit bir şekilde farklı tasarımlar yapmanıza olanak sağlayacak özellikte olmalıdır.

Ütü İle Yapışan Renkli Şeritlerin Montajı Nasıl Yapılır?

Renkli şeritler özellikle tekstil ürünlerinde sıklıkla tercih edilen ürünler olmaları sebebiyle uygulandıkları bölgeye kolaylıkla monte edilmeli ve uygulandığı ürüne herhangi bir hasar vermemelidir. Silikon veya yapıştırıcı, dikiş veya benzeri ekstra ürün yardımı olmadan monte edilebilir yapıda olması hem tasarım yapıldığı alanda herhangi bir tahribata sebep vermemesi açısından hem de pratik bir şekilde uygulanması elzem olduğu için kolaylıkla monte edilebilecek bir yapıya sahip olmalıdır. Renkli şeritlerini montajı oldukça basittir. Ütü yardımı ile düşük sıcaklıklarda özel yapısı sayesinde uygulama alanına kolaylıkla yapışabilmektedir. Yapacağınız tasarımı belirledikten sonra uygulama alanına teğel yardımı ile tutturduğunuz renkli şeritleri düşük sıcaklıktaki ütü yardımı ile kolaylıkla monte edebilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Renkli pek çoğu özel materyallerle üretilmiş olduğu için ve genellikle taş ve boncuklarla süslü olduğu için ütü ile yapışması imkansız veya ürüne zarar vereceği düşünülebilir. Lakin özel olarak üretilmiş olan renkli şeritler ütü sıcaklığından etkilenmemektedir.

Ütü İle Yapışan Renkli Şeritler Nerelerde Kullanılabilir?

Ütü ile yapışan renkli şeritler pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yapacağınız tasarım seçtikten sonra özellikle tekstil ürünlerinde kolaylıkla kullanabileceğiniz renkli şeritler tasarımlarınızı şıklık ve zarafet katacaktır. Ev tekstili ürünlerinde, özel hobi tasarımlarınız da, perde, servis peçetesi, kıyafetler, abiye elbiseler, kumaş bazlı olan tüm tasarımlarda ütü ile yapışan renkli şerit rahatlıkla kullanabilirsiniz. Herhangi bir Özel ilgi veya bakım istemeyen ütü ile yapışan renkli şeritleri ürüne bir kez uyguladıktan sonra uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ütüyle yapışan renkli şeritler kolaylıkla yıkanabilir ve yıkamadan kaynaklı herhangi bir hasara uğramayacaktır. Ütü ile yapışan renkli şeritleri top halinde satın alabilir ve farklı ürünler de kullanabilirsiniz.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı