toptan satış
72.13 USD KDV Dahil
115.79 USD KDV Dahil
61.18 USD KDV Dahil
72.13 USD KDV Dahil
70.69 USD KDV Dahil
61.18 USD KDV Dahil
115.79 USD KDV Dahil
62.98 USD KDV Dahil
70.84 USD KDV Dahil
56.67 USD KDV Dahil
69.42 USD KDV Dahil
85.01 USD KDV Dahil
119.14 USD KDV Dahil
83.72 USD KDV Dahil
69.55 USD KDV Dahil
115.79 USD KDV Dahil
72.13 USD KDV Dahil
62.98 USD KDV Dahil
62.98 USD KDV Dahil
62.98 USD KDV Dahil
62.98 USD KDV Dahil
62.98 USD KDV Dahil
62.98 USD KDV Dahil
66.85 USD KDV Dahil
61.18 USD KDV Dahil
61.18 USD KDV Dahil
51.39 USD KDV Dahil
111.93 USD KDV Dahil
86.94 USD KDV Dahil
154.56 USD KDV Dahil
148.12 USD KDV Dahil
148.12 USD KDV Dahil
1 2 3 >

Zirkon Gelin Tacı

Gelinler en özel günleri olan düğün günleri, nişan günleri ve kına gecelerinde özel aksesuarlar kullanmayı severler. Bu özel aksesuarlar içerisinde lüks gelin tacı ve diğer gelin aksesuarları oldukça popülerdir ve çok farklı aksesuarlar kullanılır. Gelin aksesuarları arasında en popüler olanı ise gelin tacıdır. Gelin taçları hemen hemen tüm düğün merasimleri için kullanılır ve sevilerek kullanılan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Lüks gelin taçlarının seçimi yapılırken gelinliğin modeline, türüne, diğer aksesuarlara, kullanılacak takılara göre seçim yapılması gerekir. Bu detaylar göz önüne alınarak yapılan gelin tacı seçimleri hem şık bir görüntü sergilenmesine, hem de hayallerdeki gelin kombininin yapılmasına olanak verir. Lüks gelin tacı gibi özel bir ürünü seçebilmek için pek çok özel detayı bilmek ve bu seçimi bu detaylara göre yapmak çok mühimdir. Gelin tacı seçimi yapılırken en önemlisi gelinlik modelinin belli olması ve gelinlik veya abiye kıyafetin diğer detaylarına uygun olması gerekir. Belli başlı detaylar, kullanılan işlemeler veya taşlı süslemeler gelin tacı seçiminde de rol oynamaktadır. Gelin tacı seçimlerinizde giyeceğiniz gelinlik veya abiyeyi seçip satın aldıktan sonra taç seçimi yapmanızı tavsiye ederiz.

Zirkon Gelin Tacı Modelleri ve Fiyatları

Gelin taçlarında en popüler olan, en çok kullanılan gelin tacı çeşidi zirkon gelin tacı modelleridir. Zirkon gelin taçları, mevcut gelin taçları içerisinde en fazla kullanılan ve aynı zamanda en şık görüntüye sahip taçlar arasında yer alır. Göz alıcı ve kaliteli zirkon taşlar gelin tacını kaliteli bir biçimde süsler, aynı zamanda ışıltılı bir görüntü katar, saçlara tam olarak uyum sağlar, olabildiğince hafif bir üründür ve başta uzun süre kaldığında ağırlık yapmamaktadır. Zirkon gelin taçları, gelin taçları arasında en çok bilinen ve en fazla farklı model üretilen gelin taçları arasında yer almaktadır. Dolayısı ile pek çok farklı kalitede ve farklı modeller ile üretilen zirkon taşlı gelin taçları en fazla satılan ve satın alınan ürünlerdir. Zirkon taşlı gelin taçları standart bir abiye ile kullanılabilir, gelinlikle kullanılabilir ve kına kıyafeti ile kullanılabilir. Gece yapılacak organizasyonlarda ve gündüz yapılacak organizasyonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Buna uygun olarak çok katlı ve tek – çift katlı zirkon gelin taçları bulabilirsiniz. Aynı zamanda yalnızca gümüş değil altın rengi veya renkli zirkonlar ile tasarlanmış farklı modellerde bulabilmeniz mümkündür. Zirkon taşlı gelin taçlarında seçenek ve renk oldukça fazladır. Seçenek bol olduğu için farklı renklerde abiye kıyafetlerle nişan ve söz törenlerinizde, kına gecelerinizde de zirkon taşlı gelin tazı kullanabilmeniz mümkündür. Gelin tacı satın alırken yapmanız gereken gelin tacının modeline ve rengine karar vermenizdir. Gelin taçlarının çeşitleri de, kaliteli standartları da, büyüklükleri ve modelleri de bütçenize uygun farklı kategoriler altında, farklı kalitelerde satın alımınıza sunulmakta ve farklı seçeneklerde gelin tacı bulabilmenize olanak sağlamaktadır. Zirkon gelin taçı dilediğiniz renk ve modelde taç bulabileceğiniz çok geniş bir kategoridir.

Zirkon Gelin Tacı Satın Al

Hayalperest boncuk olarak zirkon taşlı gelin taçları kategorimizde sizler için sunduğumuz onlarca farklı modelde, kalitede, renkte ve stilde zirkon taşlı gelin tacı bulabilirsiniz. Zirkon gelin taçı her cemiyetiniz için alabileceğiniz geniş bir çeşitliliğe sahiptir. En sade modelden en gösterişli zirkon gelin tacı modeline kadar farklı ve özgün tasarımlar sitemizde zirkon gelin tacı kategorimiz altında satışa sunulmaktadır. Yapmanız gereken en sevdiğiniz zirkon gelin tacını kalitesinden emin olarak dilerseniz kredi kartı ile, dilerseniz kapıda ödeme ile satın almaktadır. Satın aldığınız zirkon gelin taçları özenle paketlenir, adresinize kadar en kısa sürede teslim edilir.
SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı