toptan satış
0.67 USD KDV Dahil
1.19 USD KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Yeni Ürün
0.76 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.76 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.76 USD KDV Dahil
0.76 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.76 USD KDV Dahil
0.76 USD KDV Dahil
0.76 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
0.50 USD KDV Dahil
1.29 USD KDV Dahil
Tükendi
0.76 USD KDV Dahil
1 2 >

Lastik Çeşitleri

Tekstil alanında yapılan çalışmalarda ihtiyaç duyulan pek çok farklı malzeme vardır, özellikle işlevi gereği oldukça önemli ve olmazsa olmaz parçalar tekstil ürünleri için vazgeçilmezdir. Bir ürünü tasarlarken ve hazırlarken belli başlı bölgelerinin daha esnek olması, vücudu veya kullanılacağı alanı sarması, bulunduğu bölgede tutunması için lastikler kullanılır. Lastiğin amacı kumaşı belli bir noktada büzerek üzerine geçirileceği veya kullanılacağı alanda tutunmasını sağlamaktır. Ürünün tutunabilmesi ve bulunduğu bölgeye sarılabilmesinin en kolay yolu görünmeyen bir kısmına lastik geçirmek veya lastiği dikmektir. Lastikler en çok giyim alanında kullanılsa da ev dekorasyonunda da pek çok farklı bölgede kullanılabilmektedir. Bir lastiği satın alırken en çok dikkat etmeniz gereken nokta lastiğin kalitesi, kolay kendini bırakmaması ve uzun süre kullanıma uygun bir lastik çeşidi olmasıdır. Lastikler giyim sektöründe, ev tekstili ürünlerinde, dekorasyon ürünlerinde, saç aksesuarlarında sıklıkla karşımıza çıkıyor.

Lastik çeşitleri kullanım alanlarına göre farklılık gösteriyor. Saç aksesuarlarında ve tokalarda kullanılan lastiklerin daha kaliteli olması uzun süre kullanıma olanak sağlıyor. Uzun süre bir saç bandını veya saç tokasını kullanmak istiyorsanız seçeceğiniz lastik çeşidinin kaliteli ve sağlam ürünlerden olmasına dikkat etmelisiniz. Zira lastikler saça sıkı bir biçimde bağlandıkları için salması ve lastiğin kendini bırakması, kısacası bozulması daha çabuk olabilmektedir. Kaliteli bir lastik yardımı ile tasarlanmış olan bir saç tokası uzun süreli kullanıma dayanıklı olacaktır. Saç bandı veya saç tokası tasarımlarınız için aradığınız lastikleri sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Kaliteli lastikler yardımı ile saç aksesuarlarınızı tasarlarken kaliteli tasarımlar ortaya çıkarmanız kolaylaşacaktır.

Lastik Çeşitleri ve Fiyatları

Giyim alanında yaptığınız tasarımlarda kullanacağınız lastiklerin ebatları, renkleri ve dokuları oldukça önemlidir. Giyim için seçtiğiniz lastikler kısa sürede bozulmayacak ürünler arasından seçilmelidir. Zira kıyafetler dış etkenlere açıktır. Yıkanacak, ütülenecek ve sürekli esneyecekleri için sağlam bir lastik seçmek, kıyafetin rengine göre bir seçim yapmak, ayrıca esneme direncini ayarlayabilmek çok önemli olacaktır. Kıyafetlerde kullanılacak lastiklerin hem dayanıklı olması çok önemlidir, hem de görsel olarak kıyafetlerin rengine ve desenine uygun olması önemlidir. Lastik çeşitleri kategorimiz altında kıyafetlerinize en uygun lastik çeşitlerini bulabilir, farklı renklerde lastikleri satın alabilirsiniz.

Ev dekorasyon ürünlerinde de en çok kullanılan malzemelerden biri lastiklerdir. Özellikle ev tekstilinde hayat kurtarıcı bir parçadır. Lastikli çarşaflar, lastikli masa örtüleri, perde büzgüleri, lastikli yatak örtüleri gibi ev tekstili ürünlerinde kullanılan lastiklerin sağlam ve dayanıklı lastik çeşitlerinden olması önemli bir detaydır. Bilhassa ev tekstili ve dekoratif ürünler üzerinde herhangi bir amaç ile kullanılması gerekli olan lastiklerin diğer lastiklere göre daha kaliteli olanlardan seçilmesi ev tekstili veya dekoratif ürünün uzun ömürlü olmasına yardımcı olacaktır. Bu sebeple ev dekorasyonu ve ev tekstili ürünlerinizde kullanacağınız lastikleri seçerken özellikle renk uyumuna, lastiklerin kalitesine ve lastiklerin dirençlerine dikkat etmeli, sizin için en uygun olan lastik çeşitlerinden temin etmelisiniz.

Lastik Çeşitleri Satın Al

Aradığınız tüm lastik çeşitlerini bulabileceğiniz lastik çeşitleri kategorimizde ihtiyaçlarınıza özel onlarca farklı lastik çeşidi sayesinde tasarımlarınızda en beğenilen lastik çeşitlerini kullanabilmenize olanak sağlıyoruz. Tüm lastik çeşitlerimiz en beğenilen modellerden, en bol çeşitlilikte, en farklı renklilikte ürünlerdir. Aradığınız tüm desenleri ve renkleri bulabilir, tasarımlarınıza en uygun lastik çeşitlerini satın alabilirsiniz. aynı zamanda tüm alışverişlerinizde kapıda ödeme imkanı, taksitli alışveriş, kredi kartı ile ödeme güvenli ödeme alt yapısı garantisi ile konforlu bir alışveriş yapmanızı amaçlıyoruz. Tüm lastik çeşitlerimiz birinci sınıf malzemelerden sizler için özel olarak üretilmekte ve satın alımlarınız adresinize kadar teslim edilmektedir.

SON EKLENEN ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı