toptan satış
$8.33 KDV Dahil
$8.94 KDV Dahil
$17.84 KDV Dahil
$19.16 KDV Dahil
$15.46 KDV Dahil
$16.61 KDV Dahil
$17.84 KDV Dahil
$19.16 KDV Dahil
$15.46 KDV Dahil
$16.61 KDV Dahil
$17.84 KDV Dahil
$19.16 KDV Dahil
$17.84 KDV Dahil
$19.16 KDV Dahil
$20.22 KDV Dahil
$21.72 KDV Dahil
$20.22 KDV Dahil
$21.72 KDV Dahil
$15.46 KDV Dahil
$16.61 KDV Dahil
$17.84 KDV Dahil
$19.16 KDV Dahil
$20.22 KDV Dahil
$21.72 KDV Dahil
$15.46 KDV Dahil
$16.61 KDV Dahil
$15.46 KDV Dahil
$16.61 KDV Dahil
$8.33 KDV Dahil
$8.94 KDV Dahil
$8.33 KDV Dahil
$8.94 KDV Dahil
$8.33 KDV Dahil
$8.94 KDV Dahil
1

Taşlı Aplikler Çeşitleri

Özel tasarımlarımız da ve hobi işlerimizde kullandığımız ürünlerin pek çoğu özel olarak seçilmiş ve tasarımlarımıza en uygun malzemeler arasından özenle bir araya getirilmiş yine özel tasarımlardır. Herhangi bir tasarım yaparken en çok dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesi tasarımlarımızı üzerinde kullandığımız özel ürünlerdir. Bir tasarım yaparken ona en uygun ürünü veya materyali seçmek için büyük bir arayışa gireriz. Bu noktada en çok dikkat ettiğimiz husus seçtiğimiz ürünün tasarımımıza uygun olup olmayacağıdır. Pek çok tasarım da pek çok farklı malzeme ve yine ürünlerimize özel olarak tasarlanmış ara ürünler seçeriz. Bu ara ürünler yarattığımız işlerimizi daha da gösterişli hale getirirken tasarımlarımızda farklı bir hava yaratır. Tasarımlarımızı daha canlı ve renkli hale getirirken kullandığımız ekstra ürünler bizler için hem kurtarıcı hem de ürünlerimizin daha estetik görünmesine yardımcı olacak eklentiler olarak karşımıza çıkıyor. Bunlardan biri de taşlı apliklerdir. Taşlı aplikler kullanılması oldukça basit ve hemen hemen tüm tasarımlara uygun hale getirebileceğiniz, çoğunlukla ütü ile kumaş üzerine rahatlıkla yapıştırılabilen, diğer yapıştırma teknikleri kullanılarak monte edilebilen, kolay temizlenebilen ve yıkamaya uygun ürünler arasında yer almaktadır. Taşlı aplikleri gerek kumaş, gerekse pek çok farklı ev dekorasyon ürünü montajında kullanabilirsiniz. Taşlı aplikler şerit halinde tasarlanmaktadır. Bu sayede bir bordür görevi görerek tasarımlar üzerinde farklı uygulamalar yapabilmenize olanak sağlamaktadırlar.

Taşlı Aplik Modelleri ve Fiyatları

Taşlı aplikler tasarımlarınızı uygun olarak farklı renk ve modellerde üretilebilmektedir. Otantik desenler, çiçekli desenler, yaprak desenleri ve çarpıcı renk ve tasarımlarla taşlı aplikler oldukça ilgi çekici tasarım ürünler arasında yer alırlar. Taşlı olmaları sebebiyle en sade tasarımları bile gösterişli hale getirebilen taşlı aplik modelleri, kolay ve hızlı uygulanabilir olması ve pek çok farklı işleme karşı mukavemetli olmaları sebebiyle tasarımcılar tarafından çok fazla tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Taşlı aplik modelleri sayesinde tasarımlarınız da farklı ve çarpıcı görüntüler elde edebilirsiniz. Taşlı aplik modelleri pek çok farklı şekilde montajı yapılabilen ürünlerdir. Tercihinize uygun olarak dilerseniz ütü ile yapıştırabilir veya dikiş yöntemi ile monte edebilir, kullanacağınız bölgeye özel olarak silikon veya sıcak yapıştırıcı uygulamalarla uygulayabilirsiniz. Taşlı aplik modelleri monte edildiği noktalarda uzun yıllar boyunca ilk günkü halini koruyabilmektedir. Doğru temizlendiği taktirde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz taşlı aplik modelleri İlk günkü hallerini, renklerini ve tasarımlarını muhafaza edebilirler. Kristal taşlı, suyolu desenli, janjanlı, İnci işlemeli, çiçek desenli, İncili ve taşlı karışımlı modelleri ile taşlı şeritler veya taşlı aplik çeşitleri farklı boy veya genişlikler dede üretilebilmektedir. Taşlı aplikleri satın alırken top halinde satın alabilirsiniz. Metre hesabı ile satışa sunulmakta olan taşlı aplik çeşitleri özellikli olarak ürün kategorileri altında hangi ölçülerde gönderileceğini detayları belirtilmektedir. Uygun ölçüleri seçerek taşlı apliklerinizi satın alabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Taşlı Aplik Satın Al

Sitemiz üzerinde renk renk ve desen desen farklı taşlı aplik çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Taşlı aplik çeşitlerimiz ütü ile yapışan özellikte olup, kolay monte edilebilen ve kolay temizlenebilen ürünlerden oluşmaktadır. Taşlı aplik çeşitlerimiz metre hesabı ile satışa sunulmaktadır. En kaliteli ürünler arasından sizler için özenle seçilerek bir araya getirilmiştir. Yapacağınız tüm alışverişlerde kredi kartı ile alışveriş seçeneği, kredi kartına taksitlendirme seçeneği ve siparişinizin ardından adresinize kadar teslimat avantajı ile kolay ve sorunsuz bir alışveriş yapmanıza yardımcı oluyoruz. Tüm alışverişlerinizde en kaliteli taşlı aplik çeşitlerini garanti ediyor ve en uygun fiyat garantisi ile sizler için bir araya getiriyoruz.

SON EKLENEN ÜRÜNLER