Lacivert Danver Taşlı Gelin Kına Tacı Ve Küpe Seti
Lacivert Danver Taşlı Gelin Kına Tacı Ve Küpe Seti
Lacivert Danver Taşlı Gelin Kına Tacı Ve Küpe Seti
Lacivert Danver Taşlı Gelin Kına Tacı Ve Küpe Seti
Lacivert Danver Taşlı Gelin Kına Tacı Ve Küpe Seti

Lacivert Danver Taşlı Gelin Kına Tacı Ve Küpe Seti (KNTC1278)

0,00
Fiyat : 44.77 USD(KDV Dahil)

Lacivert Danver Taşlı Gelin Kına Tacı Ve Küpe Seti

 

 

Lacivert danver taşlı gelin kına tacı ve küpe seti, gelinlerin en özel günlerinde şık ve gösterişli bir görünüme kavuşmasını sağlayacak mükemmel bir aksesuardır.

 

ADET

Artır Azalt
Lacivert Danver Taşlı Gelin Kına Tacı Ve Küpe Seti Danver Taşlı Gelin Kına Tacı Ve Taşlı Küpe Seti Tasarım Bir Üründür. Küpe İle Birlikte Set Olarak Satılmaktadır. Gelinler Kınalarda Ve Fotograf Çekimlerinde Kıyafetlerıne En uyumlu Tacı Seçebilir.Aralarında 7*15 Cam Mekik, Damla Ss 12 ve Ss 16 Numara Şerit Renkli Beyoğlu Sıra Taş Boncuk Kullanılmıştır.Kum Kalıplarda Tek Tek Lehimle İşlenerek Birleştirilmiştir. Gayet Sağlamdır.

Lacivert Danver Taşlı Gelin Kına Tacı ve Küpe Seti

Lacivert danver taşlı gelin kına tacı ve küpe seti, gelinlerin en özel günlerinde göz kamaştırmasını sağlayacak şık ve gösterişli bir aksesuardır. Set, taç ve küpeden oluşmaktadır.

Taç:

Taç, lacivert danver taşlar, 7*15 cam mekik, damla ss 12 ve ss 16 numara şerit renkli Beyoğlu sıra taş boncuklarla kum kalıplarda tek tek lehimlenerek birleştirilmiştir. Lacivert danver taşlar, tacı daha da zarif ve ışıltılı bir hale getirmektedir.

Küpeler:

Küpeler de taç ile aynı renk ve tarzdadır. Taş küpe şeklinde tasarlanan küpeler, gelinin kıyafeti ile mükemmel bir uyum yakalar.

Kullanım:

Set, kına gecelerinde ve fotoğraf çekimlerinde kullanılabilir. Gelinin kıyafeti ile uyumlu olması için lacivert veya diğer koyu tonlarda kıyafetler tercih edilebilir.

Bakım:

Ürün, yumuşak bir fırça ile tozdan arındırılabilir. Su ile temas ettirilmemelidir.

Özellikleri:

  • Lacivert danver taşlı
  • Lacivert danver taşlar, 7*15 cam mekik, damla ss 12 ve ss 16 numara şerit renkli Beyoğlu sıra taş boncuklarla kum kalıplarda tek tek lehimlenerek birleştirilmiş
  • Taç ve küpe set olarak satılmaktadır

Ürünün Artıları:

  • Zarif ve ışıltılı tasarımı
  • Lacivert renk ile mükemmel uyumu
  • Taç ve küpe set olarak satılması

Ürünün Eksileri:

  • Su ile temas ettirilmemesi gerektiği için dikkatli kullanılması

Genel olarak, lacivert danver taşlı gelin kına tacı ve küpe seti, şık ve gösterişli bir görünüme sahip, gelinlerin en özel günlerinde göz kamaştırmalarını sağlayacak mükemmel bir aksesuardır.

Benzer Ürünler
İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                       
Çerez Kullanımı