toptan satış
26.45 USD KDV Dahil
26.45 USD KDV Dahil
40.25 USD KDV Dahil
21.64 USD KDV Dahil
37.30 USD KDV Dahil
14.94 USD KDV Dahil
14.94 USD KDV Dahil
28.74 USD KDV Dahil
40.25 USD KDV Dahil
28.13 USD KDV Dahil
29.91 USD KDV Dahil
26.45 USD KDV Dahil
40.25 USD KDV Dahil
28.13 USD KDV Dahil
26.45 USD KDV Dahil
23.08 USD KDV Dahil
27.99 USD KDV Dahil
32.46 USD KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
28.74 USD KDV Dahil
30.29 USD KDV Dahil
1 2 3 ... 44 >

Kına Taçları

kına geceleri ülkemizde en eski düğün törenlerinden biridir. Kına gecelerinde gelinin kız arkadaşlarının, kadın akrabalarının, kısaca yalnızca kadınlara ait olan ve kadınların eğlenebilmesi için organize edilmiş olan kapsamlı bir gecedir. Bu cemiyetlerde giyilen kıyafetler, kullanılan aksesuarlar, düzenlenen törenler oldukça önemlidir ve özenilerek yapılmaktadır. Bu yüzden her detay uzun uzun düşünülerek tasarlanmaktadır. Kına geceleri için en önemli detay kıyafetler ve kıyafetlerin yanında kullanılacak olan aksesuarlardır. Bu aksesuarların seçilmesi ve kullanılması her kadın için çok önemli ve uzun uğraşlar gerektiren bir konudur. Bir aksesuarın seçilmesi, onun kıyafete uygun olarak kullanılabilmesi için uzun araştırmalar yapılmakta ve buna göre uygulanmaktadır.

Kına aksesuarları arasında en çok kullanılan aksesuarlardan biri olan kına taçları her gelinin olmazsa olmaz aksesuar seçimlerinden birisidir. Tesettürlü olsun veya olmasın kına taçları kına kıyafeti ile beraber mutlaka kullanılmaktadır. kına taçları genellikle renkli taşlarla süslenmektedir. Kına kıyafetlerindeki renklilik bunun esas sebebidir. Kına taçları giyilecek kıyafete uygun olacak şekilde seçilmektedir. Kıyafetin rengine uygun taşlarla süslenmiş olan pek çok farklı taç bulabilirsiniz.  Bu taçların en büyük özelliği farklı boyutlarına farklı model ve renklerine ulaşmanın oldukça basit olmasıdır. Dilerseniz çok katlı büyük bir taç satın alabilir, dilerseniz yalnızca saç aksesuarı olarak kullanılan sade modellere ulaşabilirsiniz.

Kına Taçları Modelleri ve Fiyatları

Çok katlı taç modelleri gösterişli taç modelleri arasında yer almaktadır. Büyük ve küçük taşların organize bir biçimde taca yerleştirilmesi ile tasarlanmaktadırlar. Çok katlı modeldeki taçlar tesettürlü veya tesettürsüz saç modellerinde kolaylıkla kullanılabilmektedir ve aynı zamanda her iki tarza da oldukça yakışmaktadır. Kıyafetlerdeki organize görüntüye rahatlıkla uyarlanabilmektedir. Hem örtülerde hem de saçta montajı kolaylıkla yapılmakta ve ağırlığı kolayca taşınabilecek şekilde ayarlanmaktadır.

Zirkon taşlı gelin ve kına taçları genellikle yalnızca zirkon taşlar kullanılarak tasarlanmaktadır. Zirkon taşların ışıltısı ve şık görüntüsü hem kına kıyafetleri hem de gelinliklerle başarılı bir şekilde uyum sağlayabilmektedir. Pek çok farklı modelde kına ve gelin tacı tasarlanabilmektedir zirkon taşlarla. Büyük modellerden küçük modellere kadar onlarca farklı tasarımla bu taçlar karşımıza çıkabilir. Bu sebeple oldukça başarılı ve sevilen modeller arasında yer almaktadır. Üstelik pek çok farklı modelle rahatlıkla uyum sağlayabileceği için doğru muhafaza edildiğinde yıllar sonra dahi rahatlıkla farklı bir törende kullanılabilir veya hediye edilebilirler.

Kına Taçları Satın

Taç modelleri arasında renkli taşlı modeller moda olduğu kadar gold ve bal rengi gibi daha klasik renklerde taçlarda tasarlanmakta ve bu taçlar hem kına hem de düğün organizasyonlarında sevilerek kullanılmaktadır. Gold renkli zemin üzerine bal rengi taşlı taç modelleri kırmızı, yeşil gibi ters renklerle oldukça şık bir biçimde uyum sağlamaktadır. Kına taçları arasında en çok tercih edilen renklere ve tasarımlara sahip taç modellerinden birisidir.

Saç aksesuarları son yıllarda moda olan ve çok sevilen, hem kına kıyafetleri ile hem de gelinliklerle uyum sağlayabilen taç modelleri arasında yer almaktadır. Hem tesettürlü gelinler hem de tesettürsüz gelinler bu aksesuarları severek kullanmaktadır. Saç aksesuarları tüm modellerdeki abiyelerle, kına kıyafetleriyle ve gelinliklerle kullanılabilirler. Saç veya türban tasarımının bir önemi olmadan farklı tasarımlarla rahatlıkla uyum sağlayabilmektedirler.

Tüm taç modellerimiz özel olarak tasarlanmakta olup birinci sınıf malzemelerle ve özel işçiliklerle hazırlanmaktadır. Kına ve gelin taçlarımız anlaşmalı kargo şirketimiz aracılığı ile özenle paketlenmekte olup size güvenle ulaşabilmesi için özel ihtimam gösterilmektedir. Gelin ve kına taçlarımızı nakit veya kredi kartı ile güvenli ödeme alt yapımızla kolayca satın alabilirsiniz.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı