toptan satış
$1.43 KDV Dahil
$2.64 KDV Dahil
$2.94 KDV Dahil
$2.64 KDV Dahil
$2.94 KDV Dahil
$2.64 KDV Dahil
$2.94 KDV Dahil
1

Tek Bağ Saçak Püskül Çeşitleri

El işlerinde ve hobi tasarım işlerini organize ederken yalnızca yaptığımız tasarım değil tasarımlar üzerinde uyguladığımız farklı aksesuar ve süslemeler de oldukça önem arz eden ve tasarımlarımızla farklılık katan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Evde hobi işleri organizasyonunda pek çok farklı el işine ve ürüne  imza atabilmek teyiz. Yaptığımız tasarımlar bize özgü ve hayal gücümüzün bizi götürdüğü noktada oldukça elverişli hale gelebilmektedir. Tasarımlarımızı organize ederken kullandığımız ürün çeşitliliği ve yaptığımız tasarımı uygun seçeceğimiz bazı aksesuarlar Hayati önem arz etmektedir. Elbette yaptığımız tasarımı uygun bir aksesuar seçmek ve bunu tasarımımızın tümüyle uygulayabilmek aynı zamanda uygun renkleri ve uygun desenleri seçebilmek oldukça önemli hale gelmektedir.

Saçak Püskül Modelleri ve Fiyatları

Püsküller pek çok farklı hobi malzemesi içerisinde oldukça favori olan ve hemen hemen tüm el işlerinde rahatlıkla kullanılabilen bir kenar süslenmesidir. Saçak püskülleri hem ev tekstil ürünlerine, hem de ev dekorasyon ürünlerine uygun şartlarda uygulayabilirsiniz. Saçak püsküller ince ipliklerin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan ve bir bağ ile bağlanan, uygun dekorasyon veya ev tekstil ürünlerine uygulandığı zaman ürünlerin kenar kısımlarında oldukça hareketli bir görüntü yaratan ve beğeni toplayan bir süsleme çeşididir. Püskülleri pek çok farklı alanda uygulayabilir ve ortaya oldukça şık ve dekoratif ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Saçak püsküller arasında tek bağ saçak püskül favori ürünler arasında yer almaktadır. Tek bağ saçak püskülleri özellikle perdelerde, fon perde ürünlerinde, seccade ve masa örtüsü gibi belli bir işleve sahip ev dekorasyon ve ev tekstili ürünlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek bağ saçak püsküllerinin birbirinden farklı pek çok boyutu bulunmaktadır ve bu sayede birbirinden farklı ürüne rahatlıkla uygulanabilir aradığınız görüntü yaratabilirsiniz. İplik kalınlıkları farklılık gösterebilmektedir ve dolayısıyla farklı tekstil ürünlerine uygulama anlamında farklı modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz ince ipliklerden tasarlanmış tek bağ saçak püskülleri kullanabilir dilerseniz kalın ipliklerden tasarlanmış ve farklı tekstil ürünlerine uygulamak üzere oldukça şık görüntülere kavuşabilirsiniz. Saçak püsküller genel anlamda ev dekorasyonunda ve ev tekstili ürünlerinde tercih edilmektedir. Tek bağ saçak püsküller ise aynı şekilde ev dekorasyonunda farklı alanlarda kullanılabilen ve çok sık tercih edilen bir süsleme ürünüdür.

Saçak Püskül Satın Al

Saçak püsküller genel anlamda kullanılması oldukça kolay ve montajı basit bir süsleme ürünü çeşididir. Genellikle dikilerek kullanılmaktadır ve bu sayede özellikle yıkama esnasında uygulandığı alanlar ayrılması oldukça zordur, ve basitçe temizlenebilir. Tek bağ saçak püsküller farklı renklerde üretilebilmektedir ve bu sayede uygulama yapacağınız alan içerisinde dilediğiniz renk çeşitliliğini temin edebilme garantisini yakalarsınız. Dilediğiniz alanı dilediğiniz şekilde monte edebilirsiniz. Uzun ömürlü ürünlerdir ve uygulandığı alanda uzun süre varlığını ilk günkü gibi koruyabilir. Uyguladığınız alanda uyguladığınız temizlik çeşidine göre yıpranma aşaması oldukça güçtür ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Hayalperest boncuk olarak tüm saçak püskül çeşitlerini ve bilhassa aradığınız tek bağ saçak püskül çeşidini kategorimiz altından rahatlıkla temin edebilirsiniz. Dilediğiniz adette sipariş verebilir ve ihtiyacınız olan tüm tasarımı yapabilirsiniz. Aynı zamanda boyutlarını ürün açıklamalarında bulabilir ve aklınızdaki tek bağ saçak püskülü kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde uygun fiyat garantisi, kaliteli ürün temin etme kolaylığı, birinci sınıf malzeme garantisi ve bol ürün çeşitliliği ile yapacağınız tasarıma en uygun tek bağ saçak püskülü temin edebilirsiniz. Kolay ödeme garantisi, adresinize kadar anlaşmalı kargo şirketleriyle teslimat avantajı sayesinde konforlu ve kolay bir alışveriş sizleri bekliyor.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
Çerez Kullanımı