toptan satış
$0.67 KDV Dahil
$0.86 KDV Dahil
$0.64 KDV Dahil
$0.77 KDV Dahil
$0.64 KDV Dahil
$0.60 KDV Dahil
$0.17 KDV Dahil
$0.60 KDV Dahil
$0.50 KDV Dahil
$0.69 KDV Dahil
$0.84 KDV Dahil
$1.03 KDV Dahil
$1.70 KDV Dahil
$2.06 KDV Dahil
$0.64 KDV Dahil
$0.64 KDV Dahil
$0.50 KDV Dahil
$0.69 KDV Dahil
$1.01 KDV Dahil
$1.29 KDV Dahil
$0.84 KDV Dahil
$1.03 KDV Dahil
$1.70 KDV Dahil
$2.06 KDV Dahil
$2.58 KDV Dahil
$2.83 KDV Dahil
$0.50 KDV Dahil
$0.69 KDV Dahil
$0.17 KDV Dahil
$0.84 KDV Dahil
$1.03 KDV Dahil
$1.12 KDV Dahil
$2.06 KDV Dahil
$0.17 KDV Dahil
$0.64 KDV Dahil
$1.09 KDV Dahil
$1.29 KDV Dahil
$0.60 KDV Dahil
$0.86 KDV Dahil
$5.15 KDV Dahil
$1.70 KDV Dahil
$2.06 KDV Dahil
$0.60 KDV Dahil
$0.86 KDV Dahil
$0.39 KDV Dahil
$0.56 KDV Dahil
$0.77 KDV Dahil
$0.84 KDV Dahil
$1.03 KDV Dahil
$1.70 KDV Dahil
$2.06 KDV Dahil
$1.29 KDV Dahil
$1.72 KDV Dahil
$0.17 KDV Dahil
$0.86 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Takı İpleri ve Zincirler

Takı Tasarımı, son birkaç yılda muazzam bir büyüme kaydeden yaratıcı alanlardan biri olmuştur. Küpeler, kolyeler ve bilezikler takı becerisine sahip insanlar artık bunu profesyonel düzeyde öğrenmeye ve tam zamanlı bir kariyer seçeneği haline getirmeye meyilli olmuştur. El yapımı takılar günümüzde çoğu kadın arasında oldukça popülerdir. El yapımı takılar, yapılan ürünlerin kalitesini korumak için en iyi malzemeler kullanılarak özenle yapılır.

Sizlerin takı yapma malzemelerini bulabilmeniz için stoklarımız her zaman günceldir. Hayalperest Boncukta tüm takı yapma ihtiyaçlarınız için tam olarak doğru aleti bulacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Takı ipleri takı tasarımlarınızda olağan dışı çalışmalar hazırlamak istiyorsanız takı iplerimize göz atmanız yeterli olacaktır. Sizin hayal dünyanıza bir ışık uyandıracak olan takı iplerimiz ile harikalar sunabilirsiniz. Mat görünümün yanı sıra parlak olmasıyla yapılan çalışmalarda sıra dışı farklılık sunacaktır. Buradaki ürünleri tespih iplerinde, kolyelerinizde, bilekliklerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Özelliğinin sağlam olmasıyla uzun süre kullanabileceğiniz ip çeşitleri ile kopma gibi durumlar yaşamayacaksınız. Takı iplerini kullanarak kıyafetlerinizin üzerine de sitemizde bulunan diğer boncuk tarzı ürünleri düzenleyerek güzel bir sinerji oluşturabilirsiniz.

Takı İpleri ve Zincirler Modelleri ve Fiyatları

Takı ipleri ile harika bileklikler dizayn edebilirsiniz. Takı aksesuarına dair yapacağınız her şeyde iplikleri mutlaka kullanmanız gerekiyor. Takıların can damarı ipliklerdir. Sitemizde bulunan ip fiyatları uygundur. Bütçenizi kasmadan rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. İplik çeşitlerimizden birisi de ince, kalın siyah deri ipliklerdir. Genellikle bileklik olarak kullanılan bu ipler ile harika eserler çıkartabilirsiniz. Birbirinden renkli birit iplikler ile güzel aksesuarlar yapmak elinizde ve hayal dünyanızda saklı durumda. Birit iplikler ile kolye, takı ve bileklik aksesuarlarında kullanmanız mümkündür. İsterseniz bu iplikleri abiye elbiselerinizin arka tarafına bağlama ipi olarak ta tercih edebilirsiniz. Sitemizin takı ipleri ve zincirler bölümünde sizlerin karşısına çıkarılan bir diğer ürün kağıt ipliktir. Kağıt iplikler aksesuarların örülmesinde kullanılmaktadır. Kağıt ip renklerimizde tüm renkler mevcuttur. Bileklik ipi ile güzel modeller üretebilirsiniz. Genellikle asansörlü iplik olarak piyasada ismi geçmektedir. Web sitemizde birbirinden güzel renklere sahip bileklik ipleri vardır. Renkli mumlu iplikler ile isterseniz tespih, bileklik gibi iplerin dizaynında kullanabilirsiniz. Tam on sekiz farklı renklere sahip olan bu ipler takı tasarımlarınızda kullanılmak üzere muhteşem olacaktır.

Takı İpleri ve Zincirler Satın Al

Kategorimizde çanta aparatları da bulunmaktadır. Çantanızın zinciri koptuysa değiştirmenize gerek yoktur. Bizden alacağınız Sarı, Antrasit, Yeşil ya da gümüş renk çanta zinciri ile çantalarınıza ayrı bir dekor katabilirsiniz. Çanta zincirleri klips seti ile birlikte satışı yapılmaktadır. Bu set ile ister çantanıza eklenti yapın isterseniz tüm detayları sıfırlayın. Seçenekler arasında süet iplikler de takı ve aksesuar yapımında kullanılan ürünlerden bazılarıdır. Özellikle bileklik, takı ve kolye olarak kullanabilirsiniz. Sitemizde bulunan fiyatlar 10 metre olarak dizayn edilmiştir. Satın alırken miktar bölümüne 10 mt ya da istediğiniz metre miktarını yazmanız daha anlaşılır olacaktır.

Sitemizde birden fazla zincir çeşitleri vardır. Bunlar kolye, takı, bileklik ya da tespih ucu yapımında kullanılmaktadır. Bu çeşitler ise, Top Metalli Pirinç Zincir, Kedi Merdiveni Desenli Zincir, Burgulu Tesbih Zinciri, Renkli Pirinç Zincirler bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir. Aklınıza takılan soruları bize iletebilirsiniz. Ödemelerinizi telefonla sipariş verebilir kredi kartı ya da havale ile ödeme imkanlarını sunuyoruz. Yine sitemizdeki ürünleri kapıda ödeme seçeneği ile de satın alabilirsiniz. Hayalperest Boncuk sizlere ip çeşitleri hakkında en çok tercih edilen aksesuarları tedarik etmektedir. İnternette güvenli aksesuar satın alabileceğiniz tek adres, hayalperest boncuktur.

 

 

SON EKLENEN ÜRÜNLER
Çerez Kullanımı