toptan satış
0.40 USD KDV Dahil
0.44 USD KDV Dahil
0.40 USD KDV Dahil
0.44 USD KDV Dahil
0.40 USD KDV Dahil
0.44 USD KDV Dahil
5.72 USD KDV Dahil
8.01 USD KDV Dahil
0.40 USD KDV Dahil
0.44 USD KDV Dahil
0.40 USD KDV Dahil
0.44 USD KDV Dahil
Tükendi
0.40 USD KDV Dahil
0.44 USD KDV Dahil
Tükendi
0.40 USD KDV Dahil
0.44 USD KDV Dahil
Tükendi
0.40 USD KDV Dahil
0.44 USD KDV Dahil
1

Saçaklı Misinalı İnci

İnciler yüzyıllardan bu yana kadınların en çok tercih ettiği boncuk çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. İnciler yarattıklarına ilk görüntü ve tarzları sayesinde uygulandıkları alanlarda saf ve masum bir görüntü yaratarak kullanan kişileri ön plana çıkaran ürünlerden biri. İnciler aklınıza gelebilecek tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilen özel bir boncuk çeşididir. Gerçek bir inciyi temin etmek maddi bir iştir. Fakat İnciler taklidi kolay yapılabilen ve bu sebeple pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilen çeşitlere sahiptir. Üretilen plastik inci çeşitleri pek çok farklı renklerde gerçeğini birebir uygun ve muazzam kaliteli ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede pek çok alanda ve özellikle hobi işlerinde İnci çeşitleri kullanmak oldukça kolay. İncilerin kullanılacakları alanlara göre farklı farklı modellerini bulabilmek mümkün. Bilhassa hobi işlerinde ve kıyafetlerde farklı çeşitleri kullanılarak incileri bir hobi malzemesi ürünü olarak son yıllarda sık sık tercih ediyoruz.

Saçaklı Misinalı İnci Nedir?

Saçaklı misinalı inciler özellikle hobi işlerinde karşımıza çıkan bir süsleme malzemesidir. Saçaklı misinalı inciler bir misina üzerine dizilmiş incilerden oluşmaktadır. Saçaklı misinalı inciler farklı İnci boylarının belli mesafelerle bir misina üzerine sabitlenmesi ile oluşmaktadır. Saçaklı misinalı incileri tüm alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yapıda üretiyoruz. Gerek kenar süslemelerinde, ev tekstili ürünlerinde, takılarda, saç aksesuarlarında ve daha nice yerlerde saçaklı misinalı incilerden faydalanmak mümkün. Saçaklı misinalı inciler kopmaya karşı oldukça mukavemetli ürünlerdir. Bu sebeple kullandığınız alanlarda çok uzun yıllar boyunca rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Saçaklı misinalı incileri hayal gücünüze bağlı olarak tüm tasarımlarınız da kullanabileceğiniz bir yapıda tasarlıyoruz. Renk çeşitlerinin bol olması ve farklı materyallerle zenginleştirilmesi sebebiyle saçaklı misinalı incileri dilediğiniz şekilde ve farklı renklerde kullanmanız da mümkün.

Saçaklı Misinalı İnciyi Nerelerde Kullanabilirim?

Saçaklı misinalı İnci çeşitleri en kaliteli malzemelerden üretilerek pek çok farklı alanlarda kullanabilmeniz üzerine tasarlanırlar. Saçaklı misinalı inciler farklı boylarda ve farklı uzunluklarda üretilmektedir. Genellikle bir makaraya sarılarak teslim edilir. Bu sayede keserek veya dilediğiniz ölçülere getirerek kullanabileceğiniz bir hobi malzemesi ne sahip olursunuz. Saçaklı misinalı inciler kullanım amacı ile farklı alanlarda kullanılabilen ve pek çok alanda tercih edilebilen bir üründür. Bir saçaklı misinalı İnciyi farklı farklı noktalarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Zira saçaklı inciler hayal gücünüze bağlı olarak farklı noktalarda kullanabileceğiniz ve pek çok noktada kolaylıkla farklı şekillere sokabileceğiniz bir üründür. Tam da bu sebeple nerede kullanacağınıza sizin karar vereceğiniz oldukça esnek bir yapıya sahip bir ürün ortaya çıkmaktadır. Saçaklı misinalı incileri dilerseniz aksesuar tasarımlarınızda, dilerseniz ev dekorasyon ürünlerinizde veya kıyafet tasarımlarınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Saçaklı misinalı İnci çeşitleri dilediğiniz alanda kullanabilmeniz için farklı renk ve modellerde üretilmektedir ve İnci boyları sizin tercihinize göre farklılık göstermektedir.

Web sitemiz üzerinde satışa sunulmuş olan saçaklı misinalı İnci çeşitlerimiz en kaliteli malzeme garantisi ile üretilmektedir. Sizler için bir araya getirdiğimiz saçaklı misinalı İnci çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Saçaklı misinalı İnci çeşitlerimiz top halinde satılmaktadır. Bu sayede dilediğiniz kadar kesebilir ve kestiğiniz noktalardan tasarımlarınızı yapabilirsiniz. Saçaklı misinalı İnci çeşitlerimiz yıkamaya, suya ve neme karşı mukavemetli ürünler arasından seçilmektedir. Temizleme esnasında sorun yaratmadan ve deformasyona uğramadan temizlenebilmektedir. Yapacağınız tüm alışverişlerde kolay ödeme seçenekleri, kredi kartı ile alışveriş ve güvenli ödeme altyapımız sayesinde kolay ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşayabilir, beğeneceğiniz adrese kadar tüm siparişleriniz eksiksiz bir biçimde anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile teslim edilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı