toptan satış
2.33 USD KDV Dahil
2.64 USD KDV Dahil
2.33 USD KDV Dahil
2.64 USD KDV Dahil
11.40 USD KDV Dahil
12.95 USD KDV Dahil
2.33 USD KDV Dahil
2.64 USD KDV Dahil
11.40 USD KDV Dahil
12.95 USD KDV Dahil
11.40 USD KDV Dahil
12.95 USD KDV Dahil
Tükendi
2.33 USD KDV Dahil
2.64 USD KDV Dahil
Tükendi
2.33 USD KDV Dahil
2.64 USD KDV Dahil
1

Meç Çeşitleri

Abiye kıyafetlerde, kıyafetlerin de, özel süsleme isteyen özel tasarım ürünler de, ev tekstili ürünlerinde, renkli ve süslü olarak tasarlanan pek çok tekstil ürününde kullanılan meç süslemeler özel tasarım kıyafetlerin renklendirilmesinde ve süslenmesinde kullanılan özel bir yapıya sahiptir. Meç denince akla ilk olarak ışıltılı ve pırıltılı yapıya sahip kumaşlar gelmektedir. Meç çeşitleri özel taşlarla, özel boncuklarla üretilmiş ve kumaş gibi bir yapıya sahip olan ürünleri içermektedir. Meçler kıyafetlere ve tekstil ürünlerine monte edilmek üzere özel olarak tasarlanmaktadırlar. Genellikle ütü ile kolaylıkla yapışabilmektedirler. Bu sayede uygulama alanlarında özel olarak farklı modellerde tasarımlar yapmanıza olanak sağlamaktadırlar. Montajı esnasında herhangi bir dikiş veya ekstra bir ürün kullanmanız gerekmez.

Meç Çeşitleri Nerelerde Kullanılabilir

Meç çeşitleri özellikle çok fazla süslenmesi gereken kıyafetler veya ev tekstili ürünlerinde tercih edilen bir süsleme aracıdır. Gelinlikler, abiye kıyafetler, kaftanlar, özel tasarım nevresim takımları ve buna benzer ev tekstili ürünlerinde meç yardımıyla tasarımlar yapılmaktadır. Meç ürünleri kolaylıkla monte edilebilen bir yapıya sahip olduğu için ve esnek ürünler olduğu için pek çok noktada kolaylıkla kullanılabilmektedir. bir ürünü yüksek ölçülerde süslemek ve pırıltılı ve ışıltılı bir hale getirebilmek için meç ürünlerinden faydalanılabilir. Meçler aynı zamanda kolaylıkla temizlenebilir ve yıkanabilir ürünlerdir. Bu sebeple ekstra bir bakıma ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz ürünler olduğu için tasarım yapacağınız farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle özenle temizlenen abiye ve özel gün ürünleri için meç çeşitleri ile tasarım yapmak kolay olacaktır. Aynı zamanda mec çeşitleri takı ve toka gibi saç süslerinde de tercih edilmektedir. Bu alanda tercih edilmesinin sebebi özellikle saç tasarımı yapılırken farklı ürünlerden faydalanmak isteyen kişiler için ürün çeşitliliği yaratmaktır.

Meç Çeşitleri Satın Al

Meç ürünleri tekstil süsleri olarak da bilinmektedir. Tekstil süsleri tekstil ürünlerini daha hareketli hale getirmek ve doğru ürünlerden faydalanarak yapmak istediğiniz tasarımı ortaya koymak için bulunmaz bir nimettir. Meçler tekstil süsleri arasında en çok rağbet gören süsleme ürünleri arasında yer almaktadır. Sıçak ütü yardımıyla kolaylıkla yapışabilmesi ve monte edildikten sonra yapıştırıldığı alandan bir daha çıkmaması, aynı zamanda kolaylıkla yıkanabilmesi ve kesilerek kullanılabilmesi sebebiyle tasarım yapma ve kullanma kolaylığı sağladığı için hobi severler arasında tercih edilen bir ürün olarak bilinmektedir. Meç yardımı ile yapacağınız tasarımlar kolay olarak tasarlayabileceğimiz bir yapıya sahiptir ve pek çok farklı ürünle kolaylıkla kullanabileceğiniz özel tasarımlar yapmanıza olanak sağlayacaktır.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı