toptan satış
6.44 USD KDV Dahil
5.74 USD KDV Dahil
5.34 USD KDV Dahil
6.68 USD KDV Dahil
6.89 USD KDV Dahil
14.82 USD KDV Dahil
6.44 USD KDV Dahil
6.44 USD KDV Dahil
6.44 USD KDV Dahil
6.68 USD KDV Dahil
6.68 USD KDV Dahil
6.68 USD KDV Dahil
6.44 USD KDV Dahil
6.44 USD KDV Dahil
12.54 USD KDV Dahil
12.54 USD KDV Dahil
12.54 USD KDV Dahil
6.89 USD KDV Dahil
6.89 USD KDV Dahil
8.04 USD KDV Dahil
5.74 USD KDV Dahil
7.46 USD KDV Dahil
1 2 3 ... 16 >

Küpe Çeşitleri

Kadınlar için takılar çok önemli ve özel aksesuarlardır. Her kadının günlük kullandığı, özel günleri için sakladığı ve yatırım için özenerek aldığı takıları mutlaka vardır. Günümüz şartlarında altın veya değerli madenlerden yapılmış olan takılar daha az kullanılmakta, bunların yerine gerçeği ile oldukça benzeyen imitasyon ürünlere rağbet artmaktadır. İmitasyon takılar gerçeğine çok benzeyen çelik veya gümüş gibi yarı değerli madenlerden üretilmektedir. Aynı zamanda zirkon, kristal ve doğal taşlar gibi taşlarla bir araya geldiği zaman gerçek değerli madenlerden yapılma takılardan daha gösterişli bir hal alırlar. Takılar konusunda portföy oldukça geniştir. Fakat bazı takılar olmazsa olmazdır. Bunlardan biri de küpelerdir.

Küpeler insanoğlunun bilinen en eski takılarından birisidir. Küpe kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Gerek altın, gerek gümüş, gerek imitasyon küpeler kadınlar için günün her anında kullanılmak istenen, özellikle çeşitli durumlar için farklı farklı tasarlanmış olan nadide aksesuarlar arasında yer almaktadır. Yalnızca kadınlar değil, erkeklerde küpe kullanmayı severler. Bazı küpeler hem kadınlar hem de erkekler için günlük yaşamda severek kullanılan takılar arasında yer almaktadır. Pek çok farklı küpe çeşitleri vardır. Farklı çeşitlerdeki küpeler günün farklı zamanları için kullanılabilirler.

Küpe Çeşitleri Modelleri ve Fiyatları

En çok kullanılan küpeler sade, fazla dikkat çekmeyen ve günlük yaşama ayak uydurabilen küpelerdir. Basit halka küpeler ve top şeklinde olan küçük küpeler bunlara örnek gösterilebilir. Büyük taşlı küpeler ise özellikle düğünler, davetler, özel günler ve şık olmayı gerektirecek özel zamanlar için ideal takılar arasındadır. Genellikle büyük modeller böyle zamanlar için daha çok tercih edilirler.

Her takıda olduğu gibi küpelerde de tırnaklı modeller tercih edilmektedir. Tırnaklı modellerde taşların takıdan düşme olasılığı zayıftır. Diğer modellere oranla daha sağlam yapıdadırlar. Farklı taş çeşitleri ile kombinlenebilirler. Özellikle farklı desenler çalışılabilir. Gösterişli görünürler ve abiyelerin vazgeçilmez parçalarındandır. Düzgün bir işçilikle yapıldığında gerçeğinden ayırt etmek oldukça zordur. Aynı zamanda pek çok kıyafetle uyum sağlarlar. Büyük taşlı küpelerin en büyük artısı gerçeğine binlerce lira vermek yerine çok daha göz alıcı bir modeli daha ekonomik şartlarda sahip olmaya elverişli olmasıdır.

Küpe Çeşitleri Satın Al

Halka küpeler çok uzun yıllardan bu yana moda olan bir küpe çeşididir. Sade olarak kullanılan halka küpelerin yanı sıra farklı materyallerle süslenen halka küpeler çok rağbet gören modeller arasında yer almaktadır. Halka küpeler çiçeklerle, taşlarla, püsküllerle süslenebilirler. 80’li yıllardan bu yana pek çok kadının gardrobunun olmazsa olmaz parçaları arasında yer almaktadırlar. En şık kıyafetlerle ve en sade spor kıyafetlerle dahi kullanılabilirler. Halka küpeler türk filmlerinden bu yana türk kadınının en beğendiği küpe modelleri arasında yerini her daim korumuştur. Halka küpeler tam tur halka küpeler, metal halka küpeler, taşlı halka küpeler olarakta kategorilere ayrılmaktadır.

Sitemizde pek çok farklı küpe çeşidi bulunmaktadır. En çok tercih edilen küpe modelleri arasında büyük taşlı abiye modeller, küçük veya büyük damla modeller, halka küpeler yer almaktadır. Hemen hemen her renk kıyafete özel renklerle hazırlanmış onlarca farklı küpe çeşidini kategorilerimiz altında bulabilirsiniz. Tüm küpe modellerimiz imitasyondur. Üzerinde kristal ve zirkon taşlarla beraber imitasyon metaller kullanılmaktadır. küpe modellerimiz alerji yapmazlar, kulakta yara ve akıntıya sebep olmayacak özel ve birinci sınıf malzemelerden üretilmektedirler. Küpelerin kulak memesine gelecek aksamları alerjik olmayan malzemelerden üretilmektedir. Sitemizdeki tüm küpe çeşitlerine kredi kartı veya kapıda ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Siparişinizi takip eden 2 – 3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.
SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı