toptan satış
39.31 USD KDV Dahil
42.05 USD KDV Dahil
46.17 USD KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
11.84 USD KDV Dahil
11.84 USD KDV Dahil
11.84 USD KDV Dahil
11.84 USD KDV Dahil
11.84 USD KDV Dahil
11.84 USD KDV Dahil
Tükendi
30.73 USD KDV Dahil
Tükendi
25.58 USD KDV Dahil
1

Takı Tasarım Setleri Çeşitleri

Her birimiz takı ve aksesuar konusunda özel ve Özgün ürünlere önem veririz. Özel ve Özgün ürünler genellikle el yapımı ve benzersiz tasarımlara sahip takılardan oluşmaktadır. El yapımı takılar son yıllarda favori takılar arasında yerini alıyor. Malzemeleri kolaylıkla bulunabilen ve oluşturulan setlerle kolaylıkla farklı takılar tasarlanabilen özel takı tasarım setleri, gerek kendiniz gerekse yakınlarınız için kız hazırlayabileceğiniz şık takı ve aksesuarlar ortaya koyuyor. Takı tasarımı yapmak takı tasarım setleri ile hem çok basit hem de çok ekonomik hale gelmekte. Setlerdeki çeşitlilik ve farklı ürünler ortaya koyabilme özelliği sayesinde bileklikler, kolyeler, küpeler, yüzükler ve farklı çeşitlilikteki ürünler ortaya çıkarılabilmektedir. Takı tasarım setleri çoklu parçalardan oluşmaktadır ve farklı çeşitlilikteki takıları ortaya çıkarabilmektedir. Kolay ve kaliteli malzemelerden oluştuğu için, takı tasarımında ihtiyaç olan araç ve gereçleri de içinde bulundurduğu için oldukça ergonomik setlerdir. Takı tasarım setleri ile kaliteli malzemelerden farklı çeşitlilikteki ürünleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Takı yapmak için gerekli Takı Tasarım Setleri

Herhangi bir takıyı ortaya çıkarabilmek için farklı çeşitlilikteki takı tasarım malzemelerine ihtiyaç duyulur. Bu malzemeler ne kadar kaliteli olursa ortaya çıkacak takı çeşitleri de o kadar kaliteli olacaktır. Takı tasarım malzemelerinin çeşitliliğe kadar yanında kullanılacak olan ürünlerle çeşitli ve gerekli olanlarından özel olarak seçilmesi önemlidir. Takı yapmak için pens ve kesici aletlere de ihtiyaç duyulmaktadır.  Takı tasarımlarını doğru bir biçimde yapabilmek için, kullanılacak malzemelerin en doğru şekilde kullanılabilmesi için yalnızca takılarda kullanılan boncuk ve metal aksamlar değil bu akşamları bir araya getirmeniz de yardımcı olacak yardımcı malzemelere de ihtiyaç duyarsınız. Yalnızca taş ve boncuklar değil metal aksamlarla da çalışılmaktadır. Yapacağınız takı tasarımlarında kullanacağınız ürünler hem kaliteli hem de çeşitli olmalıdır. Böylece ortaya çıkacak olan ürünler kaliteli ve uzun ömürlü olacaktır. Takı yapmak için gerekli tüm malzemeleri özel takı tasarım setlerinde bulabilirsiniz. Bu setleri kullanması oldukça kolay ve pek çok farklı ürünü ortaya çıkarabileceğiniz şekilde çeşitli ve çoklu setlerdir. Takı tasarım setleri farklı ürünleri bir araya getiren ve farklı takıları da tasarlayabileceğiniz tüm malzemelere sahiptir. Böylece farklı ürünlere ihtiyaç duymadan kolaylıkla takı tasarımı yapabilirsiniz.

Takı Tasarım Setleri Satın Al

Takı tasarımı yaparken takı yapım setlerine başvuracaksanız önceliğiniz mutlaka ne tür bir takı tasarlamak istediğinize karar vermek olmalıdır. Farklı çeşitler için farklı setler oluşturulabileceği gibi, tüm takıları da tasarlayabileceğimiz takı tasarım setleri bulunmaktadır. Çocuklar için veya yetişkinler için farklı takı tasarım setleri satışa sunulmaktadır. Rengarenk ürünlerin veya şık takı tasarımı yapabileceğiniz setlerin bir arada bulunduğu özel takı yapım setleri ile kendinize özel, Özgün ve profesyonel ürünler ortaya koyabilirsiniz. Takı tasarım setlerinde takı tasarımı yaparken ihtiyacınız olacak tüm malzemeler bir arada bulunacağı için, özel takılar yaparak satışa da sunabilirsiniz. Takı yapım setleri ilk kez takı tasarlıyorsanız sizler için bir rehber olacaktır. Hayalperest boncuk olarak, gerek profesyonel gerekse amatör olarak başlayacağını takı tasarım işlerinde özel setler ile karşınıza çıkıyoruz. Takı tasarım setlerimizin tamamı oldukça ekonomik ve kolay tasarlanabilen ürünleri içermektedir. Aynı zamanda takı tasarım setlerimiz kullanıcısını herhangi bir alerji yapmayacak kaliteli malzemeleri bir araya getirir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz özel takı tasarımlarınızı takı yapımı setlerimiz ile ortaya çıkarabilirsiniz. Farklı talepleri Özgün farklı ürünleri bir araya getiren takı yapım setlerimiz sayesinde hayalinizdeki takı tasarımlarını ortaya çıkaracaksınız. Tüm alışverişlerinizde kolay ödeme seçenekleri ve adresinize kadar teslimat kolaylığından faydalanın.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı