toptan satış
$0.04 KDV Dahil
$0.09 KDV Dahil
$0.04 KDV Dahil
$0.09 KDV Dahil
$0.51 KDV Dahil
$1.03 KDV Dahil
$0.13 KDV Dahil
$0.21 KDV Dahil
$0.09 KDV Dahil
$0.15 KDV Dahil
$0.13 KDV Dahil
$0.21 KDV Dahil
$0.51 KDV Dahil
$1.03 KDV Dahil
$0.13 KDV Dahil
$0.21 KDV Dahil
Tükendi
$0.09 KDV Dahil
$0.15 KDV Dahil
Tükendi
$0.86 KDV Dahil
$1.37 KDV Dahil
Tükendi
$0.26 KDV Dahil
$0.51 KDV Dahil
Tükendi
$0.17 KDV Dahil
$0.43 KDV Dahil
Tükendi
$0.34 KDV Dahil
$0.69 KDV Dahil
Tükendi
$0.51 KDV Dahil
$1.03 KDV Dahil
Tükendi
$0.86 KDV Dahil
$1.37 KDV Dahil
Tükendi
$0.86 KDV Dahil
$1.37 KDV Dahil
1

Kapamalar Çeşitleri

Bileklikler ve kolyeler kadınlar için yüzlerce yıldır takı ve aksesuar alanında önde gelen takılardandır. Her kıyafetin, her özel günün ve gündelik yaşamın vazgeçilmezi olan bileklik ve kolyeler son yıllarda standart üretimlerinin dışında kişilerin el yapımına ilgi duymaları sayesinde, özellikle hobi işleri arasına girmiş olan ürünlerdir. Bileklikler ve kolyeler hem öncü takılar arasında yer alır hem de hemen hemen her kıyafete ve her ortamda kullanabileceğiniz ürünler arasında başı çeker. Hobi işleri arasında da kendine sağlam bir yer bulmuş olan bileklik ve kolyeler kullanıcılarının ilgisini tırnak içinde el yapımı olarak daha fazla ilgi çekmektedir. Şayet el yapımı ürünleri ilginiz büyükse evde kendi takılarınızı tasarlayabilir veya yakınlarınız için takılar tasarlayabilirsiniz. Yalnızca kendiniz ve yakınlarınız için değil aynı zamanda da satış amaçlı olarak ve ek gelir sağlamak için bileklik ve kolye tasarımları gerçekleştirebilirsiniz. Bileklik ve kolye tasarımlarında ana maddelerin bileklik ve kolyelerin metal aksamları veya boncuk, taş gibi ürünler olarak algılansa dahi, özellikle metallerin ağırlıkta olduğu takılarda bazı özel ürünlerinde kullanılması gerekli hale gelir. Bunların en başında ise kapamalar gelmektedir. Kapamalar, birleşim yerlerinde, bazı hatalı noktalarda, düğümlenmesi gereken iplerin uç kısımlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Kapamalar görünmesini istemediğiniz bir noktayı kapatmak için kullanılan metal aksamlardır. Ürünlerinize uygun metallerde ve renklerde seçebileceğiniz farklı seçenekleri ve desenleri bulunmaktadır. Bu sayede tasarımınızı uygun bir kapama ile herhangi bir noktayı özenle kapatabilir ve görünmesini engelleyebilirsiniz.

Takı kapama Modelleri Ve Fiyatları

Kapamalar en çok takılarda ve tespih gibi aksesuarlarda kullanılmaktadır. Takı kapamalar kullanacağınız takıya göre farklı çeşitlerde ve renklerde özel olarak üretilen, genellikle hammaddesi metal olan, dış etkenlere karşı mukavemetli ve suya karşı dayanıklı özellikte ürünlerdir. Takı kapamaları pek çok farklı noktada bulabileceğiniz gibi özellikle kaliteli olanlarını seçmeniz oldukça önemlidir. Takı kapama bir aparat yardımıyla veya el ile yapılabilir bu tamamen sizin el çabukluğunuz ve profesyonelleğinize bağlı bir durumdur. Seri olarak takı üretimi yapıyorsanız takı kapama aparatlarından faydalanabilirsiniz. Fakat takı kapamalar el ile de kolaylıkla monte edilebilen ürünlerdir. Kapatacağınız ya genellikle takılırım birleşim noktaları olmaktadır. Tesbih gibi ürünlerde ise imamenin geleceği noktada kapama ürünleri kullanılır. Kapama ürünlerini ihtiyaç duyduğunuz tüm noktalarda kullanabileceğiniz şekilde üretmekteyiz. Seçeceğiniz ürüne karar vermek için ürün kategorimizi detaylı olarak inceleyerek size uygun olan kapamayı bulabilirsiniz. Farklı renklerde, farklı kalınlıklarda , farklı ebatlarda, farklı desenlerde takı kapamaları bulmanız mümkündür.

Mıknatıslı kapama Satın Al

Yalnızca sık olarak veya bükülerek değil aynı zamanda mıknatıslı olarak üretilen kapamalarda satışa sunulmaktadır. Mıknatıslı kapamalar gerektiğinde açılabilmesi için özel olarak tasarlanmış olup ürünlerinizde kolay ve konforlu kullanım sağlamak amacıyla satışa sunulmaktadır. Mıknatıslı kapamaları herhangi bir aparat gerekmeksizin kendiniz kolaylıkla monte edebilirsiniz. Tüm kaplamalarının ortak özelliği olarak, ince ve naif işçilikleri sayesinde ve farklı desenlerde olması sebebiyle tercih edilen ürünlerdir.

Hayalperest boncuk olarak farklı çeşitlerde ki kapamaları hobi işlerinizde ve el yapımı takılarınız da kullanmanız için en kaliteli ürün çeşitleri arasından sizler için özel olarak seçmeliyiz. Yapacağınız tüm alışverişlerde dilediğiniz adette kapama satın alabilir, kolay ödeme seçeneklerinden faydalanabilir, kredi kartı ile kolayca ödeyebilir ve dilerseniz taksitlendirebilirsiniz. Yaptığınız tüm alışverişlerde ürünlerimiz özel olarak ve hasar görmeyecek bir biçimde paketlenerek, vereceğiniz adrese kadar anlaşmalı kargo şirketleriyle en kısa süreler içerisinde teslim edilmektedir. Satın alacağınız tüm ürünler birinci sınıf malzemeler arasında özenle seçilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
Çerez Kullanımı