toptan-kirmizi-cicekli-kina-sepeti-c9f428.jpeg
toptan-kirmizi-cicekli-kina-sepeti-c9f428.jpeg
toptan-kirmizi-cicekli-kina-sepeti-4b26-b.jpeg

Toptan Kırmızı Çiçekli Kına Sepeti (TPTNKMLZ-018)

0,00
Fiyat : 11.83 USD(KDV Dahil)

Kına tepsisi ve kına sepeti kına gecesinde kınayı yapmak ve dagıtmak için kullanılır.istediginiz renk ve model seçenekleriyle sizlerle sitemizde...

En Özel Günleriniz de Kına,Düğün,Organizasyonlarınızı özel ve eşsiz kılan aradığınız Gelin buketi,Gelin tacı,Kına malzemeleri,Söz tepsisi, Nişan tepsisi Nişan süsleri ve Organizasyon süsleme ürünleri ve daha birçok çeşitle hizmetinizde.

ADET

Artır Azalt

Ürünün Şatış Fiyatı 1 Adet Üzerindendir.

Hayalperest Boncuk'un kırmızı çiçekli kına sepeti, geleneksel kına merasimlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış özel bir aksesuardır. Bu sepet, kına gecelerine renk ve zarafet katmak için ideal bir seçenektir.

Kırmızı çiçekli kına sepeti, zarif bir tasarıma sahiptir. Sepetin üzerindeki çiçek süslemeleri, sepetin görünümünü çarpıcı hale getirir. Kına yakma ritüeli sırasında kına ve diğer kına malzemelerini taşımak için kullanılır.

Kına sepeti, gelin adayı veya nedimeler tarafından taşınabilir. Gelin adayı, kına gecesi boyunca sepeti elinde tutarak kınanın dağıtımını gerçekleştirebilir. Aynı zamanda sepet, davetliler arasında dolaştırılarak misafirlerin kına yakma ritüeline aktif olarak katılmasını sağlar.

Hayalperest Boncuk'un kırmızı çiçekli kına sepeti, kına gecelerinde renk, hareket ve görsel bir şıklık sağlamak isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Bu sepet ile kına merasiminizi daha etkileyici ve unutulmaz kılabilirsiniz.

Not: Ürün hakkında daha fazla bilgi almak için verilen bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
                           
Çerez Kullanımı