toptan satış
3.81 USD KDV Dahil
4.77 USD KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
3.81 USD KDV Dahil
4.77 USD KDV Dahil
3.81 USD KDV Dahil
4.77 USD KDV Dahil
3.81 USD KDV Dahil
4.77 USD KDV Dahil
13.16 USD KDV Dahil
12.38 USD KDV Dahil
3.86 USD KDV Dahil
Tükendi
12.40 USD KDV Dahil
Tükendi
13.16 USD KDV Dahil
Tükendi
2.48 USD KDV Dahil
1

Lohusa Terlikleri Modelleri

Yeni doğum yapmış bir anne için gerek dışarıda gerekse bulunduğı yaşam alanında konforu hayli önem taşımaktadır. Evinde sürekli zaman geçireceği için lohusa terlikleri onun daha rahat olabilmesi için, önemli bir kullanım gerecidir. Önemli olan alınacak olan ürünün kaliteli olması ve rahat hareket edebilir olması için esnek ve kullanışlı olmasıdır.

Günümüzde bir birçok üründe yeni trendler ve modeller olduğu gibi, hamilelik sonrası annelerin daha konforlu bebeğiyle ilgilenebilmesi için terlik modelleri de üretilmektedir. Bu konuda özellikle internet olanaklarından yararlanarak, kaliteli ve istenilen tasarımda ürünü bulmak çok kolaydır. Aynı zamanda son yıllarda sıklıkla tercih edilen lohusa tacı mavi renk başta olmak üzere birçok farklı renklerde kolaylıklar temin edilmektedir. Doğum sonrası gerek hayırlı olsun için gelen ziyaretçilere iyi görünmek için gerekse konforlu bir yaşam sürebilmek için, tamamen ortopedik bir ev terliğine ihtiyaç duyulmaktadır.

Lohusa Terlik Çeşitleri

Son yıllarda moda trendlerine bakıldığında sadece giyim ve ayakkabı değil aynı zamanda hamile bayanlar içinde ürünlere önem verildiğini görmekteyiz. Aynı zamanda anne adaylarının doğum sonrası, ihtiyaçlarına cevap verebilecek birçok farklı ürünlerde üretilmektedir. Bu ürünler arasında öncelikle lohusa terlik seti hemen her kesim tarafından önemle bulundurulan bir gereksinim olmaktadır. Hayatımıza hızla giren elektronik alışveriş olanakları sayesinde, tüm hamilelik ve hamile sonrası gereksinimleri aynı anda alınmakta ve hızlı bir biçimde çarşı, Pazar gezmeden kapımıza kadar ulaşmaktadır. Bu konuda ülkemizde bu alışkanlık gün geçtikçe daha fazla yaygınlaşmaya başlamıştır.

Lohusa Terlik Fiyatları

İnternet üzerinden bu tür ürünleri en hesaplı şekilde alabilmek için, online alışveriş sitemiz tam sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek biçimdedir. Özellikle tüketicilerin ihtiyaçları olacakları tüm ürünleri tespit eden mağazamız, sürekli olarak yeni ürün tasarımları sergilemektedir. Mağazamızda öncelikle ucuz lohusa terlik başta olmak üzere, tüm doğum sonrası gerek anne için gerekse mini yavrusu için tüm gereksinimler satışa sunulmaktadır. Eğer aradığınız ürünü bulamıyorsanız veya ihtiyacınızı bütçenize göre temin edemiyorsanız, alışveriş sitemiz tam da ihtiyaçlarınızı giderebilecek şekildedir. Belirli dönemlerde büyük indirimler sayesinde almak istediğiniz ürünleri daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Doğum için Hastane Hazırlığı : Lohusa Terlikleri

Hastaneye hazırlanmak çok heyecanlı çünkü bebek doğmadan önceki son hazırlıklardan biri! İlk çocuğunuz olacaksa, neleri ekleyeceğinizi bilmek zordur, bu nedenle kişisel deneyimlerden edindiğimiz bu önerilerin size hastane çantanıza ne koyacağınız konusunda bir fikir vermesini umuyoruz. Bunlardan en önemlisi hastanede giyebileceğiniz o lohusalık döneminde rahat edebileceğiniz Lohusa Terlikleri.

Lohusa Çorap ve Lohusa Terlik

Doğum sırasında ve doğumdan sonra yatağa girip çıkacaksınız, bu nedenle sık sık yürümek ve inmek için biraz desteği olan bir veya iki lohusa terlik getirin. Eve döndüğünüzde onları tazeleyebilmeniz için yıkanabilir terlikler öneririm. Hastanede kaldığınız süre boyunca ayaklarınızı sıcak tutmak için birkaç çift çorap da ekleyin.

Anne Bebek Giyim ve Aksesuarına Dair Her Şey Kolayca Kapınızda

Anne adayları ve anneler için birçok ürün çeşidinin satışa sunulduğu hayalperestboncuk.com sitesi kadınları kaliteli ürünlerle uygun fiyata buluşturmayı hedefliyor. Anne bebek giyim ve aksesuarı alanında birçok farklı ürünü tüketiciyle buluşturan site, kolayca alışveriş edebilme imkanı sunuyor. Her zevke uygun çeşit çeşit ürünü bir arada bulunduran lohusam.com sitesi anne adayları ve annelerin en çok güvendiği sitelerin başında geliyor.

Alışverişinizi güvenle https://www.hayalperestboncuk.com.tr/lohusa-terlikleri link üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca satın alınan ürünleri kısa sürede kargoya veren site hızlı teslimat sağlıyor. Keyifli alışverişler dileriz

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı