toptan satış
17.65 USD KDV Dahil
17.65 USD KDV Dahil
17.65 USD KDV Dahil
18.80 USD KDV Dahil
18.80 USD KDV Dahil
18.80 USD KDV Dahil
18.80 USD KDV Dahil
6.44 USD KDV Dahil
12.75 USD KDV Dahil
12.62 USD KDV Dahil
9.30 USD KDV Dahil
12.75 USD KDV Dahil
7.75 USD KDV Dahil
12.75 USD KDV Dahil
16.45 USD KDV Dahil
16.45 USD KDV Dahil
18.80 USD KDV Dahil
16.45 USD KDV Dahil
16.45 USD KDV Dahil
16.45 USD KDV Dahil
10.73 USD KDV Dahil
12.75 USD KDV Dahil
12.75 USD KDV Dahil
Tükendi
17.65 USD KDV Dahil
Tükendi
12.62 USD KDV Dahil
Tükendi
10.73 USD KDV Dahil
Tükendi
12.75 USD KDV Dahil
1

Simli Organze Kurdele Modelleri

Kurdeleler hobi işlerimizde ve pek çok farklı alanda kullandığımız ve değerlendirdiğimiz özel ürünlerdir. Kurdele çeşitleri ile farklı tasarımlara hayat verirken aynı zamanda tasarımlarımızla renkli ve farklı görüntüler katabiliriz. Kurdeleler hobi işlerimizde ve sanatsal çalışmalarımızda tümden sürekli olarak başvurduğumuz tasarım ürünleri arasında yer almaktadır. Kurdele ile pek çok farklı tasarıma imza atabilir veya tasarımlarımızı farklı bir görüntüye taşıyabiliriz. Kurdele ile yapılan çalışmalarda üzerinde çalıştığımız ürünleri oldukça şık ve gösterişli bir hale getirebiliriz. Kurdeleler tasarımlarımız da adeta özgün bir farklılık yaratarak özel ve şık ürünler haline getirilmesine yardımcı olmaktadır. Kurdeleler pek çok farklı çeşitlere sahip olmakla beraber kullanılan kurdele çeşitleri amacına uygun olarak üretilmektedir. Süsleme yaparken, tekstil ürünlerimizde, özel tasarım ürünlerimizde, herhangi bir eşyaya süslemek veya görüntüsünü farklılaştırmak için kullandığımız pek çok farklı kurdele çeşidi bulunmaktadır. Temelde kurdele tasarımları saten kurdeleler arasından seçilse de talebe uygun olarak pek çok farklı kurdele çeşidi de ortaya çıkmıştır. Organize kurdeleler de bu talebi uygun olarak üretilmiş olan kurdele çeşitleri arasında yer almaktadır. Organize kurdeleler iki tarafı sabitlenmiş, genellikle şeffaf, kalın yapısı ile ortaya çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Transparan yapıları sayesinde özellikle süsleme alanında sık sık başvurulan bir üründür.

Simli Organze Kurdele Modelleri ve Fiyatları

Organze kurdeleler baskılı çeşitleri ile de karşımıza çıkan kurdele çeşitleri arasında yer almaktadır. Simli organze kurdeleler baskı yöntemi ile tasarlanmış özel ürünlerdir. Simli yapıları sayesinde pek çok farklı tasarıma hayat veren ve tasarımları şık bir hale getiren özel bir kurdele testidir. Şeffaf kurdele üzerine sim baskı ile tasarlanan organze kurdeleler özel tasarımlar da kullanabileceğiniz farklı boyutlara sahip ürünlerdir. Simli organze kurdelelerin kullanım alanları oldukça geniş ve hayal gücünüze bağlı olarak farklı tasarımlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Simli organze kurdele çeşitleri farklı boyutlarda tasarlanan biliyor. Bu sebeple ihtiyacınız olan kalınlıktaki simli organze kurdeleyi tasarımlarınızda kullanmak üzere satın alabilirsiniz. Baskılı ve simli organze kurdele çeşitlerini kullanmak üzere pek çok alanda değerlendirebilirsiniz. Özellikle tekstil ürünlerinde sıklıkla tercih edilen simli organze kurdele sayesinde tasarladığınız ürünlere farklı bir hava katabilirsiniz. Simli organze kurdeleler yıkamaya ve diğer temizlik işlemlerini uygun ürünlerdir ve yapıları kolay kolay bozulmamaktadır. Bu sebeple uygun olan tüm noktalarda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ütülenmeyen ve diğer ısıl işlemlere karşı mukavemetli olan simli organze kurdelelerin pek çok farklı renk çeşidi kategorimiz altından temin edilebilir. Tüm renk ve desenlerdeki tasarımlarınızı uygun olarak satın alabileceğiniz simli organze kurdelelerle özellikle sade tasarımlarııza renklilik ve canlılık katabilirsiniz.

Simli Organze Kurdele Satın Al

Hayalperest boncuk olarak simli organze kurdele çeşitlerinin en beğenilen, en kaliteli, en ekonomik fiyatlı olanlarını sizler için bir araya getirerek tasarımlarınızı hayat vermeye devam ediyoruz. Tüm simli organze kurdele çeşitlerimiz en kaliteli kurdele çeşitleri arasından sizler için özel olarak seçilmiştir. Isıl işlemlere, ütülenmeye, yıkanmaya ve diğer temizlik işlemlerine karşı mukavemetli olan simli organze kurdele çeşitlerimiz ile tasarımlarınız da yeni bir tarz ve hava yaratabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerde uygun ödeme seçenekleri, kredi kartı ile alışveriş yapabilme imkanı, kredi kartına taksitlendirme yapabilme imkanı ve vereceğiniz adrese kadar özel olarak paketlenerek teslim edilme garantisi ile konforlu ve kolay bir alışveriş sizleri bekliyor. Yapacağınız tüm alışverişler özel olarak seçilmiş olan simli organze kurdele çeşitleri arasından en kaliteli olanları bulabilmenizi garanti ediyoruz. Tasarımlarınız için en bol çeşit tek isimli organze kurdeleleri kategorimiz altından bilirsiniz.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı