toptan satış
1.03 USD KDV Dahil
1.03 USD KDV Dahil
Tükendi
1.03 USD KDV Dahil
Tükendi
1.03 USD KDV Dahil
1

Grek Tül

Evlerin pek çok alanında ve daha farklı alanlarda, perdeden, gelinlik yapımına kadar hemen hemen her yerde tül kumaşlara rastlanmakta olup grek tül kumaş, ipek tül modelleri dikkat çeken tül kumaş modelleridir. Peki, tül kumaşlar hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz?

  Tül Kumaş Nedir?

  Tül kumaşlar, şeffaf ağımsı bir yapıda olan çok hafif bir yapıya sahip olan bir kumaş türüdür. Kolay boyanma özelliğine sahip olup geniş bir renk varyasyonu vardır. Tül kumaşlar istenilen ölçülerde alınabileceği gibi standart ölçüler halinde de satılabilmekte olup ölçüleri 160-180 cm aralığında değişebilmektedir.

  Bu hafif yapılı ve yapısından kaynaklı oldukça gösterişli olan yapısı nedeniyle kıyafet sektöründe daha sık tercih edilmektedir.

  Kıyafet sektöründe genellikle şu alanlarda kullanılabilmektedir; düğün kıyafetleri, gelinlik, gece elbiseleri ve hediye paketleme gibi durumlarda da tül kumaştan yararlanılmakta olup sıklıkla hediye paketleme gibi durumlar için grek tül kumaş modelleri tercih edilmektedir.

  Tül kumaşlar üretilirken önceki dönemlerde 0 ipekten üretilen tül kumaşlar artık farklı karışımlar kullanılarak da üretilebilmektedir. Bunlar;

  Naylon, viskoz(rayon), ipek karışımları ve asetat gibi karışımlardır.

 

Tül Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

  Tül kumaşı pek çok alanda kullanılmakla birlikte kullanım özelliğine göre geniş bir yelpazeye sahip ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

-Grek tül kumaş

-Atlas tül kuşak

-Abiyelik tül kumaş

-Transparan tül kumaş

-Perdelik tül kumaş

-Likralı streç tül kumaş

-Simli tül kumaş

-Kristal tül kumaş

-Vual tül kumaş

-Keten tül kumaş

-İpek tül kumaş

-Örme tül kumaş

-Pamuk tül kumaş başlıca tül kumaş çeşitlerindendir.

Bu tül kumaş kategorisinde grek tül modelleri, abiyelik tül kumaş modelleri, simli tül kumaş modelleri sıklıkla tercih edilen tül kumaş modellerindendir. Ancak bu tül kumaş kategorisi altında grek tül modelleri en geniş kullanım alanına sahip kumaş türüdür.

 Grek Tül Kumaşı Nedir?

  Tül kumaş çeşitlerinden biri olan grek tül kumaş modelleri tül kumaş kategorisinde müşteriler tarafından sıklıkla, geniş renk yelpazesine sahip oluşu, kumaş yapısı gibi nedenlerle tercih edilen bir tül kumaş modelidir.

  Farklı renk seçeneği olan grek tül kumaş, dekorasyon için uygun olup bu kumaş kategorisinde sıklıkla tercih edilen bir modeldir.

  Hayalperest Boncuk kalitesi ve güvencesiyle istediğiniz renk ve boyuttaki grek tül modelleri kategorisindeki kumaşınıza sahip olabilirsiniz.

  Hayalperest Boncuk web sitesini ziyaret ederek grek tül modelleri arasından size uygun olduğunu düşündüğünüz modeller hakkında daha detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Peki, grek tül modelleri hangi alanlarda kullanılmak için tercih edilebilmektedir?

  Grek Tül Modellerinde Kullanım Alanları Nerelerdir?

  Bahçe, çiçek gibi alanların süslemesinden daha pek çok alanın süslemesinde, tütü etek yapımında, özel günlere özel süslemelerde; düğün, nişan, söz gibi kutlamaların yapılacağı alanların dekorasyonuna kadar pek çok alanda grek tül modelleri kullanılabilmektedir

  Bu kumaşın temizliğinde dikkat edilmesi gerekenler ise çok önemli olup dikkat edilmediği takdirde grek tül kumaş yapısında deforme olabilir ve kullanılmayacak hale gelebilmektedir.

  Bu yüzden grek tül modelleri yıkanırken kurutucu tercih etmeyiniz, hassas yıkama derecesinde yıkayınız ve kuru temizlemeye de verebilirsiniz.

  grek tül kumaş modelleri, estetik ve işlevsel özelliği sayesinde ev dekorasyonunda perdeler için kullanılabilirken, süslemeler ve elbise yapımı gibi alanlar için de çoğunlukla tül kumaş kategorisinde en çok tercih edilen bir kumaş türü olarak Grek tül kumaş öne çıkmaktadır.

  Kumaş Siparişini Güvenli Bir Şekilde Nereden Yapabilirsiniz?

  grek tül kumaş siparişleri için standart ölçüler olsa da sizler kumaşı kullanmak istediğiniz alana göre boyut ve ölçülerinde değişiklik yapabilirsiniz. Kumaşı sipariş ederken kıyafet yapımında kullanacaksanız eğer kıyafetin şekline ve beden ölçülerine göre Grek tül kumaş ölçülerinin de değişeceğini göz önüne alarak sipariş etmeniz daha iyi olacaktır.

 Grek tül kumaşı siparişleriniz için hemen hemen her renkten seçeneğe sahip olan Hayalperest Boncuk sitesini tercih edebilir ve kaliteli ve güvenli bir alışveriş yapabilir, kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı