toptan satış
3.21 USD KDV Dahil
5.49 USD KDV Dahil
5.84 USD KDV Dahil
6.87 USD KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
6.01 USD KDV Dahil
6.87 USD KDV Dahil
2.06 USD KDV Dahil
2.57 USD KDV Dahil
28.35 USD KDV Dahil
7.81 USD KDV Dahil
9.44 USD KDV Dahil
12.02 USD KDV Dahil
13.73 USD KDV Dahil
1.72 USD KDV Dahil
2.06 USD KDV Dahil
3.00 USD KDV Dahil
3.43 USD KDV Dahil
2.92 USD KDV Dahil
3.43 USD KDV Dahil
9.85 USD KDV Dahil
10.43 USD KDV Dahil
8.58 USD KDV Dahil
10.30 USD KDV Dahil
7.72 USD KDV Dahil
9.44 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
6.01 USD KDV Dahil
6.31 USD KDV Dahil
6.87 USD KDV Dahil
3.86 USD KDV Dahil
7.98 USD KDV Dahil
7.98 USD KDV Dahil
7.98 USD KDV Dahil
3.26 USD KDV Dahil
1 2 3 4 >

Demet Çiçekler

çiçekler süsleme sanatının vazgeçilmez parçalarından biridir. Çiçeklerin sürekli ve fonksiyonel kullanımı, pek çok süslemede kullanılabiliyor olması, renk ve desenlerinin farklı farklı şekilde imal edilebiliyor olması, kullanılan materyallerin çeşitlilik sağlayabiliyor olması yapay çiçeklerin süsleme alanında yüzlerce farklı ve hayal gücüne dayalı binlerce özgün el işi çıkarılabilmesine olanak vermektedir. Yapay çiçekler bu açıdan her el emekçisinin baş ucu malzemesi haline gelmiştir.

Yapay çiçeklerin onlarca farklı alternatife sahip olmasının yanı sıra en sık karşılaşılan çiçek çeşitleri arasında demet çiçekler bulunmaktadır. Demet çiçekleri farklı farklı alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle gelin buketlerinin yapımında demet çiçeklerin çeşitli olması alternatifleri artırmaktadır. Gerçek çiçeklere oldukça yakın üretilen demet çiçekler farklı kombinasyonlarla bir araya getirilerek çok şık ve hayal gücünüzü dilediğinizce kullanabileceğiniz farklı buketler imal etmenize yararlar. Gerek düğünler için, gerek nikahlar için, gerekse nişan ve kınalar için vazgeçilmez olan gelin buketlerinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Demet Çiçekler Modelleri ve Fiyatları

Demet çiçekler ev dekorasyonları içinde vazgeçilmez parçalardır. Evinizin herhangi bir köşesine yerleştireceğiniz demet çiçekleri dilediğiniz gibi organize ederek gerçek çiçeğe yakın olan bu çiçeklerle sizinle uzun süre varlığını sürdürecek çok şık ev dekorasyon ürünleri hazırlamanız mümkündür.

Şakayık çiçek demetleri farklı renk şakayık çiçeklerin birebir orijinal görüntüsü taklit edilerek imal edilmektedir. Renkleri ve kumaş kaliteleri sayesinde çok uzun yıllar ilk günkü görüntülerini korurlar. Şakayıkların baharı hatırlatan görüntüleri sayesinde hem ev dekorasyonunda hem de dekor olarak oldukça şık bir görüntü yaratırlar.

Büyük güllü demet çiçekler büyük güllerin tazeliğini sevenler için vazgeçilmez bir demet çiçekler alternatifidir. Dilediğiniz rengini bulabileceğiniz gibi ebruli olarakta satın alabilirsiniz. aynı zamanda farklı renkleri seçerek karışık bir buket oluşturabilirsiniz. Büyük güllü demet çiçekler kullanışlı ürünlerdir, her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Masa süslemelerinize çok yakışacağı gibi, ev dekorasyonuna da farklı ve canlı bir hava katacaktır. Gelin buketi olarakta kullanılabilir, kapı süslemelerinde veya hediye alternatifi olarakta rahatlıkla kullanılabilirler.

Demet Çiçekler Satın Al

Ortancalar hiç şüphe yok ki herkes tarafından çok sevilmektedirler. Farklı renkleri ve kendilerine has duruşları ile girdikleri her alanda farklılık yaratırlar. Ortancaların bu şık ve havalı duruşları demet çiçeklerde de kendine has bir görünüm isteyenler için cazip bir alternatiftir. Aynı zamanda romantik bir hava katmak istediğiniz her mekanda düşünmeden kullanabilirsiniz. İri güllerle karıştırılmış olarak veya sadece ortanca olarak temin edebileceğiniz ortanca demetlerini dilerseniz tek bir buket olarak, dilerseniz birkaç buketi bir araya getirerek farklı ve geçmişten bir esinti yaratması açısından şık bir dekorasyon alternatifi olarak kullanabilirsiniz.

Tomurcuk şakayık veya şakayıklarda ev dekorasyonları ve diğer alternatifler için harika bir görünüm ortaya koymaktadırlar. Şakayıkların şık görüntüsü ve onlarca farklı renk alternatifleri sayesinde kullanacağınız mekanın havasına oldukça şık bir görüntü katacaktır.

Islak laleler orijinal görünümlü lale buketlerinin özel tekniklerle ıslatılmış gibi taze ve ferah bir görüntü ile evlerinize anlamlı bir hava katmaktadır. Farklı renklere sahip ıslatılmış lalelerin şık görüntüsü sayesinde dilediğiniz her mekanda derin bir görüntü yaratabilirsiniz. Aynı zamanda ıslak çiçekler arasında güller ve farklı çiçeklerde bulabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm demet çiçekler birinci sınıf malzemelerden üretilmekte olup farklı amaçlarla kullanılabilmesi açısından son derece dayanıklı ürünlerdir. Isıya, ışığa ve yıkamaya karşı dayanıklı ürünlerdir. Uzun yıllar kullanıma uygundur. Alışverişlerinizi kapıda ödeme, hava veya eft seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Tüm alışverişleriniz vereceğiniz adrese  3 – 5 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile teslim edilmektedir
SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı