toptan satış
3.43 USD KDV Dahil
5.80 USD KDV Dahil
18.03 USD KDV Dahil
10.47 USD KDV Dahil
11.90 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
13.93 USD KDV Dahil
15.83 USD KDV Dahil
11.61 USD KDV Dahil
13.19 USD KDV Dahil
1 2 3 4 >

Taşlı Şerit Bordür Çeşitleri

Tekstil ürünlerinde veya ev dekorasyon ürünlerinde tasarım yaparken renkli ve süslü ürünleri sık sık tercih ediyor ve kullanıyoruz. Göz alıcı ürünler her daim özel dekorasyon ürünlerinde tercih edilen ana malzemelerinden biri haline gelmiştir. Taşlı şerit bordürde bunlardan biri olarak bilinmektedir. Ürün çeşitliliğine adaptasyonu oldukça kolay olan taşlı şerit bordür çeşitleri rahatlıkla kullanabileceğiniz ve kullanırken oldukça seveceğimiz tasarımlara sahip ürünler arasında yer almaktadır. taşlı şerit bordür çeşitleri pek çok farklı amaçla ve alanda kullanılabilmektedir. Ev tekstili ürünlerinde olduğu kadar giyim ürünlerinde de rahatlıkla kullanılabilen taşlı şerit bordür çeşitleri montajı kolay ürün çeşitliliği arasında yer alıyor. Gerek yapıştırarak gerekse dikerek rahatlıkla kullanabileceğiniz taşlı şerit bordürler şerit halinde özel olarak üretilmiş ürünlerdir. Bu sayede yapacağınız tasarıma şerit olarak Monte edebileceğiniz taşlı, boncuklu, püsküllü veya �ncili özel tasarımları tasarımlarınıza ekleyebilirsiniz. Renk çeşitliliği oldukça geniş olan taşlı şerit bordür çeşitleri özel olarak üretilmiş ürünler arasında yer almaktadır. Taşlı şerit bordürler yalnızca tekstil ürünlerinde değil özel tasarım ev dekorasyon ürünlerinde de kullanılabilirler. Tamamen hayal gücünüze dayalı olan taşlı şerit bordür çeşitleri aynı zamanda uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesi ile kalacak ve özel olarak temizlendiği taktirde ilk günki performansını yıllar boyunca sağlayacaktır.

Taşlı Şerit Bordür Modelleri ve Fiyatları

Taşlı şerit bordür çeşitleri arasında en sık kullanılan bordür çeşidi suyolu şeritlerdir. Su yolu tasarımı takılarda da sık sık karşımıza çıkan ve sıkça rastladığımız özel bir tasarım çeşididir. İnce ve zarif olması, pekçok tasarımda rahatlıkla kullanılabilir özellikte olması ve farklı renk çeşitlilikleri sayesinde suyolu şeritler tasarımlarınız da sıklıkla tercih edebileceğiniz ve hemen hemen tüm tasarım çeşitlerinde kullanabileceğiniz bordür çeşitleri arasında yer alırlar. Kolay kullanılmaları ve hemen hemen tüm tasarımları rahatlıkla uyum sağlayabilmeleri sebebiyle su yolu şerif çeşitleri tasarımcılar tarafından baş tacı edilmiş bir üründür. Su yolu şeritler pek çok farklı özel tasarım ile karşımıza çıkıyor. Gerek renk çeşitliliği gerekse desen ve model çeşitliliği sayesinde ürünlerinizi aradığınız tasarımları yapmanız için bulunmaz bir şerit bordo çeşididir. Su yolu şeritler aynı zamanda farklı desen çeşitleri ile de karşımıza çıkan özel ürünlerdir.

Kristal Taşlı Şerit Bordür Satın Al

Taşlı şerit bordür çeşitlerinden kristal taşların tercih edilmesi en favori tasarımlar arasında yer almaktadır. Kristal taşların hem uygun fiyatlı olması hem de oldukça çarpıcı bir görüntüye sahip olmaları sebebiyle taşlı şerit bordürler de sıklıkla kullanılmaları ve tercih edilmeleri oldukça doğaldır. Kristal taşlı şeritler özellikle abiye tasarımlarında tercih edilen ve kolay uygulanabilir özellikte olması sayesinde tüm tasarımcıların ilgisini çeken özel bir üründür. Kristal taşlı şerit çeşitleri pek çok farklı özel desene ve renk çeşitliliğine sahip ürünler arasında bilinmektedir. Abiye kıyafetlerin izle ve özel tasarım ev tekstili ürünlerini de tercih edebileceğiniz kristal taşlı şerit çeşitleri aynı zamanda ekonomik ürünlerdir.

Sitemiz üzerinde taşlı şerit bordür çeşitlerini en uygun fiyat garantisi ve en kaliteli ürün gamı ile satın alabilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişler uygun fiyatları ve kaliteli ürün çeşitliliğine sahiptir. Tüm alışverişlerinizde özel ödeme seçenekleri, kredi kartı ile alışveriş ve kredi kartına taksitlendirme olanakları sayesinde kolay ve konforlu bir alışveriş sizleri bekliyor. Tüm alışverişleriniz kargo şartlarına uygun olarak özel bir biçimde paketlenir ve vereceğiniz adrese kadar eksiksiz bir biçimde teslim edilir. Tüm taşlı bordo çeşitlerimiz birinci sınıf malzemelerden özel olarak üretilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı