toptan-bal-rengi-tasarim-boncuklu-el-y-f7-1e0.jpg
toptan-bal-rengi-tasarim-boncuklu-el-y-f7-1e0.jpg
toptan-bal-rengi-tasarim-boncuklu-el-y--d4b2-.jpg
toptan-bal-rengi-tasarim-boncuklu-el-y-df00-4.jpg
toptan-bal-rengi-tasarim-boncuklu-el-y-c77627.jpg
toptan-bal-rengi-tasarim-boncuklu-el-y-c9b-55.jpg
toptan-bal-rengi-tasarim-boncuklu-el-y--b357c.jpg
toptan-bal-rengi-tasarim-boncuklu-el-y-2-4f18.jpg

Toptan Bal Rengi Tasarım Boncuklu El Yapımı Dalya Çift Sıra Gelin Tacı (TPTNKGT409)

0,00
Fiyat : 10.06 USD(KDV Dahil)

Toptan Bal Rengi Tasarım Boncuklu El Yapımı Dalya Çift Sıra Gelin Tacı

ADET

Artır Azalt

Bal Rengi Tasarım Boncuklu El Yapımı Dalya Çift Sıra Gelin Tacı Tasarım Parlak Kristal Boncuklu El Yapımı Dalya Çift Sıra Gelin Tacı Özel Bir Üründür. Alt Zemini Full Parlak Taşla Kaplanmıştır. Son Zamanlarda Gelinlerin EnÇok Tercih Ettigi Gelin Aksesuarı Grubundadır. Oldukça Göz Alıcı Malzeme Kullanılmııştır. Satışı 1 Adet üzerindendir.

Hayalperest Boncuk, zarif tasarımlarıyla dikkat çeken bir çevrimiçi takı ve aksesuar mağazasıdır. Onların bal rengi tasarım boncuklu el yapımı dalya çift sıra gelin taşı, özel anlarınızda tarzınıza zarafet katacak bir seçenektir.

Bu özel gelin tacı, dikkatlice seçilen bal rengi boncuklarla işlenmiştir. Boncukların zarif parlaklığı, her hareketinizde ışıltı sağlayarak sizi adeta prenses gibi hissettirecektir. Gelin taşının etrafında iki sıra şeklinde yer alan boncuklar, saçlarınıza havalı bir görünüm kazandırmak için idealdir.

El yapımı dalya tasarımı, gelin tacını daha da özel kılar. Her bir detayı itinalı bir şekilde işlenen dalyalar, çiçeklerin zarafetini ve doğallığını yansıtır. Bu güzel çiçekler, gelin tacının etrafında şık bir şekilde yerleştirilmiştir ve saçlarınızın üzerinde güzel bir vurgu yapar.

Hayalperest Boncuk'un bal rengi tasarım boncuklu el yapımı dalya çift sıra gelin taşı, düğün gününüzde sizi muhteşem bir şekilde tamamlayacak bir aksesuardır. Zarafetinizi ve güzelliğinizi ön plana çıkaran bu gelin tacı, özel anınızda sizi unutulmaz kılacak ve gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacaktır.

Bu özel gelin tacını Hayalperest Boncuk'un resmi web sitesinden temin edebilirsiniz. Gelinliğinizle mükemmel bir uyum sağlayacak olan bu dikkat çekici aksesuar, unutulmaz bir gelin olmanızı sağlayacaktır.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı