toptan satış
3.86 USD KDV Dahil
4.51 USD KDV Dahil
11.16 USD KDV Dahil
13.73 USD KDV Dahil
17.25 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
6.44 USD KDV Dahil
115.00 USD KDV Dahil
8.58 USD KDV Dahil
10.30 USD KDV Dahil
0.79 USD KDV Dahil
0.88 USD KDV Dahil
1.32 USD KDV Dahil
1.47 USD KDV Dahil
2.64 USD KDV Dahil
2.94 USD KDV Dahil
19.19 USD KDV Dahil
20.61 USD KDV Dahil
6.61 USD KDV Dahil
7.34 USD KDV Dahil
6.44 USD KDV Dahil
6.01 USD KDV Dahil
3.43 USD KDV Dahil
4.29 USD KDV Dahil
10.13 USD KDV Dahil
Tükendi
7.63 USD KDV Dahil
8.01 USD KDV Dahil
Tükendi
4.29 USD KDV Dahil
1

Silikon Tabancası Silikon ve Yapıştırıcılar

Silikon aslında plastik bazlı likit bir yapıştırıcıdır. İlk bakıldığında görüntü, kıvam ve akışkanlık itibariyle bir jele benzer. Daha kolay bir uygulama için pistonlu bulunan şırınga içinde saklanır. Silikonlar solvent içermedikleri için çevreye zarar vermezler.

  Silikon esnekliğe sahip bir yapıştırıcı çeşididir. Esneklik gerektiği bağlar kurulması için ideal bir yapıştırıcıdır. Silikon yüksek ve düşük sıcaklıklara dayanıklı bir yapıştırıcıdır. Ayrıca diğer kimyasal etkisine ve hava koşullarına karşı direnci korur. Bu özelliği sayesinde de silikon çeşitlerinin yapı alanında tercih edilmesine yardımcı olur. Endüstriyel alanda kullanılan silikon tabancayla hobi amaçlı kullanılan silikon tabancalar birbirinden farklı özelliklere sahiptirler.

Silikon Tabancası Çeşitleri ve Fiyatları

  Silikon tabancası satın al için doğru bir yer bulmalı ve kaliteli bir silikon tabancası tercih etmelisiniz. Silikon tabancası satın al herhangi bir onarım veya çatlakların onarılması için idealdir. Silikon tabancası satın al daha fazla onarım yapabilir hatta pencere ve cam kenarlarındaki akvaryum yapımında silikon kullanılır.

Silikon Tabancası Satın Almak İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

  Silikon tabancası satın al bu sayede silikonlar soğuk silikon tabancalarıyla uygulanırlar. Bu silikon tabancası satın al  tabancaların içine silikon ambalajıyla yerleştirilir. Silikon tabancası satın al bu sayede üretilen birçok silikon standart ebatlarda ambalajların içinde satılır. Silikon tabancası satın al ve hayatın boyunca tüm silikon çeşitleri için tek bir silikon tabancası kullanılabilir.

  Silikon Tabancası Nasıl Kullanılır?

  Yapılardaki çatlakları onarmak için soğuk silikon tabancası yardımıyla kolayca yapabilirsiniz. Öncelikle uygulamayı yapmak istediğiniz alanlardaki önceki uygulamadan kalan silikon kalıntılarını bir maket bıçağı yardımıyla kazıyabilirsiniz. Bütün yüzeyi temizledikten sonra yüzeydeki toz ve kalıntıları nemli bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Daha sonra soğuk silikon tabancasına elinizdeki silikon tüpünü yerleştirmelisiniz. Tüpü yerleştirdikten sonra metal çubuğu ittirmelisiniz. Bu sayede pistonu ittirdiğinizde silikon tabancanın ağzına dolacaktır. Bu sayede tabancanın tetik kısmına bastırarak uygulamanızı yapabilirsiniz.

  Silikon Tabancasıyla Nasıl Silikon İşlemi Uygulanır?

  Silikon tabancaları kolay bir uygulama sunar. Damlama sızıntı gibi problemleri engeller. Akan sıvı silikon miktarı sınırlıdır, daha fazlası kullanılmaz ve fazla uygulama yapılmaz. Bu sayede ihtiyacınız olandan az bir akış da görülmez. Eğer tersi bir durum olursa bu uygulama süresini de yavaşlatır , o esnada silikon kurur ve yapışkanlığı büyük miktarda azalır.

  Silikon Tabancası Çeşitleri Nelerdir?

  Silikon tabancası modelleri arasında bütün yüzeye uygulanabilecek olan genel silikon tabancası modelleri yanında kuruduğu zaman tamamen renksiz olanları, çok yüksek ısıya karşı dayanıklı olanları ya da özellikle cam yüzeyler için üretilmiş olanları bulunur.

  Silikon tabancası modelleri epoksi ya da diğer yapıştırıcılara göre birçok avantajı bulunmaktadır. Raf ömrü çok daha uzundur. Silikon tabancası modelleri arasından soğuk tabanca silikonların raf ömrü 12 ay kadardır. Ayrıca tek bileşenden oluştuğundan dolayı ve kurutmak için de sadece oda sıcaklığındaki havaya ihtiyaç duyması uygulamayı son derece kolaylaştırır.

  Silikon tabancası modelleri nem ve hava şartlarına karşı dayanıklı oldukları için küfleşmeyi de engeller. Bu da silikon tabancası modelleri için mutfak ve banyo gibi kapalı ortamlarda veya açık havada kullanım için ideal kolaylık sağlar.

  Soğuk silikon tabancasıyla uygulanmış silikonlar, sıcak silikona göre çok daha uzun süre kuru kalırlar ama yapışma kuvvetleri ve dayanıklılıkları daha fazladır. Bu sebeple de bu tarz silikonlar endüstriyel alanda daha sık kullanılırlar. Soğuk tabancayla uygulanan silikon tabancası modelleri çok farklı türü piyasada vardır. Bu silikon tabancası modelleri arasındaki birbirlerinden farklar arasında kuruma süreleri, uygulama şekilleri ve uygulanabilecekleri yüzeyler yer alır.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı