toptan satış
0.50 USD KDV Dahil
0.55 USD KDV Dahil
1.02 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
1.02 USD KDV Dahil
1.02 USD KDV Dahil
1.14 USD KDV Dahil
1.14 USD KDV Dahil
3.74 USD KDV Dahil
3.81 USD KDV Dahil
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.55 USD KDV Dahil
1 2 3 ... 28 >

Desenli ve Baskılı Kurdeleler

Kurdeleler süsleme sanatı için onlarca yıldır kullanılan, renkli, baskılı veya baskısız şeritlerdir. Bu şeritler boy ve en olarak farklılık gösterebilir. Aynı zamanda son yıllarda pek çok farklı kumaş cinsinden de kurdele üretimi yapılabilmektedir. Kurdeleler genel anlamda bir kumaşı, aksesuarı, ev tekstil ürününü veya elbiseyi süslemek için kullanılmaktadır. Bu tamamen sizin öngörünüz ve tasarım zevkinizle alakalıdır ve kurdelelerin kullanım alanlarında bir kısıtlama olmayıp hayal gücünüze bağlıdır. Bu konudaki en temel husus kurdelelerin esnek olması, dilediğiniz şekilde şekillendirebileceğiniz bir ürün olması ile alakalıdır. Dikebilir, yapıştırabilir, bağlayabilir ve hatta kurdelelerden desen veya çiçek gibi objeler dahi tasarlayabilirsiniz. Genel kullanım alanları geniş olan ve her şeye yakışan kurdele çeşitleri geçmişten günümüzde düz ve sade modellerde tasarlansalar da son yıllarda özellikle desenli modelleri ile karşımıza çıkmakta.

Desenli ve Baskılı Kurdeleler Modelleri ve Fiyatları

Desenli kurdele çeşitleri arasında en çok tercih edilen grogren kurdeleler bilhassa desenli kurdelelerin baş tacı konumunda yer almaktadır. Desenli grogren kurdelelerin daha sert bir yapısı olmakla beraber genellikle kumaş üzerine monte edilerek kullanılmaktadır. Tasarımınızın temasına uygun olarak örneğin ayıcık desenli kurdelenin bebekler veya çocuklar için yapılan tasarımlarda kullanılması gibi pek çok tarzda desenini bulmak mümkün olmaktadır. Gül desenli, yazılı baskılı, partiler için özel olarak yapılan tasarımlardan çocuk odaları veya bebek odaları için özel olarak yapılan tasarımlara kadar onlarca farklı renk ve desenlerde desenli ve baskılı kurdele çeşitleri kategorilerimiz altında satışa sunulmaktadır. Grogren kurdeleler ısıya ve dış etkenlere karşı oldukça mukavemetli olup bozulmaya karşı dayanıklı ürünler arasında yer almaktadır.

Desenli saten kurdeleler daha hassas ama daha şık desenli ve baskılı kurdele çeşitleri arasında yer almaktadır. Daha parlak ve şık bir görüntü yaratmak için kullanılırlar. Pek çok farklı desen ve tasarımda bulmanın mümkün olduğu desenli saten kurdeleler renk hassasiyeti açısından diğer desenli kurdelelere göre daha kaliteli baskılarla tasarlanmaktadırlar. Saten kurdelelerin yarattığı yumuşak ve şık his desenli ve baskılı saten kurdeleler üzerinde de aynı formunu korumaktadır. Birbirinden şık desenleri bir arada barındıran onlarca farklı formda desenli saten kurdeleyi pek çok farklı tasarımınız üzerinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çocuklar ve bebekler için tasarımlar olduğu gibi şık ve göz alıcı baskıları ile de pek çok farklı tasarım üzerinde rahatlıkla kullanılabilirler. Varaklı modeller son yıllarda en çok kullanılan saten baskılı ve desenli kurdele çeşitleri arasında yer almaktadır. Farklı en genişliklerini de bulmak mümkündür.

Desenli ve Baskılı Kurdeleler Satın Al

Kot kurdeleler özellikle spor tasarımlar üzerinde sıklıkla kullanılan kurdeleler arasında yer almaktadır. Hem kot kumaş tasarımından yapılan kurdelelerin renk ve desen çeşitliliğinde verdiği spor tarz hissiyatı hem de moda oluşu kot kurdeleleri favori hale getirmektedir. Kot kumaş tasarımı üzerinde oluşturulan farklı renklerdeki puantiye veya çizgili desenleri sayesinde tasarımlarınıza şıklık katacak farklı bir kurdele çeşididir.

Tüm desenli ve baskılı kurdele çeşitlerimiz özenle hazırlanmakta olup tüm dış etkenlere karşı maksimum derecede mukavemetli ürünlerdir. Uygulandıkları alanda uygun şekillerde korunup temizlendikleri takdirde uzun yıllar boyunca kullanıma uygun ürünlerdir. Özenli bir biçimde korunarak uzun yıllar boyunca dayanıklı hale getirilebilirler. Dikilerek veya yapıştırılarak montajı yapılabilir. Aynı zamanda herhangi bir objeye bağlanarak kullanıma uygundurlar. Kategorilerimiz altında satışı yapılan tüm baskılı ve desenli kurdele çeşitlerimiz birinci sınıf malzemelerle üretilmiş olup gün ışığına, ısıya veya yıkanmaya karşı dayanıklı olup montajının yapıldığı alanlarda uzun yıllar boyunca ilk günki formunu rahatlıkla koruyabilmektedirler.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı