toptan satış
0.50 USD KDV Dahil
0.55 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.55 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.55 USD KDV Dahil
2.38 USD KDV Dahil
2.38 USD KDV Dahil
2.38 USD KDV Dahil
2.38 USD KDV Dahil
2.38 USD KDV Dahil
2.38 USD KDV Dahil
2.38 USD KDV Dahil
4.17 USD KDV Dahil
4.17 USD KDV Dahil
4.17 USD KDV Dahil
Tükendi
0.83 USD KDV Dahil
0.92 USD KDV Dahil
Tükendi
2.38 USD KDV Dahil
1

Degrade Kurdele Çeşitleri

Kurdeleler süsleme sanatının vazgeçilmez bir parçasıdır. Gerek el işlerinde, gerek ürün tasarımlarında, gerekse kıyafet tasarımlarında kurdele çeşitlerine başvuruyor ve kurdelelerin şık yapılarından faydalanıyoruz. Kurdele çeşitleri sayesinde yaptığımız tasarımlar göz alıcı ve aradığımız şıklıkta ortaya çıkıyor. Kurdeleler kendi içlerinde oldukça farklı tasarımları bir araya getiren bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Hemen hemen her tasarımda kurdeleye ulaşmak mümkündür ve kurdelelerin şıklığından kolaylıkla faydalanılabilir. Kurdele çeşitleri ile yaptığınız tasarımlar şık ve gösterişli bir havaya bürünürken aynı zamanda fonksiyonel hale de getirilebilir. Kurdele çeşitlerine pek çok üründe yer verebilir ve özellikle daha az gösterişli ve daha sade ürünleri hareketlendirebilirsiniz. Kurdele çeşitleri sayesinde yaptığınız tasarımlar ön plana çıkacak ve daha gösterişli bir hale gelecektir.

Degrade Kurdele Modelleri ve Fiyatları

Degrade kurdeleler gökkuşağı şeklinde tasarlanmış ve bir rengin birden fazla tonunu bir araya getiren özel bir yapıya sahiptir. Degrade kurdele renk geçişli kurdeleler olarak da adlandırılabilirsiniz. Seçtiğiniz renk tonundan beyaza kadar bir geçiş sağlayan ve özellikle büyük alanlarda kullanıldığında geçişi sayesinde oldukça şık ve havalı bir tarz yaratan özel bir tasarıma sahiptir. Yalnızca renk geçişi olarak değil gökkuşağı renklerinin de bir araya gelebileceği özel tasarım ve desenler sayesinde degrade kurdeleler tasarımlarınızı da baş tacı bir yere sahiptir. Degrade kurdeleler ile özellikle kutu tasarımlarında, kutu süslemelerinde, masa ve sandalye giydirmelerde, takı ve aksesuar tasarımlarında kullanabileceğiniz özel kurdele çeşitlerine kavuşmuş olacaksınız. Yapacağınız tasarımlarda kullanacağınız degrade kurdeleler ile yaptığınız tasarımların kalitesi ve modeli aranılan bir hal alacaktır.

Degrade kurdele Satın Al

Degrade kurdeleler yeni tasarlanmış kurdele çeşitleri arasında yer alıyorlar. Günümüzde pek bilinmeyen fakat özel tasarım yapan kişilerin ezbere bildiği degrade kurdeleler sayesinde tasarımlarınız da yeni ve şık bir hava yaratmanız da mümkündür. Degrade kurdeleler genellikle saten kumaş ile tasarlanmaktadır. Saten kumaşın sıklığı ve havası degrade desenlerle birleştiği zaman ortaya harika tasarımlar ortaya çıkabilmektedir. Degrade kurdeleler hemen hemen tüm alanlarda kullanabileceğiniz özel bir üründür. Hayal ettiğiniz tasarım ortaya çıkarabilmek için devrede kurdelelerden faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinde onlarca renk çeşitliliğinde degrade kurdele bulabilir ve farklı desenlerde devrede kurdeleler ile tasarımlarınız da özel bir hava yaratabilirsiniz. Farklı boy ve en çeşitleri ile tasarımınızı en uygun degrade kurdele çeşidini seçebilirsiniz. Degride kurdelelerin ize ve degrade kurdele renklerini orijinal görseller arasından seçerek en uygun fiyat garantisi ile sipariş edebilirsiniz.
SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı