toptan satış
1.02 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.55 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
1 2 3 ... 16 >

Desenli Baskılı Grogren Kurdele

Kurdeleler uzun yıllardan bu zamana kadar pek çok kadının el işlerinde, ev dekorasyonlarında, ev eşyalarını süslemede kullandıkları, pek çok fonksiyonu olan, günümüzde hemen hemen her şeyin içine girmiş bir aksesuar yardımcısıdır. Kurdeleler bir şeyi bağlamak için, bir objeyi süslemek için, hediye paketleri için, ev tekstili ürünlerinde veya pek çok el işinde kullanılmaktadırlar. Kurdeleler eskiden genellikle tek tip ve farklı renklerde üretilirken günümüzde desenli, yaldızlı, simli, işlemeli ve buna benzer çeşitlerde ve yüzlerce farklı renkte üretiliyorlar. Desenli kurdelelerinde düz renk kurdelelere oranla pek çok farklı alanda uzun zamandır kullanılıyor olması ürünlere rağbeti de artırmaktadır.

Grogren kurdeleler diğer kurdele çeşitlerine oranla daha zor şekil almakla beraber daha sağlam kurdelelerdir. Yapılarında bozulma olmaz. Uzun zaman kullanılabilirler ve desenlerine göre farklı alanlarda farklı el işlerinde rahatlıkla kullanılabilirler. Grogren kurdeleler daha çok ev tekstili ürünlerde tercih edilse dahi günümüzde hediyelik eşyaların süslenmesi işinde pek çok farklı anlamda karşımıza çıkmaktadırlar. Desenli Baskılı Grogren Kurdele modelleri desensiz modellere göre sade kumaşlar üzerinde, hediyelik eşya paketlerinde ve desenine uygun farklı el işlerinde kullanılabilmektedirler.

Desenli Baskılı Grogren Kurdele Modelleri ve Fiyatları

Desenli koton kurdeleler koton kumaşlardan üretilmektedirler. Koton kumaşın sert yapısı sayesinde ve desenlerin solmadan, bozulmadan uzun yıllar koton kumaşta kendisini muhafaza edebilmesi sayesinde sık yıkanması gereken, açık alanda güneşe, suya ve dış etkenlere maruz kalacak ürünleri süslemek amacıyla daha sık tercih edilmektedirler. Koton kumaşının kolay şekil alması sayesinde bazı hediyelik eşyaları süslemek amacı ile de sık sık tercih edilirler. Başta çiçek desenliler olmak üzere çocukların ilgisini çekecek desenler ile simli ve yaldızlı modellerde kategorilerimiz altında satışa sunulmaktadır.

Baskılı kurdelelerde grogren kurdele sınıfına girmektedir. Baskılı kurdeleler genellikle simli ve yaldızlı modeller arasında yer almaktadır. Klasik bir desenle bütünleştiği zaman baskılı kurdeleler bilakis ev tekstili ürünlerine çok yakışmaktadır. Perde, halı, koltuk ve nevresim gibi ev tekstili ürünlerinde çok sık karşılaştığımız kurdele çeşitleri arasında yer almaktadırlar. Baskılı kurdeleler baskı ve renklerini uzun zaman muhafaza edebilen ürünlerdir. Özellikle doğru temizlendikleri sürece uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabilmektedirler.

Desenli Baskılı Grogren Kurdele Satın Al

Varak baskılı kurdeleler özel günlerin vazgeçilmez kurdeleleri arasında yer almaktadır. Varağın vazgeçilmeyen gösterişli havası sayesinde kurdeleler kullanıldıkları yer ve ürünlerde çok gösterişli bir hava yaratmaktadır. Varak baskılı kurdeleler simli modellerden oluşmaktadır. Özel günlerin anlam ve önemine göre farklı desenlerin baskı yapılmasının yanı sıra aynı zamanda çiçek deseni gibi klasik desenlerde de çalışmaktadırlar.

Saten baskılı kurdeleler hepimizin bildiği ve kullandığı saten kurdelelerin baskı ile işlenmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. Saten kurdeleler diğer modellere oranla daha yumuşak yapıdadır ve daha kolay şekil almaktadır. Parlak olması sebebi ile daha yumuşak ve şık bir görüntü sağlamaktadırlar. Saten baskılı kurdeleler pek çok farklı rengi ve desenin bir araya gelmesi sayesinde çok güzel ve naif bir görüntü yaratmaktadırlar. Saten baskılı kurdeleleri hayal gücünüze göre pek çok farklı alanda süsleme veya el işlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tüm kurdele çeşitlerinde farklı ebatlarda kurdeleler üretilmektedir. Sizin aradığınız ölçülerde ve top hesabı ile satılmakta olan kurdelelerimiz birinci sınıf malzemelerden üretilmekte olup metre hesabı ile satılmaktadır. özel bir makara yardımı ile paketlenirler ve bu makara sayesinde kurdelelerinizi dağılmadan, hasar görmesinden endişe etmeden yıllarca muhafaza edebilirsiniz. yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ve kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanabilir, güvenli ödeme alt yapımız sayesinde güvenli bir alışveriş yapmış olursunuz. Tüm siparişleriniz anlaşmalı kargo firması ile 2-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.
SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı