toptan satış
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
14.48 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
Tükendi
7.73 USD KDV Dahil
1

Maya Tüyü Modelleri

Hobi işlerimizde kullanabileceğimiz onlarca farklı aksesuar ve ürün bulabilmeniz mümkündür. Özellikle nakde çevirdiğimiz hobi işlerimiz tasarım açısından farklı ve birbirinden renkli aksesuarlara ihtiyaç duyabiliyor. Bu sebeple ihtiyacınıza uygun olarak farklı çeşitlerde süsleme ve aksesuarı ihtiyaç duyabiliyoruz. Ürünlerimizi süsleri bilmek için farklı farklı Özel aksesuarlardan destek almanız gerekebiliyor. Bu aksesuar ve ürünler ürünlerimizde Uygun olduğunda ve doğru bir süsleme yapabildiğimiz de orijinal ve özgün tasarımlar ortaya koyabiliyoruz. İşte tüy çeşitleri de bu noktada büyük bir görev üstleniyor. Tüyler pek çok farklı üründe görev alabiliyor. Özel dekorasyon ürünlerinde, tekstil ürünlerinde, perde süslemelerinde, çocuk odalarında ve doğum ürünlerinde tüylerden sık sık faydalanılıyor. Aksesuarlarımızda kullanabileceğimiz birbirinden farklı tüy çeşidini bulabilmemiz mümkün. Bu tüylerden en çok kullanılanı ise Maya tüyleri olarak göze çarpıyor. Maya tüyleri özel tasarımlar da kullanabileceğiniz, farklı renklere sahip, uçuş uçuş ve oldukça soft bir görüntüye sahip tasarım ürünler arasında yer almaktadır. Maya tüyü ile süsleme yapmak istediğiniz pek çok alanda kolaylıkla özel tasarımlar gerçekleştirebilirsiniz. Maya tüyünün farklı genişlikte üretilmesi, top halinde satılması, ekonomik bir tasarım ürünü olması ve pek çok farklı tasarımlar rahatlıkla kullanılabilmesi sebebiyle çok tercih edilen bir aksesuar olarak biliniyor.

Maya Tüyü Çeşitleri ve Fiyatları

Maya tüyü denilince akla ilk gelen, özel kıyafet tasarımlarında kol ve yaka veya paça kenarlarında kullanılan gösterişli modeller aklımıza geliyor. Bu anlamda da oldukça sık kullanılan bir aksesuar çeşidi. Yeni doğum ürünlerinde süsleme olarak, tekstil ürünlerinde süsleme olarak, ev dekorasyon ürünlerinde farklı tasarımlara imza atmak için, gösterişli kıyafetlerle ve dekorasyon ürünlerini süsleme anlamında Maya türü ne sıklıkla başvuruluyor. Maya tüyleri kolay temizlenebilmesi açısından pek çok farklı ürüne adapte edilebilen nadir tüy çeşitlerinden biridir. Replika tüyü çeşitleri olması sebebiyle gerçek kuş tüylerinden farksız, soft ve yumuşaklığı gösterebilen ve yansıtabilen yapıları sayesinde özel tasarımlarımızda ciddi bir farklı tasarım ürünü olarak kullanılmaktadır. Kullanılırken temizlenebilme endişesi taşıyan tüylü ürünleri tam aksine oldukça kolay bir biçimde temizle ne biliyor. Temizliğinin kolay olması ve bu sebeple hemen hemen aklınıza gelebilecek tüm tasarımlar adapte edilebilmesi Maya tüylerinin akla yatan özellikleri arasında yer alıyor. Bir tasarım yaparken Maya tüyü kullanmak o tasarımı yumuşatmaktadır. Tam da bu sebeple özel olarak tasarladığımız ürünlerinizde kullanacağımız Maya tüyleri sayesinde sert tasarımları yumuşak hale getirerek yeniden hayat verebilirsiniz. Gerek kıyafetlerde gerekse ev tekstili ürünlerde de Maya tüylerinden çok sık faydalandığı biliniyor.

Maya Tüyü Satın Al

Maya tüyünün onlarca farklı çeşidi ve onlarca farklı renk çeşidini bulabilmeniz mümkün. Kategorimiz altından Maya tüylerini inceleyerek tasarımlarınıza en uygun Maya tüyü çeşidini seçebilirsiniz. Farklı kalınlıklarda üretilmeleri sebebiyle aklınızdaki tasarım için en uygun Maya türü çeşidini bulabilmeniz mümkündür. Herhangi bir ürüne montajının yapılması oldukça basittir, kenarına dikilmiş şerit sayesinde gerek tekstil ürünlerine gerekse ev dekorasyon ürünlerine yapıştırarak veya dikerek kullanabilirsiniz. Dikişe, silikona, diğer yapıştırıcılara uygun olarak üretilmektedirler. Bu sebeple aklınıza gelebilecek bütün tasarım ürünlerinizde Maya tüyü çeşitlerini kullanabilirsiniz. Maya tüyleri replika ürünler olması sebebiyle hayvanlara zarar verilmeden üretilmektedir. Doğal yapıları sayesinde birebir kuş tüyü ile aynı özelliklere sahiptir. Ekonomik fiyat garantisi, kaliteli ürün gamı, kolay ve hızlı ödeme seçenekleri, kredi kartı ile alışveriş yapabilme imkanı ve kredi kartına taksitlendirme imkanı ile güvenli ödeme altyapımız sayesinde en konforlu ve en kolay alışveriş sizleri bekliyor. Yapacağınız tüm alışverişler vereceğiniz adrese kadar özenle teslim edilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı