toptan satış
8.24 USD KDV Dahil
4.51 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
10.95 USD KDV Dahil
9.66 USD KDV Dahil
10.95 USD KDV Dahil
4.51 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
57.96 USD KDV Dahil
64.40 USD KDV Dahil
12.36 USD KDV Dahil
8.24 USD KDV Dahil
16.49 USD KDV Dahil
20.61 USD KDV Dahil
49.46 USD KDV Dahil
37.09 USD KDV Dahil
12.36 USD KDV Dahil
16.49 USD KDV Dahil
20.61 USD KDV Dahil
49.46 USD KDV Dahil
37.09 USD KDV Dahil
8.24 USD KDV Dahil
12.36 USD KDV Dahil
16.49 USD KDV Dahil
20.61 USD KDV Dahil
37.09 USD KDV Dahil
49.46 USD KDV Dahil
8.24 USD KDV Dahil
12.36 USD KDV Dahil
16.49 USD KDV Dahil
20.61 USD KDV Dahil
37.09 USD KDV Dahil
49.46 USD KDV Dahil
Tükendi
57.96 USD KDV Dahil
64.40 USD KDV Dahil
1

Filografi Malzemeleri

Filografi sanatı, çivilerin arasından teller veya iplerin geçirilmesiyle estetik görünüm verilmesi anlamı taşıyan aynı zamanda harika görünümler çıkaran bir sanat dalı adı verilmektedir. Son zamanların müthiş bir uğraşısı olarak ortaya çıkmıştır. Bununla ilgili halk eğitim merkezlerinde ya da özel eğitim kurumlarında kurslar verilmektedir. Filografi sanatının en temel amacı el becerilerini geliştirmektir. İnsan psikolojisine olumlu etkisi olmasından dolayı sizlere sabır ve konsantrasyon için bir egzersiz imkanı sağlamaktadır. Dikkati toplama konusunda yardımcı olduğu düşünülen bu sanat dalı ile hayal gücünüzü geliştirmenize de katkı sağlamaktadır. Son zamanlarda Atatürk portresi ve Türk bayrağı gibi özel çalışmalar çok sık bir şekilde tercih edilmektedir.  Sizler de el becerileriniz ile para kazanmak isterseniz filografı sanatını kesinlikle yapmalısınız. Ülkemizde filografi sanatı ile ilgilenenlerin sayısında muazzam bir artış olmuştur. Filografi sanatı ile ilgili modelleri internetten araştırabilir. Başlangıç olarak kolay çalışmalar hazırlayabilirsiniz. Emin olun yapacağınız bu sanat dalından muhteşem bir keyif alacaksınız.

Filografi Malzemeleri Modelleri ve Fiyatları

Filografi sanatında birçok modelleri çıkartabilirsiniz. Hat uygulamaları, minyatürler, amblemler, manzara resimleri, çiçek desenleri ve özel karakterleri de uygulayabilirsiniz. Özenli ve detaylı bir şekilde yapıldığında filografi ile ortaya çıkartılan eserler ile son derece güzel işler çıkartabilirsiniz. Filografi malzemelerini en detaylı bir şekilde bulmanızı sağladık. Sizler için en güzel ve kaliteli filografi tel ve ipliklerini temin ettik. Filografi malzemeleri çok aranılan ancak her yerde bulunmayan malzeme türüdür. Hayalperest boncuk olarak biz sizlerin aradığınız tüm malzemeleri tedarik edip satışa sunmaktayız. Filografi sanatını icra etmek istediğiniz için ihtiyacınızın ne olduğunu tam olarak biliyoruz. Bu yönde sizlere katkı sunmak istiyoruz.  Tasarlamış olduğunuz en zor motifleri kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu malzemeler ile kolay bir şekilde yeni projeler çıkartabilirsiniz. Modern veya otantik her motife uygun renk seçeneği ile yapacağınız çalışmalardan büyük keyif alacaksınız.

Filografi Malzemeleri Satın Al

Hayalperest boncuk web sitemizde bulunan ürünlerden bazıları şunlardır. Filografi teli gümüş renk, filografi teli açık altın sarısı, filografi teli saks mavi renk, filografi teli haki yeşil, filografi teli turuncu, filografi teli açık bakır, filografi teli mürdüm, filografi teli lila, filografi teli mavi tonu, filografi teli koyu sarı gibi birçok ürünleri bulmanız mümkündür.   Ürünlerimizin en büyük özelliği kopma ve solma gibi sıkıntılar yaşamadan bu sanatı içiniz rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Tel çeşitlerimiz yüksek kalite düzeyinde olup sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Uygun fiyatlı filografi malzemelerinden faydalanmanız için fiyat politikamızı düzenledik. Filografi malzeme fiyatları kullanılan ürünün ham maddesi ve ebatına göre değişkenlik göstermektedir. Buradaki ürünlerden tellerin sarımı kolay olması ve yüksek kaliteli olması tavsiye edilmektedir. Yine satmış olduğumuz ürünlerden tellerin yumuşak, parlak ve dayanıklı olması ile yapacağınız projenin estetik görünümlü olmasını sağlamaktadır. Sizlere kaplaması soyulmayan ve paslanmayan tellerin satışını yapıyoruz. Satmış olduğumuz ürünler ile sizlerin gönüllerini kazanmak ve yapacağınız çalışmada üzücü sonuçların doğmasının önüne geçmek için malzemelerimizi dayanıklı sağlam ürünlerden olmasına dikkat ediyoruz. Uluslararası kalite standartlarında ürünleri sunuyoruz. Web platformumuz da yüzlerce farklı ürünler bulunmaktadır. İhtiyacınız olan tüm ürünleri sepete ekleyerek toplu bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz ürünler hakkında bizlere ulaşabilir müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizi güvenli ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünün ödemesi alındıktan sonra kargo için hazırlıyor ve sizlere hayalperest boncuk kalitesi ve güvencesi ile gönderimini sağlıyoruz. Hayalperest boncukta ki ayrıcalıklar sizleri bekliyor. Hemen alışveriş yapmanın tam zamanı.

 

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı