toptan satış
9.02 USD KDV Dahil
5.81 USD KDV Dahil
9.01 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
5.81 USD KDV Dahil
5.81 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
5.81 USD KDV Dahil
5.81 USD KDV Dahil
5.81 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
10.88 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
94.90 USD KDV Dahil
Tükendi
9.02 USD KDV Dahil
Tükendi
5.81 USD KDV Dahil
1

Otriş

Kökeni devekuşuna dayanan bir kelime olan otriş, günümüzde bir aksesuar çeşidi olarak tercih edilen ve yapay tüylerden tasarlanan bir aksesuar çeşididir. Genellikle atkıya benzemektedir ve ilaveten kullanılan bir üründür. Otrişin pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Otriş kaz tüyü, otriş deve tüyü, otriş kuş tüyü gibi çeşitleri otizm farklı tüylerden imal edebileceğini ortaya koymaktadır. Otriş tüy çeşitleri genelde yekpare olarak üretilirler. Bu sebeple kıyafet üzeri aksesuar olarak tercih edilir. Otriş tüyler atkı gibi belli bir uzunlukta boyna takılan bir aksesuar çeşididir. Farklı amaçlarla da kullanılabileceği gibi kıyafetlerle de kombinlenebilmektedir. Otriş tüy çeşitleri ile pek çok farklı tasarımı da ortaya koyabilirsiniz. Otis tüylerin onlarca farklı renk çeşidi ve tüy çeşidi bulunmaktadır. Genellikle kaz tüyleri ile tasarlanan otriş tüyler kombinlerini renkli ve canlı seven insanlar için ve partilerde ekstra bir aksesuara ihtiyaç duyulduğunda devreye giren bir aksesuardır.

Otriş Abiye

Otis tüyler genellikle abiye kıyafetlerle kombinlenerek kullanılmaktadır. Bilhassa parti günlerinde otriş tüyler abiye kıyafetlerin üzerinde oldukça şık ve gösterişli görülmektedir. Otis tüyleri abiye kıyafetlerinizin renklerine göre seçerek bu kıyafetleriniz ile kolaylıkla çılgın bir parti elbisesine çevirebilirsiniz. Parti tertip ettiğinizde otriş tüyler satın alarak gelecek misafirleriniz için şık bir sürpriz gerçekleştirebilirsiniz. Tüyler belli bir tür çeşitlerinden değil farklı farklı tüy çeşitlerinden de tasarlana bilmektedir. Bazı otriş tüyleri abiye kıyafetleri montajlanarak da kıyafetleri daha şık ve gösterişli hale getirebilirsiniz. Otriş abiye çeşitlerinde oldukça gösterişli ve şık bir aksesuar olarak kullanılabilmektedir. Abiye kıyafet tasarımcıları bilhassa österişli abiye kıyafetler sevenler için otriş tüyleri kıyafetlerde özel olarak tercih etmektedir. Otriş tüylerin bol bol renk çeşitliliğine sahip olması ve kaliteli duruşları sayesinde özel olarak temizlenen abiye kıyafetler de herhangi bir risk içermeden kullanılabilmektedir. Ayrıca otriş tüyler kolay temizlenir ler ve montajları oldukça basit bir biçimde yapılabilir.

Kalın Otriş Tüy

Otriş tüyler ince ve kalın çeşitleri ile ön plana çıkan aksesuarlardandır. Dilerseniz ince çeşitlerini satın alabilir dilerseniz daha gösterişli tasarımlar yapabilmek için kalın olarak tasarlanan otriş tüylerden faydalanabilirsiniz. Yapacağınız tercih tasarlayacağınız ürüne göre farklılık gösterebilir. Tüm ihtiyacınıza cevap verebilecek çeşitli otriş tüyleri bulabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda hemen hemen her renge sahip olan otriş tüyler yapacağınız tasarıma göre tercih edebileceğiniz özelliklere sahiptir. Farklı tüy çeşitlerinden ve farklı kalınlıklarda otis tüyler metre hesabı ile satılır, dilediğiniz uzunlukta satın alabilmenize olanak sağlar. Tüy yoğunluğunu da seçeceğiniz modele göre tercih edebilirsiniz. Kalın otriş tüyler abiye kıyafetlerin üzerine kullanılabilecek en şık parti malzemelerinden biri olarak tercih ediliyor. Kalın otriş tüyleri satın alarak kıyafetlerde aksesuar olarak kullanabilir veya monte ederek kıyafetlerinizin daha havalı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde tüm ölçülerde otriş tüy satın alabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde en uygun fiyat garantisi ve en kaliteli ürün çeşitliliği sağlamanız mümkündür. Tüm alışverişlerinizde kredi kartı ile ödeme seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda alışverişleriniz için herhangi bir stok kotası bulunmamaktadır, dilediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda güvenli ödeme altyapımız sayesinde konforlu ve güvenli bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm siparişleriniz en kısa sürede kargoya teslim edilmekte ve vereceğiniz adrese kadar teslim edilmektedir. Otriş tüy çeşitlerimizin tamamı en kaliteli ürün çeşitleri arasından özel olarak seçilmekte ve görselleri tarafımızca hazırlanmaktadır. Hayalperest boncuk olarak sizler için özel olarak hazırladığımız kategorimiz sayesinde aradığınız otriş tüyü bulacaksınız.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı