toptan satış
4.51 USD KDV Dahil
3.00 USD KDV Dahil
7.69 USD KDV Dahil
2.57 USD KDV Dahil
4.51 USD KDV Dahil
7.69 USD KDV Dahil
7.69 USD KDV Dahil
3.74 USD KDV Dahil
4.29 USD KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
3.19 USD KDV Dahil
4.29 USD KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Yeni Ürün
6.44 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
3.19 USD KDV Dahil
3.26 USD KDV Dahil
%2 İndirim
%2İndirim
Yeni Ürün
3.49 USD KDV Dahil
3.97 USD KDV Dahil
3.40 USD KDV Dahil
3.65 USD KDV Dahil
3.86 USD KDV Dahil
4.51 USD KDV Dahil
7.60 USD KDV Dahil
9.02 USD KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Yeni Ürün
3.86 USD KDV Dahil
4.51 USD KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
6.44 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
6.44 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
3.00 USD KDV Dahil
6.44 USD KDV Dahil
7.73 USD KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 ... 5 >

Ütü İle Yapışan Şerit Aplik

Moda alanında binlerce farklı aksesuar ile yine binlerce farklı süslemeler yapılabilmektedir. Kıyafetlere, ev dekorasyon ürünlerine, yatak örtüsü ve perde gibi, halı ve kilim gibi, masa örtüsü ve vitrin örtüleri gibi, havlu ve peçeteler gibi farklı ev tekstili ürünlerine yapılan süslemeler hem kaliteli hem de farklı olunca oluşturulan görüntülerde daha canlı ve parlak, aynı zamanda da daha fazla ulaşılabilir talep gören ürünler ortaya koymamıza olanak sağlamakta. Herhangi bir ürünü süslemeye başladığımız zaman neler ortaya koyabileceğimizi de bilmemiz gerekiyor. Bazı süslemeler çok klasik ve geçmişten bu yana varlığını sürdürürken bazı süslemeler yeni yeni karşımıza çıkıyor ve uygulaması daha basit olduğu için daha cazip bir hal alıyor. Ütü ile yapışan şerit aplikler bu süslemeler arasında yer alan ve kullanım alanı oldukça geniş ve çok şık ürünler arasında yer almaktadır. Şerit aplikler geçmişten bu yana çok sık kullanılan ürünler fakat geçmişte bu aplikleri el ile veya makine yardımı ile dikmek gerekiyordu. Dikme işlemi esnasında yamuk olmaması, hizalı görünmesi ve dikilen kumaş üzerinde çekme yapmaması çok önemli ve dikkat ve beceri isteyen detaylardı. Som teknolojiler sayesinde ütü ile yapışan şerit aplikler üretilmeye başlandı. Dilediğiniz zeminde ütü yardımı ile yapıştırabileceğiniz şerit aplikler pek çok farklı ve aklınıza gelebilecek, hayal gücünüzün el verdiği tüm farklı hobi işlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz türden ürünler haline geldi.

Ütü İle Yapışan Şerit Aplik Modelleri ve Fiyatları

Şerit aplikler kumaşların dilediğiniz bölümüne sabitleyebileceğiniz ürünlerdir. Özel yapıları sayesinde ütüyü üzerine bastığınız zaman kendiliğinden sabitlenir ve yıkama gibi işlemlerle sabitlendiği kısımdan ayrılmaz. Kısacası bir ömür sabitlendiği yerde sağlam bir şekilde görevini yerine getirmektedir. Uygulaması oldukça kolaydır, herhangi bir özel yetenek veya el becerisi gerektirmez. Farklı genişliklerde üretildikleri için aklınızdaki süslemede rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ütü ile yapışan renkli şeritleri perdelerinizin uç kısımlarını süslemek için kullanabilirsiniz. Perdelerinizde ekstra bir ağırlık yaratmayacaklardır. Yıkamaya karşı dayanıklı ürünler oldukları için uzun süre perdelerinizde görmek istediğiniz şıklığı yakalamanıza olanak vereceklerdir. Aynı zamanda ısıya karşıda son derece dayanıklı oldukları için perdelerinizi ütülerken zorlanmayacak olmanız perdeler için iyi bir süsleme alternatifi yakalamanızı sağlayacaktır.

Ütü ile yapışan renkli şeritleri kıyafetlerinizde de kullanabilirsiniz. Abiye kumaşlar için ve terzilik için pek çok farklı görüntü elde etmenizi sağlarlar. Sade kumaşları hareketlendirirler. Giymekten sıkıldığınız kıyafetlerinizi bu şeritler sayesinde baştan yaratmanıza olanak verirler.

Ütü İle Yapışan Şerit Aplik Satın Al

Ütü ile yapışan renkli şeritleri aynı zamanda ev tekstili ürünlerinizde de evinizin konforunda kullanabilirsiniz. Her renk ev tekstili ürününde hayal gücünüzün el verdiği ölçüde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Ütü ile yapışan renkli şeritler yüzlerce farklı renk ve desen çeşidine sahiptir. Simlisi, boncuklusu, zincirlisi, taşlısı kumaş üzerine işlenmiş olan çeşitleri mevcuttur. Tüm bu şeritleri dilediğiniz ölçülerde sipariş edebilirsiniz. tersten ütü yaparak dilediğiniz kumaşa dilediğiniz şekilde sabitleyebilirsiniz. Yüksek ısıda aktive olan yapıştırıcısı sayesinde iz ve leke bırakmadan uyguladığınız kumaş üzerine bir daha ayrılmayacak şekilde sabitlenmektedir. Yıkama esnasında dökülme, kopma gibi hasarlar oluşmamaktadır. Aynı zamanda ısıya ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı ürünlerdir. Uzun yıllar kullanabilmek için uygun şekilde yıkanıp ütülenmesi gerekmektedir.

Yapacağınız tüm ütü ile yapışan şerit aplik alışverişlerinizde sizlere birinci sınıf malzemelerle üretilmiş, görsellerin birebir aynısı ürünler gönderilmektedir. Satışların tamamı 1 metre uzunluk üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Şerit apliklerin enlerinin genişliği tercih edeceğiniz ürünün özelliğine göre değişmektedir. Farklı ödeme yöntemlerini kullanarak anlaşmalı kargo şirketi ile 3 – 5 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı