toptan satış
1.06 USD KDV Dahil
1.47 USD KDV Dahil
1.06 USD KDV Dahil
1.47 USD KDV Dahil
1.06 USD KDV Dahil
1.47 USD KDV Dahil
1.06 USD KDV Dahil
1.47 USD KDV Dahil
1.06 USD KDV Dahil
1.47 USD KDV Dahil
1.06 USD KDV Dahil
1.47 USD KDV Dahil
Tükendi
1.06 USD KDV Dahil
1.47 USD KDV Dahil
Tükendi
1.06 USD KDV Dahil
1.47 USD KDV Dahil
1

Lastikli şifon desenli fırfır Modelleri

Ev tekstili ürünleri evde kendi tasarladığımız ürünler arasında en fazla ön plana çıkan tasarım çeşitleridir. Ev tekstili ürünlerini kendimiz üretmemiz, kendi hayal gücümüzün ortaya konmasına ve kullandığımız aksesuarlarla özgün tasarımlar yapmamıza olanak sağlamaktadır. Yatak örtüleri, masa örtüleri, koltuk örtüleri, perdeler ve diğer ev tekstili ürünleri standart kalıplardan çıkarak hayal gücümüzün akışına ve bu akışın ev içerisinde yansıtılmasına olanak sağlamaktadır. Ev tekstili ürünlerinin yanı sıra kıyafet tasarımları da kendi hayal gücümüzün yeteneği ile yapabileceğimiz özel hobi işleri arasında yer almaktadır. Aslına bakılırsa hobi tasarımlarının bir sınırı yoktur ve hayal gücümüzün bizi götürdüğü yere ulaşabileceğimiz özel yeteneklerdir. Kendi tasarımlarımızı üretirken kullanabileceğimiz yüzlerce farklı aksesuar çeşidi bulmamızda mümkün. Bu ürünler yaptığımız tasarım uyarınca farklılık gösterebilen ve oldukça çeşitlilik barındıran, ürünleri süslemekte veya farklı tasarımlar haline getirmekte kullanabileceğimiz yani ürünlerdir. İşte lastikli şifon ve desenli fırfırlar Bu anlamda oldukça bol çeşitliliğe sahip bir üründür.

Lastikli desenli fırfır çeşitleri nerelerde kullanılır?

Lastikli desenli fırfırlar pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. lastikli yapıları sayesinde herhangi bir ürünü büzme veya ağzını daraltma ve esnetebilme avantajı sunan, Bu sebeple kullanıldığı üründe fonksiyonelliği ön plana çıkartan bir aksesuar çeşididir. Lastikli fırfırlar genellikle ürünlerin kenar kısımlarına dikilerek kullanılır. Amacı ürünü daraltmak ve gerektiğinde genişletmektir. Bu işlemi yaparken tasarımı ve fonksiyonelliği ön plana çıkartır ve aynı zamanda şık ve hoş bir görüntü yaratır. Lastikli fırfırlar fırfır çeşitleri arasında en fonksiyonel olanlarıdır. Doğru tasarımlı beli lastikli desenli fırfır çeşidi ile pek çok farklı ürününüze şıklık katarken onu fonksiyonel hale getirebilirsiniz. Yalnızca kumaştan değil şifon kumaştan da üretilebilen lastikli desenli fırfırlar kullandığınız tekstil ürünlerinde şık Bir görüntüyü yanında getirecektir. Pek çok farklı kumaş çeşidi ile üretilebilen lastikli fırfırlar son zamanlarda şifon kumaşlar ile karşımıza çıkıyor. Bu özellikleri sayesinde tasarımlarınız da aradığınız farklılığı yaratabileceğiniz yan ürünleri temin etmiş oluyorsunuz. Lastikli şifon fırfırlar desenli veya desensiz olarak üretilebiliyor, Bu sayede ürünlerinizde yakalamak istediğiniz enerjiyi kolaylıkla yakalamanıza olanak sağlıyor. Lastikli desenli fırfır çeşitlerini özel tasarımlarınızı da, kıyafetlerinizde, ev tekstili ürünlerimizde veya ev dekorasyon ürünlerimizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kullanıldığı noktada oldukça şık bir görüntü yaratan lastikli desenli fırfır çeşitleri, aradığınız tasarımı ortaya koymanız için uygun aksesuar çeşitleri arasında yer almaktadır. Özellikle kıyafet tasarımlarında ve ev tekstili ürünlerinde kenar tasarımı olarak lastikli desenli fırfır çeşitlerine sık sık başvurulmaktadır. Sizde özel tasarımlarınız da lastikli desenli fırfır çeşitlerinden faydalanarak tasarımlarınızı daha da özel hale getirebilirsiniz. Lastikli desenli fırfır çeşitlerinin lastik kısımları kolay aşınmaz, lastik özelliğini uzun yıllar boyunca ihtiva edebilir. Bu sayede uygulandığı noktada yarattığı işlevselliği ilk günkü gibi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Lastikli desenli fırfırlar yıkanmaya ve ütülenmeyen mukavemetli ürünlerdir. Bu sayede ev tekstili ürünlerinde dilediğiniz şekilde uygulaya bilmenize olanak sağlamaktadır.

Lastikli şifon desenli fırfır Satın Al

Hayalperest boncuk olarak lastikli desenli şifon fırfır kategorimizde onlarca farklı lastikli desenli şifon fırfır a ulaşabilirsiniz. Rengarenk çeşitleri ve yine rengarenk desen çeşitleri ile tasarımlarınızı en uygun lastikli desenli şifon fırfırı seçebilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişler en ekonomik fiyat garantisine sahiptir ve özel ödeme seçenekleri sayesinde kolay ulaşılabilir ürünlerdir. Güvenli ödeme altyapımız, kredi kartı ile alışveriş yapabilme imkanımız, kredi kartına taksitlendirme imkanımız ve uygun ödeme koşullarını sayesinde tüm alışverişleriniz hem keyifli hem de güvenli hale geliyor.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı