toptan satış
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
5.67 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
5.15 USD KDV Dahil
10.05 USD KDV Dahil
10.05 USD KDV Dahil
10.05 USD KDV Dahil
10.05 USD KDV Dahil
14.55 USD KDV Dahil
14.55 USD KDV Dahil
14.55 USD KDV Dahil
14.55 USD KDV Dahil
Tükendi
0.50 USD KDV Dahil
Tükendi
14.55 USD KDV Dahil
1

Sedef Kurdele Çeşitleri

Kurdeleler tasarım yaparken en çok başvurduğumuz ve tercih ettiğimiz süsleme malzemelerinden biridir. Kurdele seçerken yaptığımız tasarımda kullanacağımızı haftaya göre ve tasarımımızın kullanım alanına göre ürün seçmeye gayret ediyoruz. Kurdele seçimleri genellikle tasarıma uygun ve tasarımın işlevine uygun bir biçimde Seçiliyorlar. Kurdele çeşitleri  o kadar geniş bir portföye sahip ki seçim yapmakta bir o kadar zor bir hale geliyor. Kurdele çeşitleri sayesinde tasarımlar farklı bir boyut kazanırken hangi zamanda tasarıma en uygun kurdele çeşidini seçmekte en önemli detaylardan biridir. Kurdele çeşitleri büyük bir alana yayıldığı için özellikle sade ve naif tasarımlar söz konusu olduğunda daha ince yapıda ve daha narin kurdele çeşitlerinin seçmek elzem hale geliyor. İşte Sedef kurdele de bunlardan biridir.

Sedef Kurdele Modelleri ve Fiyatları

Sedef kurdeleler adından da anlaşılacağı üzere parlak yapıda, narin bir kumaştan özel olarak tasarlanan, genellikle açık renklerde ve tür kumaşlardan üretilen ve aynı zamanda parlak ürünlerdir. Sedef kurdelelerin çarpıcı görüntülerinin sebebi parlak bir kumaştan elde edilmelidir. Sedef kurdeleler genellikle bebek odası tasarımlarında, yatak odası tasarımlarında, düğün konseptleri de, hediyelik eşya süslemelerinde kullanılan bir kurdele çeşididir. İnce yapıları ve narin görüntüleri sebebiyle özel tasarımlara çok yakışan Sedef kurdeleler günümüzde pek çok farklı alanda amacına uygun bir biçimde kullanıyorlar. Bir sedef kurdeleyi tasarımınızda kullanmak tasarımınızı oldukça şık ve gösterişli bir hale getirebilmektedir. Aynı zamanda narin tasarımlı ürünlerinizde tercih edebileceğiniz en uygun kurdele çeşidi olarak da düşünebilirsiniz. Sedef kurdeleler tasarımları gereği hemen hemen Tüm ürünlerde kolaylıkla montajı yapılabilen ve oldukça şık görünen bir kurdele çeşididir.

Sedef Kurdele Satın Al

Sedef kurdeleler genel manada ince tür kumaşlardan üretildikleri için renk çeşitliliği daha fazla karşımıza çıkmaktadır. Dilediğiniz renkte Sedef kurdele bulabilir ve parlak yapıları ile dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Farklı genişlikler da üretilebilmektedir ve genellikle top ile satılmaktadır. Sedef kurdelelerin tamamı parlak ürünlerdir. Bu sebeple sade tasarımları renklendirmek ve hareketlendirmek için en uygun kurdele çeşidine Sedef kurdeleler arasında bulabilirsiniz. Sedef kurdeleler ile yaptığınız tasarımlar aradığınız tasarımlara dönüşecektir. Sedef kurdeleler kolaylıkla şekil alabilir, kolaylıkla bağlanabilir, herhangi bir bölgeye kolaylıkla yapışabilir veya dikiş tutma özelliği sayesinde dikiş ile tutturulabilir. Sedef kurdele çeşitlerine sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En ekonomik ve en kaliteli Sedef kurdele çeşitlerini orijinal ürün görseli yardımı ile seçebilir ve hızlı teslimat garantisi ile satın alabilirsiniz.
SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı