toptan satış
$0.40 KDV Dahil
$0.44 KDV Dahil
$0.53 KDV Dahil
$0.59 KDV Dahil
$0.53 KDV Dahil
$0.59 KDV Dahil
$0.53 KDV Dahil
$0.59 KDV Dahil
$0.53 KDV Dahil
$0.59 KDV Dahil
$4.77 KDV Dahil
$4.77 KDV Dahil
$0.53 KDV Dahil
$0.59 KDV Dahil
$0.53 KDV Dahil
$0.59 KDV Dahil
$4.37 KDV Dahil
$5.72 KDV Dahil
$3.43 KDV Dahil
$4.77 KDV Dahil
$4.77 KDV Dahil
$4.77 KDV Dahil
$4.77 KDV Dahil
1 2 >

Sıralı Kesin İnci Çeşitleri

İnciler insanlık tarihi kadar eski bir mücevher çeşididir. İncilerle yapılan tasarımın bir sonu yoktur, zira bir inci tüm tasarımlara yakışır, tüm tasarımlarla şık görünür. İnciler ile yapacağınız tasarımlarınız şık bir görüntüye bürünür, en beğenilen ürünler arasında yerini alır. Şayet hobi işleri ile sıklıkla ilgilenen biriyseniz incilerin ne kadar kıymetli bir süsleme aracı olduğunu da mutlaka bilirsiniz. Bir inci ile takı tasarımı rahatlıkla yapılabilir, kumaşlar süslenebilir, kıyafetlere yeni bir tarz ve hava katılabilir. İnciler oldukça kıymetli, oldukça gösterişli ve oldukça popüler süsleme araçlarındandır. Bununla beraber gerçek incilerin oldukça maliyetli olması bizleri imitasyon inci çeşitlerine yönlendiriyor. İncilerin süsleme alanında birebir benzerleri, farklı boyutlarda, farklı renklerde, farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Bir inciyi çoğunlukla olduğu gibi bir kumaşın üzerine monte etmek kolay değil, bu fikirle kumaşa veya herhangi bir ürüne gömülmüş gibi görünen, montajı oldukça basit olan sıralı kesik inciler üretiliyor. Sıralı kesik inciler bir incinin ikiye bölünmüş hali gibi görünüyor, sıralı hale getiriliyor. Böylece belli uzunluklarda monte edilebiliyor, özellikle kıyafet tasarımlarında şık bir görüntü yaratmanıza olanak tanıyor.

Yapıştırma Sıralı Kesin İnci Modelleri

Sıralı kesik incilerin bir diğer adı da yapıştırma incidir. Yapıştırma inciler veya sıralı kesik inci adından da anlaşılacağı üzere bir kumaşın, bir dekorasyon ürünün üzerine yapıştırma mahiyetiyle, dikilerek, silikon gibi sıcak yapıştırıcılar ile monte edilebilirler. Yapıştırma inciler montajı en kolay sıralı kesik inciler arasında yer almaktadır. Dilediğiniz bölgeye özellikle ütüleme mantığı ile uygulama yapabilirsiniz. Monte edildiği üründen kolaylıkla çıkma, atma yapmazlar. Uzun süreler boyunca, doğru temizleme yapıldığı takdirde ürünler veya objeler üzerinde kalabilirler. Bu sayede uzun yıllar boyunca kullanım kolaylığı sağlarlar. Yapıştırma inciler yarım inci olarakta bilinirler. Bir incinin ikiye bölünmüş halidir. Genellikle plastik malzemelerden üretilirler, parlak veya mat olanları, şeffaf olanları da satışa sunulmaktadır. 8 mm veya 4 mm olarak iki farklı boyutunu satın alabilmek mümkündür. Bilhassa kıyafet tasarımlarında ve ev tekstili ürünlerde sık sık kullanılmaktadır. ev tekstili ürünlerinde özel yatak örtülerinde, servis peçetelerinde, konsol, komodin takımlarında,  masa örtülerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sıralı Kesin İnci Satın Al

Sıralı kesik inciler bir şerit üzerine dizilmiş bir biçimde satışa sunulmaktadır. Misina yardımı veya plastik akşamlara dizilmiş, yapıştırılmış olan şerit incileri esnek malzemelerdir. Kıvrılıp bükülebilir, bu sebeple dilediğiniz alanlarda kullanımınıza olanak verirler. Şerit incilerin montajı basittir, dilediğiniz kısımdan keserek kullanabilirsiniz. Kesme işlemi yapılabildiği için farklı tasarımlara da imza atabilirsiniz. İstediğiniz şekillerde kullanabileceğiniz şerit incileri çift sıra veya tek sıra olarak satın alabilirsiniz. ihtiyacınıza göre farklı renklerde, farklı modellerde de bulabilmeniz mümkün olmaktadır. Şerit mantığı ile tasarlanmış olan sıralı kesik incileri tasarımlarınız için en uygun çeşitlerde ve renklerde seçebilmeniz mümkündür. Tüm sıralı kesik inci çeşit ve renkleri kumaşlarda, objelerde, ev dekorasyon ürünlerinde, kıyafetlerde, takılarda kullanabilmeniz mümkündür.

Hayalperest boncuk olarak sıralı kesik inci, yapıştırma inci, şerit inci isimleri ile bilinen inci çeşitlerini kategorimiz altından bulabilmeniz mümkündür. En kaliteli malzemelerden üretilmiş olan, dayanıklı, soyulma, renklerde bozulma gibi problemlere sebep olmayan sıralı kesik incileri satın alabilirsiniz. uygun fiyat garantisi, toplu satın alabilme seçenekler, onlarca farklı renk ve modeldeki sıralı kesik inciler dış etkenlere karşı mukavemetli özel malzemelerden üretilmektedir. tüm satın alma işlemlerinizde taksitli alışveriş imkanı, kredi kartı ile alışveriş imkanı, kapıda ödeme seçenekleri ile özel olarak paketlenerek vereceğiniz adrese kadar anlaşmalı kargo şirketleri ile teslim edilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
Çerez Kullanımı